Auto noma Pragas lidosta Vaclav Havel

 

Populārākais Pragas lidosta Vaclav Havel

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Pragas lidosta Vaclav Havel, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Pragas lidosta Vaclav Havel punktu

Adrese

Aviaticka 1, Praha, 160 08, Cehija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 22:00
Sestdiena
08:00 - 20:00
Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Pragas lidosta Vaclav Havel

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Prāgas Vāclava Havela lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Prāgas Vāclava Havela lidostā!

Ja esat kādreiz vēlējušies iepazīt Čehijas galvaspilsētu Prāgu, kāpēc gan neapceļot to ar nomas auto? Plašajā Sixt auto nomas piedāvājumā Prāgas Vāclava Havela lidostā pieejamas vieglās automašīnas, apvidus auto, sporta auto, kabrioleti un 4X4 no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt nomas auto, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Sixt auto noma Prāgas Vāclava Havela lidostā piedāvā ne tikai ērto 24 h nomas auto atgriešanu, lai Jūs nezaudētu ne mirkli no sava ceļojuma, bet arī iespēju izvēlēties nomas auto, izmantojot savu viedtālruni. Auto noma kopā ar Sixt ir tik vienkārša!
Prāgas Vāclava Havela lidosta (PRG) Prāgas Vāclava Havela lidosta (PRG), agrāk pazīstama kā Prāgas Ružines lidosta, ir moderna un plaša starptautiskā lidosta. 2012. gadā lidosta tika pārdēvēta par godu valsts pirmajam prezidentam pēc Samta revolūcijas, Vāclavam Havelam. Lidosta atrodas aptuveni 17 kilometrus no Prāgas centra, un ar nomas auto pilsētu iespējams sasniegt 25 minūšu laikā. Lidostas atrašanās vieta padara to par ērtu sākuma punktu Prāgas un tās apkārtnes apceļošanai. Sixt auto nomas filiāli Prāgas lidostā meklējiet lidostas pirmajā stāvā, autoparka garāžā C.
Apskatiet Prāgu un tās apkārtni ar nomas auto Prāga, pilsēta, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, ir viena no Eiropas populārākajiem ceļotāju galamērķiem. Neskatoties uz to, vai Jūs interesē pilsētas vēsturiskās vietas un kultūras objekti, vai vienkārši vēlaties izbaudīt Prāgas šarmu, nomas auto ļaus jums ērti pārvietoties pa pilsētu, sasniedzot Jūsu izvēlētos galamērķus ar komfortu. Dodieties ar nomas auto no Prāgas lidostas uz pilsētas centru un pārejiet pār Kārļa tiltu. Apskatiet Veco Ebreju kapsētu un neaizmirstiet arī par Prāgas neparastajiem pulksteņiem, gan vairāk nekā 600 gadus veco astronomisko pulksteni ar tā izrādēm, kas ir viens no pilsētas simboliem, gan pulksteni, kas atrodas Ebreju kvartālā. Dodieties uz kalna galā esošo Prāgas pili, kas esot pasaulē lielākā pils. Staigājot pa tās pagalmiem un iekštelpām, iespējams pavadīt veselu dienu. Ar nomas auto Jūs varat ātri nokļūt arī ārpus pilsētas un doties uz Karlovi Vari, pazīstamāko Čehijas kūrortu, pa ceļam aplūkojot dabas ainavas. Izvēlieties Sixt nomas auto Prāgas lidostā un izbaudiet pilnīgāk to, ko šis Čehijas reģions piedāvā!
Show more

Labi zināt, nomājot Pragas lidosta Vaclav Havel

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Pragas lidosta Vaclav Havel?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Pragas lidosta Vaclav Havel, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Pragas lidosta Vaclav Havel.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Pragas lidosta Vaclav Havel?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 482 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440ix cabrio
BMW M440ix cabrio

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Pragas lidosta Vaclav Havel

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Pragas lidosta Vaclav Havel?
Vai man, noformējot nomu Pragas lidosta Vaclav Havel, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Pragas lidosta Vaclav Havel

Rādīt vairāk