Auto noma Biarritz Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Biarritz Lidosta punktu

Adrese

11 Esplanade de l'Europe, Anglet, 64600, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 22:30
Brīvdienas
08:00 - 22:30

Mūsu pakalpojumi Biarritz Lidosta

Sixt rent a car Biaricas lidostā

Sixt rent a car Biaricas lidostā

Domājot par klientu ērtībām, Sixt piedāvā plašu automobiļu klāstu, kas pieejami auto nomai Biaricas lidostā. Ja ceļojat lielā kompānijā, apskatiet mūsu mikroautobusu piedāvājumu. Vēlaties izbaudīt romantisku atpūtu divatā, tad kāds no Sixt nomas kabrioletiem būs izcils sabiedrotais nesteidzīgā braucienā gar piekrasti, vērojot saulrietu. Esam parūpējušies arī par mazajiem pasažieriem, nodrošinot bērnu sēdeklīšu pieejamību. Iznomājot auto Biaricas lidostā, automašīnu varat atgriezt jebkurā diennakts laikā. Sixt rent a car pastāvīgi papildina savu autoparku, lai jūs saņemtu auto atbilstošā kvalitātē. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases transportlīdzekļa pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.
Sixt auto noma Biarica-Anglē-Baijonnas lidostā Biaricas-Parmes lidosta (BIG) atrodas trīsstūrī starp Biaricu, Anglē un Baijonnu un tās izveides sākums ir meklējams vairāk nekā simts gadus atpakaļ. Tomēr, neskatoties uz tik iespaidīgu vecumu, tā kļuva pieejama pasažieru aviācijai tikai 1977. gadā. Mūsdienās lidosta apkalpo vairāk nekā 100 tūkstošu pasažieru, kuri labprāt izmanto Sixt rent a car auto nomas pakalpojumus. Sixt autonomas biroju ir ļoti viegli atrast pasažieru terminālā.
Apceļojiet Francijas labākās pludmales Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, auto īre vēl nekad nav bijusi tik vienkārša un paver jums plašākās iespējas iepazīt jaunas vietas un iegūt jaunu pieredzi. Dodoties prom no Biaricas lidostas ar iznomātu auto, ceļš līdz pilsētas centram neaizņems daudz laika. Jūsu rīcībā ir viens no slavenākajiem pasaules kūrortiem Atlantijas okeāna piekrastē, kuru raksturo maigs klimats, jūras gaiss un neaprakstāmi skaistās ainavas. Līdz ar vilinošo pludmales atpūtu Biaricā Jūs gaida šokolādes muzejs, izcilas franču konditorejas, ziedošās promenādes un arhitektūras valdzinājums. Ļaujieties piedzīvojumam un dodaties ar savu izvēlēto auto no mūsu nomas punkta lidostā uz Spāniju, kuras robežas atrodas tikai 30 km attālumā, kur, kā iespējamo galamērķi var izvēlēties Sansevastjanas vai Bilbao pilsētas apmeklējumu. Lai arī ko Jūs darītu, mēs parūpēsimies, lai padarītu Jūsu ceļojumu neaizmirstamu!
Show more
Labi zināt, nomājot Biarritz Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Biarritz Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Biarritz Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Biarritz Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Biarritz Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,7
Pamatojoties uz 982 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Biarritz Lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Biarritz Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Biarritz Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Biarritz Lidosta

Rādīt vairāk