Auto noma Burgasa lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Burgasa lidosta punktu

Adrese

Burgas Airport, Burgas, 8000, Bulgarija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 20:00
Brīvdienas
09:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Burgasa lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Burgasas lidostā!

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas filiālē Burgasas lidostā!

Bulgārijā iespējams baudīt gan pludmales priekus, gan arī iepazīt valsts seno vēsturi un tradīcijas. Lai kādi būtu Jūsu plāni, plašajā Sixt auto nomas piedāvājumā Burgasas lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojumam piemērotāko pārvietošanās līdzekli. Sixt auto noma Burgasas lidostā piedāvā vieglās automašīnas, apvidus auto, sporta automašīnas, kabrioletus un 4X4. Izmantojiet mūsu parocīgo 24 stundu nomas auto saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu, lai maksimāli izmantotu laiku, ko pavadīsiet Bulgārijā. Rezervējot savu Sixt nomas auto Burgasas lidostā, izmantojiet arī tādas papildus izvēles iespējas, kā neierobežots nobraukums, lai apceļotu un redzētu vairāk, un navigācija, lai viegli orientētos apkārtnē. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, taču ne konkrētu auto marku un modeli.
Burgasas lidosta (BOJ), Bulgārijā Burgasas lidosta (BOJ), pazīstama arī kā Sarafovo lidosta, ir otra lielākā lidosta Bulgārijā. Lidosta atrodas 10 kilometrus no Sarafavo, ainaviskajā Burgasas līcī, Melnās jūras piekrastē. Lidostā ik gadu ierodas 2 miljoni pasažieru. Sixt rent a car auto nomas filiāle atrodas Burgasas lidostas ielidošanas terminālā. Izvēlieties Sixt nomas auto un dodieties piedzīvot šī Bulgārijas reģiona vilinājumu!
Burgasa un tās apkārtne, ceļojot ar nomas auto Burgasa, ceturtā lielākā Bulgārijas pilsēta, ir iecienīts tūristu galamērķis. Daudzi ceļotāji šeit ierodas, lai pavadītu brīvdienas Melnās jūras kūrortos. Te valda subtropisks klimats, kam raksturīgas garas, karstas vasaras un maigas ziemas. Ar nomas auto ērti sasniedzams lielākais Bulgārijas kūrorts pie Melnās jūras, Saulainais krasts ar zeltainajām smiltīm, plašo pludmali, ūdens aktivitātēm un izklaides iespējām. No Burgasas lidostas ar nomas auto Jūs varat doties aplūkot arī vēsturiskas vietas un nozīmīgus kultūras objektus. Lai iepazītu reģiona tradīcijas un vēsturi, iegriezietes Etnogrāfiskajā muzejā. Jūs varat doties arī ekskursijā uz vēsturiskajām piekrastes pilsētām Sozopoli un Nessebaru, kuras atrodas netālu no Burgasas. Ar nomas auto tās ir ērti sasniedzamas!
Show more
Labi zināt, nomājot Burgasa lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Burgasa lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Burgasa lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Burgasa lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Burgasa lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 35 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Burgasa lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Burgasa lidosta?
Vai man, noformējot nomu Burgasa lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Burgasa lidosta

Rādīt vairāk