Auto noma Sofijas lidosta T2

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Sofijas lidosta T2 punktu

Adrese

T2 - Sofia Airport, Sofia, 1000, Bulgarija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Sofijas lidosta T2

Sveicināti Sixt Rent a Car Sofijas lidostā!

Sveicināti Sixt Rent a Car Sofijas lidostā!

Vai esat kādreiz vēlējušies iepazīt brīnišķīgo Bulgārijas pilsētu Sofiju? Izvēlieties savu īres auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Sofijas lidostā un dodieties ceļā! Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējiet vieglo automašīnu vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4, Sixt auto nomas plašajā piedāvājumā Sofijas lidostā Jūs atradīsiet nomas auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojumam. Auto īre ļaus izvairīties no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot publisko transportu. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu Sixt rent a car auto nomas punktā Sofijas lidostā, un Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzēt vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt automašīnu, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izmantojiet mūsu ērto 24 h auto saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu un nezaudējiet ne mirkli no sava ceļojuma!
Sofijas lidosta (SOF) Sofijas lidosta (SOF), pazīstama arī kā Letishte Sofia lidosta, ir Bulgārijas lielākā lidosta. Tā atrodas 10 kilometru attālumā no Sofijas pilsētas, un, braucot ar nomas auto no Sofijas lidostas, pilsētas centrs ir sasniedzams 20 minūšu laikā. Auto īre ir ērtākais un elastīgākais veids, kā nokļūt pilsētā. Sofijas lidostai ir divi termināli, un katrā no tiem atrodas Sixt auto nomas filiāle. Meklējiet Sixt auto nomas punktu Sofijas lidostas ielidošanas rajonā, un mūsu darbinieki parūpēsies, lai Jūs bez aizķeršanās varētu turpināt savu ceļojumu.
Apskatiet Sofiju, ceļojot ar nomas auto Bulgārijas galvaspilsēta Sofija ir mūsdienīga pilsēta ar vairāk nekā 2000 gadu senu vēsturi. Dodieties ar nomas auto no Sofijas lidostas uz pilsētas centru un aplūkojiet arheoloģiskas vietas, kas atklāj pilsētas vēsturi. Iegriezieties Svētās Sofijas baznīcā, kas ir vecākā ortodoksālā baznīca pilsētā, un apmeklējiet Bojana baznīcu, kas ir viens no nozīmīgākajiem kultūras pieminekļiem un glabā viduslaiku austrumu mākslas freskas. Sofijā ir arī daudz dažādu muzeju un mākslas kolekciju. Kad būsiet izpētījuši pilsētu, ar nomas auto apceļojiet arī tās apkārtni, baudot lieliskās kalnu ainavas. Izvēlieties Sixt auto nomas pakalpojumus Sofijas lidostā un izbaudiet pilnīgāk to, ko šis Bulgārijas reģions var Jums piedāvāt!
Show more
Labi zināt, nomājot Sofijas lidosta T2
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Sofijas lidosta T2?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Sofijas lidosta T2, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Sofijas lidosta T2.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Sofijas lidosta T2?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 425 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Sixt filiālē
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Sofijas lidosta T2

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Sofijas lidosta T2?
Vai man, noformējot nomu Sofijas lidosta T2, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?