Auto noma Korsikas Ajaccio lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Korsikas Ajaccio lidosta punktu

Adrese

Aéroport de Campo dell'oro, Ajaccio Cedex, 20090, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 20:00
Sestdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Korsikas Ajaccio lidosta

Izcili auto nomas piedāvājumi Ajačo lidostā no Sixt rent a car

Izcili auto nomas piedāvājumi Ajačo lidostā no Sixt rent a car

Korsikas lidosta Ajačo jau sen ir iekarojusi tūristu sirdis un, plānojot savu ceļojumu, jūs noteikti saskarsieties ar jautājumu, kā labāk pārvietoties uz Ajačo salas. Iznomājot auto mūsu filiālē Ajačo lidostā, Jūs iegūsiet brīvību un neatkarību, ceļojot kā un kur jums vairāk patīk. Pateicoties pastāvīgi augošam autoparkam, mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet piemērotāko automobili atbilstoši ceļojuma mērķim un ceļotāju skaitam. Esam parūpējušies arī par papildu ekstrām, piemēram, papildu apdrošināšanu pret trešo personu prettiesīgu rīcību, īpašiem noteikumiem vadītajam jaunākam par 25 gadiem, navigācijas ierīcēm un bērnu sēdeklīšiem. Un tas ir tikai neliels ieskats. Piesakiet sev vēlamo auto īrei Korsikā jau šodien. Tomēr atgādinām, ka mēs nodrošinām noteiktās klases mašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Ajačo jeb Napoleona Bonaparta lidosta Ajačo lidosta (AJA) atrodas 15 minūšu braucienā no pilsētas centra un daudzās vietās vēl ir saglabājušās norādes ar veco nosaukumu Napoleona Bonaparta lidosta. Pateicoties pastāvīgi augošai tūristu plūsmai, lidosta katru gadu apkalpo vairāk nekā 1 miljonu pasažieru. Jūsu ērtībai mūsu filiāli atradīsiet pie lidostas izejas, kur pamanīsiet arī Sixt rent a car lielu un spilgtu izkārtni.
Apkārt Korsikai ar nomas auto no Ajačo lidostas Jebkurš zina, ka Francijas Korsikas sala ir Napoleona dzimtene, bet reti kurš zina, ka tieši Ajačo ir tā īstā vieta. Lai arī kurp jūs dotos, redzēsiet Napoleona vārdu ik uz soļa. Izmantojiet iespēju paņemt nomas auto mūsu Ajačo lidostas filiālē un dodieties uz pilsētas centru pie Svētas Marijas katedrāles, kuras kristījamajā traukā kristīja pašu Napoleonu Bonapartu. Dodaties uz Korti, visu korsikāniešu vēstures sirdi vai apmeklējiet Sartenu. Meklējiet skaistākās pludmales, lai ar Ajačo lidostā saņemto nomas auto ātri un ērti nokļūtu līdz Bonifācijo, kur jūs gaidīs līcis un tīras pludmales.
Show more
Labi zināt, nomājot Korsikas Ajaccio lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Korsikas Ajaccio lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Korsikas Ajaccio lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Korsikas Ajaccio lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Korsikas Ajaccio lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Korsikas Ajaccio lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Korsikas Ajaccio lidosta?
Vai man, noformējot nomu Korsikas Ajaccio lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Korsikas Ajaccio lidosta

    Rādīt vairāk