Auto noma Briseles lidosta

 

Populārākais Briseles lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Briseles lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Briseles lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Zaventem, 1930, Belgija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:30 - 23:00
Brīvdienas
06:30 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Briseles lidosta

Sixt rent a car auto nomas filiāle sveic jūs Briseles lidostā, Beļģijā

Sixt rent a car auto nomas filiāle sveic jūs Briseles lidostā, Beļģijā

Ekonomiski vai luksus klases automobiļi, sporta auto un kravas mašīnas - tas ir tikai neliels ieskats plašajā autonomas piedāvājumā, ko jūs varat saņemt Briseles lidostas (Brussels airport ((BRU)) filiālē. Izmantojot mūsu mājaslapas online rezervācijas sistēmu, auto īres līguma noslēgšana aizņems tikai dažas minūtes. Lūdzam ņemt vērā, ka aizpildot pietiekumu, jūs izvēlaties noteiktās klases automobili, bet ne konkrētu marku vai modeli. Papildus jūs varat norādīt vai atzīmēt papildu pakalpojumus, kas nodrošinās ērtāku pārvietošanos vai palīdzēs neparedzamās situācijās uz ceļa. Ja esat jauno tehnoloģiju cienītājs, izmēģiniet Sixt bezmaksas viedtālruņu aplikāciju, kas ļauj jums īsi pirms Sixt nomas biroja apmeklējuma, izvēlēties konkrētu nomas auto savam braucienam. Neatlieciet uz pēdējo brīdi un rezervējiet savu Sixt automobili jau šodien!
Daži fakti par Briseles lidostu Briseles starptautiskā lidosta (Brussels airport ((BRU)) ir viena no Beļģijas lielākajām lidostām, kas atrodas 11 km attālumā no Briseles centra Zaventemas pilsētā. Nesen tā ir ieguvusi labākās Eiropas lidostas statusu un ne par velti. Starp citiem pasažieriem nepieciešamiem pakalpojumiem jūs viegli atradīsiet Sixt auto nomas filiāli, kas atrodas Briseles lidostas ielidošanas 2. hallē. Jūsu rīcībā ir gan standarta pakalpojumi, gan ātrās apkalpošanas iespējas. Tiklīdz būsiet apsēdušies pie nomas automašīnas stūres, ceļš līdz pilsētas centram aizņems nepilnu pusstundu.
Iepazīstot Eiropas administratīvo galvaspilsētu ar Sixt rent a car Brisele nav tikai Beļģijas, bet arī visas Eiropas Savienības galvaspilsēta. Ar Sixt  nomas automašīnu, ko jūs varat saņemt uzreiz pēc nolaišanās Briseles lidostā, jums būs vairāk laika apskatīt visas interesantākās vietas. Neskaitāmi veikali, kafejnīcas, restorāni un, protams, arhitektūras pieminekļi nevienu neatstāt vienaldzīgu. Apmeklējiet slaveno Grand-Place laukumu ar vareno Rātsnamu, kura fasāde ir izrotāta ar smalkām skulptūrām. Protams, nevar aizmirst par čurājošo zēnu, bet pamēģiniet pieņemt izaicinājumu un atrast arī viņa draudzeni. Izmantojiet iespēju un apciemojiet Briges pilsētu, kur varēsiet iepazīties ar mežģīņu vīšanas tradīcijām un iegādāties kādu no gataviem darbiem. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Briseles lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Briseles lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Briseles lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Briseles lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Briseles lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 4308 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Briseles lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Briseles lidosta?
Vai man, noformējot nomu Briseles lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Briseles lidosta

Rādīt vairāk