Auto noma Vines-Schwechat lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Vines-Schwechat lidosta punktu

Adrese

Mietwagenzentrum, Objekt 134, Wien-Schwechat, 1300, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
08:00 - 20:00
Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Vines-Schwechat lidosta

Laipni lūgti Vīnes lidostas Sixt rent a car auto nomas filiālē, Austrijā

Laipni lūgti Vīnes lidostas Sixt rent a car auto nomas filiālē, Austrijā

Mēs priecājamies par iespēju piedāvāt jums nomas auto Vīnes lidostā (Wien Schwechat Airport (VIE)). Pastāvīgi attīstoties, esam lepni par auto īrei pieejamo parku, kurā noteikti atradīsiet sev atbilstošāko nomas automašīnu. Klasiskie pilsētas auto darba braucienam, apvidus auto un sporta, baudot stūrēšanu pa vietējiem kalnu serpentīniem, kabrioleti vai pat luksus klases automobiļi kādam īpašam gadījumam vai piedzīvojumam. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus Vīnes lidostas (Wien Schwechat Airport (VIE)) nomas birojā, jums ir pieejams diennakts auto saņemšanas un nodošanas serviss, ātrās apkalpošanas kiosks un pat iespēja izvēlēties un rezervēt savu auto Sixt mobilajā aplikācijā. Veiciet auto rezervāciju Sixt mājaslapā un izvēlieties sev nepieciešamos papildu pakalpojumus kā papildu apdrošināšana, sniega ķēdes, ja paredzēts brauciens uz kādu no slēpošanas kūrortiem Alpos, bērnu sēdeklīšus, kas noteikti papildinās jūsu braucienu. Ņemot vērā nepārtrauktu autoparka papildināšanu ar jaunākajiem automašīnu modeļiem, piesakot auto nomas pakalpojumus attālināti, jūs piekrītat saņemt noteiktās klases auto, bet ne konkrētu marku vai modeli.
Par Vīnes lidostu Vīnes lidosta (Wien Schwechat Airport (VIE)) Švehatā (Schwechat) ir lielākā un noslogotākā Austrijas lidosta, kas ik gadu apkalpo miljoniem pasažieru. Šeit ir 4 termināli, kas apkalpo gan vietējos, gan starptautiskos avioreisus. Sixt auto nomas punkts atrodas Insbrukas lidostas auto nomas centra P4 stāvvietā. Saņemot auto atslēgas, jūs uzreiz varēsiet turpināt ceļojumu līdz pilsētas centram, kas aizņems nepilnu pusstundu.
Vīnes dārglietu meklējumos ar Sixt rent a car Mūsdienu Vīne ir valšu, mākslas, galeriju, muzeju un elpu aizraujošu parku pilsēta. Iznomājot auto Vīnes lidostā, dodieties apskatīt slavenākos apskates punktus, pie kuriem noteikti ir vērts pakavēties ilgāk. Svētā Stefana katedrāle ir gan pilsētas, gan valsts simbols. Uzcelta 12. gadsimtā, tā arī šodien pārsteidz ar savu greznumu. Vīnes opera, Vīnes Rātsnams vai Šēnbrunnas pils ir obligāts apskates punkts katrā apmeklētāja sarakstā. Atrodoties Vīnē, nav iespējams nepārēsties saldumu. Ābolu strūdele, marcipānu konfektes vai Zahera tortes gabaliņš pie Vīnes kafijas tasītes padarīs jūsu Vīnes apmeklējumu neaizmirstamu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Vines-Schwechat lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Vines-Schwechat lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Vines-Schwechat lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Vines-Schwechat lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Vines-Schwechat lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 4464 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Vines-Schwechat lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Vines-Schwechat lidosta?
Vai man, noformējot nomu Vines-Schwechat lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?