Auto noma Clermont-Ferrand lidosta

 

Populārākais Clermont-Ferrand lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Clermont-Ferrand lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Clermont-Ferrand lidosta punktu

Adrese

Aeroport Clermont-Ferrand, Aulnat, 63510, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Sestdiena
08:00 - 12:00

Mūsu pakalpojumi Clermont-Ferrand lidosta

Laipni lūgti Klermona-Ferānas lidostas Sixt rent a car filiālē

Laipni lūgti Klermona-Ferānas lidostas Sixt rent a car filiālē

Auto noma par izdevīgu cenu - tas ir serviss, kas sagaida jūs Sixt Klermona-Ferānas (Clermont-Ferrand, CFE) lidostā. Lai kāds būtu brauciena mērķis, pie mums jūs vienmēr atradīsiet atbilstošu nomas automašīnu jūsu ceļojumam. Rezervējiet sev vēlamo automobili Sixt autonomas mājas lapā, kur jūs varat atzīmēt tieši jums nepieciešamos papildu pakalpojumus. Piemēram, ceļotājiem ar bērniem mēs nodrošinām bērnu sēdeklīšus, ērtākam braucienam pieejama GPS navigācija vai arī papildus opcijas standarta apdrošināšanām. Izmantojiet auto īres iespējas un izbaudiet ceļojumu!
Šis un tas par Klermona-Ferānas lidostu Lidosta atrodas dažu kilometru attālumā no pilsētas centra, kas atrodas 400 m augstumā virs jūras līmeņa. Sixt rent a car nomas punktu jūs viegli atradīsiet izejot ārā no lidostas termināla un pagriežoties pa kreisi. Klermona-Ferānās lidostā mēs nodrošinām iespēju saņemt un nodot iznomātu auto 24 stundas diennaktī.
No Klermonas-Ferānas lidostas ar Sixt automašīnu apkārt Michelin riepu dzimtenei Klermonas-Ferānas pilsētas iedzīvotajiem ir ar ko lepoties. Šeit atrodas pasaules atpazīstams Michelin uzņēmums, kas ir slavens ne tikai ar savām riepām, bet arī Sarkano gidu, kas ir viens no autoritatīviem restorānu gidiem. Francijas Overņas reģiona galvaspilsētas iepazīšanu vislabāk ir sākt ar de Žodas laukuma (place de Jeud) apmeklējumu, līdz kuram no Klermonas-Ferānas lidostas jūs dažu minūšu laikā ātri un ērti nokļūsiet ar izvēlēto nomas auto. Nogaršojiet kādu no vietējām delikatesēm un dodieties tālāk uz Uzvaras laukumu (place de la Victoire), kur atrodas viena no ievērojamākajām centrālās Francijas baznīcām-Cathédrale Notre-Dame-de-l’Assomption. Jūs noteikti būsiet pārsteigti ar izvēlēto celtniecības materiālu - melno vulkānu izcelsmes akmeni. Ne velti pilsētu vēl sauc par aprimušu vulkānu dzimteni. Nelaidiet garām iespēju apskatīt pilsētas vēsturisko centru, ko veido Deliļas (place Delille) un de Žodas laukumi. Lai kādi būtu Jūsu plāni ceļojumam ar Sixt auto nomu no Klermonas-Ferānas lidostas Jums vienmēr būs pa ceļam!
Show more

Labi zināt, nomājot Clermont-Ferrand lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Clermont-Ferrand lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Clermont-Ferrand lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Clermont-Ferrand lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Clermont-Ferrand lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 160 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,6)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW M440i
BMW M440i
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X3M40
BMW X3M40
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Clermont-Ferrand lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Clermont-Ferrand lidosta?
Vai man, noformējot nomu Clermont-Ferrand lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Clermont-Ferrand lidosta

Rādīt vairāk