Auto noma Marselas lidosta

 

Populārākais Marselas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Marselas lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Marselas lidosta punktu

Adrese

BP 55 AP de Marseille, P 11, Marignane Cedex, 13728, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Ceturdiena
07:30 - 23:30
Piektdiena
07:30 - 00:00
Sestdiena - Svētdiena
07:30 - 23:30
Brīvdienas
07:30 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Marselas lidosta

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomā Marseļas lidostā

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomā Marseļas lidostā

Jūs esat franču Provansas lielākajā pilsētā! Kas var būt labāks par tā iepazīšanu pie auto stūres? Ekonomiskās klases nomas auto, ko Jūs ātri un vienkārši varat saņemt Sixt Marseļas lidostas filiālē, sniegs jums komfortu un brīvību pārvietojoties apkārt pilsētai, apvidus auto būs izcils sabiedrotais apciemojot Provansas slepenākās vietas, savukārt nekas nebūs labāks par kabrioletu, lai izbaudītu 37 km garās pludmales. Sixt autonomas mājas lapā vai ar Sixt viedtālruņa aplikācijas palīdzību jums ir iespēja ātri un vienkārši veikt vēlamā auto rezervāciju. Marseļas lidostā Sixt nomas birojā Jums ir iespēja nodot nomas auto 24 stundas diennaktī, kas būs noderīgi, ja jūsu ceļojuma plāni pēkšņi mainīsies.
Marseļas lidostas auto īres piedāvājums Sixt auto noma Mareseļas lidostā ir viegli atrodama ielidošanas termināla priekšpusē, speciāli norādītājā teritorijā. Mūsu draudzīgie konsultanti jau gaidīs jūs, lai parādītu Jūsu rezervēto auto un nodotu atslēgas. Pati Marseļas lidosta (MRS) atrodas 30 km attālumā no pilsētas centra. Pateicoties pieejamai auto nomai no lidostas, jūs nezaudēsiet vērtīgo laiku un varēsiet doties ceļojumā uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās.
Apskatiet Marseļas brīnumus ar Sixt rent a car nomas automašīnu Marseļa ir unikāla Francijas pilsēta ar savu īpašo vēsturisko mantojumu. Sāciet savu ceļojumu ar Vecās ostas (Vieux Port) apmeklējumu, apkārt kurai arī ir izveidojusies pilsēta. Šeit jūs gaida gan XVI. gadsimta pils, gan meistarīgi renovētas baznīcu un pilsētnieku mājas. Ar Sixt nomātu auto no Marseļas lidostas jūs ātri varēsiet aizbraukt līdz pasaules slavenai Ifas pilij, kas tika aprakstīta Aleksandra Dimā pasaules slavenajā “Grāfa Monte-Kristo” romānā. No šejienes pavēras elpu aizraujošs skats uz visu pilsētu. Ļaujaties balto stāvklinšu un bezgalīgās jūras valdzinājumam, dodoties ar Marseļas lidostā Sixt auto nomas piedāvāto kabrioletu uz Kalankī (Calanques). Bez šaubām šeit jūs pārsteigs pasakainas ainavas, ko līdz šim esiet redzējuši tikai uz datora ekrāniem vai kino. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Marselas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Marselas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Marselas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Marselas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Marselas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 4462 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M5
BMW M5
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Marselas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Marselas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Marselas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?