Auto noma Korsikas Bastia lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Korsikas Bastia lidosta punktu

Adrese

Aéroport de Bastia Poretta, Lucciana, 20290, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Korsikas Bastia lidosta

Sveicam Jūs Sixt rent a car Bastijas lidostas filiālē

Sveicam Jūs Sixt rent a car Bastijas lidostas filiālē

Pavadot savu atvaļinājumu uz Korsikas salas, ļaujiet mums parūpēties par Jūsu pārvietošanu. Sixt rent a car auto nomas filiālē Bastijas lidostā Jūs sagaida plaša automobiļu izvēle katrai gaumei un katrai situācijai. Modernāki ikdienas auto, ekskluzīvi automobiļi vai mikroautobusi un apvidus automašīnas – lai kāds būtu Jūsu ceļojuma mērķis, pie mums Jūs atradīsiet labāko auto īres tirgū. Ejot līdzi mūsdienu klientu vajadzībām, pieteikt nomas auto saņemšanu Bastijas lidostā Jūs ātri un vienkārši varat caur mūsu mājaslapu vai uzreiz pēc Jūsu lidmašīnas nosēšanās. Rezervējiet noteiktās klases automašīnu jau šodien.
Kā atrast mūsu auto nomas filiāli Bastijas lidostā? Mēs atrodamies Bastijas lidostas ielidošanas terminālā, netālu no bagāžu servisa letes. Līdz ar standarta auto nomas pakalpojumiem, Bastijas lidostas filiālē Jums ir iespēja nodot mašīnu 24 stundas diennaktī, vai arī noformēt saņemšanu dažas minūtes pirms faktiskās atslēgu saņemšanas, izmantojot mūsu aplikāciju. No lidostas līdz Bastijas pilsētas centram ir 20 km.
Ar Sixt rent a car apkārt Korsikas salai Bastija ir viena no skaistākajām un vecākajām ne tikai Korsikas salas pilsētām, bet arī visā Vidusjūras reģionā. Tā vienlaikus ir arī Korsikas tirdzniecības un komercijas centrs, līdz kurai no Bastijas lidostas Jūs ātri un ērti tiksiet ar kādu no Sixt nomas auto. Iebraucot pilsētā, nelaidiet garām iespēju apmeklēt vienu no lielākajām Francijas ostām, kur līdz mūsdienām ir saglabājušās jūras stacijas. Blakus ostai atrodas centrālais laukums, kas iemieso visu vietējo iedzīvotāju galveno tikšanas vietu. Izmantojiet visas iespējas, ko Jums sniedz Bastijas lidostas Sixt auto noma, un apmeklējiet mierīgu Čenturi-Portu, mazu zvejnieku ciematu, ko ir iemīļojuši mākslinieki. Lai izbaudītu labāko skatu uz visu pilsētu, dodaties uz citadeli, no kuras pavērās fantastisks skats uz Bastijas ostu un pilsētas centru. Bet atgriežoties mājas, paņemiet kādu pudelīti ar olīveļļu no Sta Lucie de Tallano fabrikas, kas to ražo pēc vecām receptēm.
Show more
Labi zināt, nomājot Korsikas Bastia lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Korsikas Bastia lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Korsikas Bastia lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Korsikas Bastia lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Korsikas Bastia lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Korsikas Bastia lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Korsikas Bastia lidosta?
Vai man, noformējot nomu Korsikas Bastia lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Korsikas Bastia lidosta

    Rādīt vairāk