Auto noma La Rochelle Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz La Rochelle Lidosta punktu

Adrese

La Rochelle Ile De Ré Aéroport, La Rochelle, 17000, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
08:00 - 22:00
Trešdiena - Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi La Rochelle Lidosta

Sveicām Jūs Larošelas lidostas Sixt rent a car nomas birojā

Sveicām Jūs Larošelas lidostas Sixt rent a car nomas birojā

Ja vien neesat no tiem, kas apceļo pasauli ar kājām, tad ierodoties Larošelas lidostā, jūs noteikti novērtēsiet iespēju tikt pie sev vēlamā transportlīdzekļa, ko piedāvā Sixt auto noma. Ekonomiskās klases auto vai apvidus mašīnas, sporta autiņi vai kabrioleti – lai ko jūs vēlētos, mēs zināsim, ko piedāvāt. Iznomāt auto ar saņemšanu Larošelas lidostā jūs varat gan klātienē, gan veicot rezervāciju Sixt mājaslapā. Ļaujieties franču valdzinājumam un apceļojiet visas interesantākās un skaistākās vietas Jums ērtākajā ritmā. Bet mēs parūpēsimies par izcilu auto tehnisko kārtību un jūsu labsajūtu.
Auto īre no Larošelas lidostas Larošelas Iļ-de-Re lidosta (La Rochelle Île de Ré) ir viena no Francijas starptautiskajām lidostām, kas apkalpo gan Larošelas ciemus, gan pasažierus, kuri apmeklē Rē salu, kura ar kontinentu ir savienota ar tiltu. Sixt rent a car filiāle ir viegli atrodama Larošelas lidostas ēkas kreisajā pusē, izejot no termināla.
Larošelas vēsturiskais mantojums ar Sixt rent a car Francijas pilsēta Larošela ir pazīstama ikvienam – daži to atceras pēc Dimā romāna par musketieriem, citi redzēja Bojarda cietokšņa sacensības, bet citi vienkārši cītīgi mācījās vēsturi. Vienlaikus tas ir viens no skaistākajiem un omulīgākajiem franču kūrortiem, kuru Jūs varēsiet ar stilu un komfortu apceļot ar kādu no Larošelas lidostas Sixt nomas piedāvātiem auto. Ja pilsētā esat pirmo reizi, tad vispirms dodaties uz pilsētas ostu, kuru atpazīsiet pēc trīs torņiem. No šejienes visi klasiskie tūristu maršruti ved uz Dames laukumu, kur atrodas populārās kafejnīcas un restorāni, veikali, kā arī jūrnieku un ielas tirgotāju mājas. Ja ceļojat ar bērniem, tad auto noma no Larošelas lidostas palīdzēs Jums ātri aizbraukt līdz Akvārijam, kur Jūs gaida vairāk nekā 10 tūkstoši jūras pasaules iemītniekiem. Te jūs varēsiet ne tikai iepazīties ar jūras floru un faunu, bet arī ieskatīties tieši okeānā, kas ir atdalīts tikai ar stiklu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot La Rochelle Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu La Rochelle Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT La Rochelle Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu La Rochelle Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu La Rochelle Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 107 atsauksmēm
Sixt filiālē
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu La Rochelle Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu La Rochelle Lidosta?
Vai man, noformējot nomu La Rochelle Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to La Rochelle Lidosta

Rādīt vairāk