Auto noma Chambery lidosta

 

Populārākais Chambery lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Chambery lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Chambery lidosta punktu

Adrese

Aéroport de Chambery-Savoie, Chambery, 73000, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Sestdiena
08:00 - 12:00

Mūsu pakalpojumi Chambery lidosta

Izdevīgākie auto nomas pakalpojumi no Sixt rent a car Šamberī lidostā

Izdevīgākie auto nomas pakalpojumi no Sixt rent a car Šamberī lidostā

Ļaujieties brīvībai un komfortam, ko Jums sniegs Sixt auto noma Šamberī lidostā. Šeit jums pieejami dažādu marku un modeļu automobiļi, kas noteikti būs piemēroti jūsu ceļojumam. Auto īre dod jums iespēju izbaudīt vietējās vērtības tieši jums ērtākajā ritmā un stilā. Sixt autonomas darbinieki labprāt palīdzēs jums izvēlēties labāko auto, kā arī sniegs konsultāciju par pieejamiem papildu pakalpojumiem. Piesakiet savu nomas auto ar saņemšanu Šamberī lidostā jau šodien, izmantojot Sixt viedtālruņa aplikāciju vai mājaslapas rezervācijas sistēmu.
Šis un tas par Šamberī lidostu Šamberī lidosta, jeb pilnā nosaukumā franču valodā Chambéry Aix-les-Bains (CMF) atrodas netālu no pilsētas ar tādu pašu nosaukumu un apkalpo galvenokārt vietējos un Eiropas lidojumus. Mūsu auto nomas pārstāvjus jūs viegli atradīsiet jebkurā lidostas terminālā, kur jūs ātri un vienkārši tiksiet pie iepriekš rezervētas automašīnas. Ceļš līdz pilsētas centram aizņems vien dažas minūtes.
Iepazīstiet Šamberī pilsētu un tās apkārtni ar Sixt rent a car piedāvāto automašīnu Franču Alpu krustojumā ar kalniem nosargātajā ielejā ir omulīgā Šamberī pilsēta. Jau no pirmajiem mirkļiem jūs jutīsieties šeit kā mājās, bet iznomātais auto no Šamberī lidostas ļaus Jums tuvāk iepazīt pilsētu un tās apkārtnes brīnumus. Dodieties uz Savojas hercogu pilī, kur, neskatoties uz nemitīgām pārbūvēm, līdz mūsdienām ir saglabājušies vairāki viduslaiku torņi un iekšpagalmi. Tepat jūs atradīsiet Francijas lielāko zvanu ansambli, kas sastāv no 70 dažādu izmēru un toņu zvaniem, kur katra mēneša pirmajā un trešajā sestdienā tiek rīkoti zvanu koncerti. Izmantojiet brīvību, ko jums sniedz auto noma no mūsu filiāles Šamberī lidostā un ziemas laikā dodieties uz Valtoransas vai Maribeles slēpošanas un snovošanas trasēm. Nepilnas stundas braucienā no Šamberī jūs gaida Liona – masonu un ezoterikas galvaspilsēta ar neskaitāmiem mākslas muzejiem un spilgtu kultūras dzīvi. Lai kādi būtu jūsu ceļojuma plāni, ar Sixt nomas automašīnu ceļojums būs izdevies!
Show more

Labi zināt, nomājot Chambery lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Chambery lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Chambery lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Chambery lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Chambery lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 55 atsauksmēm
Sixt filiālē
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)
Transportlīdzeklis
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW M440i
BMW M440i
BMW M5
BMW M5
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Chambery lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Chambery lidosta?
Vai man, noformējot nomu Chambery lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Chambery lidosta

Rādīt vairāk