Auto noma Zalcburgas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Zalcburgas lidosta punktu

Adrese

Christian-Doppler-Platz, Salzburg, 5020, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 20:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 19:00
Brīvdienas
08:00 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Zalcburgas lidosta

Sveicināti Zalcburgas lidostas Sixt rent a car auto nomas filiālē, Austrijā

Sveicināti Zalcburgas lidostas Sixt rent a car auto nomas filiālē, Austrijā

Pateicoties Sixt nomas automašīnai, jūsu uzturēšanās Zalcburgā būs komfortabla un nodrošinās iespēju vairāk redzēt, izjust un piedzīvot. Mēs pastāvīgi attīstāmies un papildinām savu auto parku, lai jums būtu iespēja izvēlēties sev tīkamāko auto atbilstoši ceļojuma mērķim un vajadzībām. Ikdienas un sporta auto, apvidus mašīnas vai mikroautobusi un pat kravas auto, lai kas jums būtu nepieciešams, pie Sixt jūs vienmēr saņemsiet vajadzīgo automašīnu par izdevīgu cenu. Pieteikt auto nomu ar saņemšanu Zalcburgas lidostā (Salzburg W.A.Mozart Airport ((SZG)) ātri un vienkārši iespējams Sixt autonomas mājaslapas rezervācijas sistēmā vai mobilajā aplikācijā. Apstiprināta rezervācija garantē noteiktās klases automobiļa pieejamību uz noradīto laiku un datumu. Ja nepieciešams, veicot rezervāciju mājas lapā vai pat Sixt nomas birojā, saņemot auto, jūs varat papildināt auto īres līgumu ar kādu no piedāvātiem papildu pakalpojumiem - piemēram, bērnu sēdeklīti vai GPS navigāciju, otrā vadītāja apdrošināšanu, sniega ķēdēm, ja dodaties uz kādu no slēpošanas kūrortiem Alpos, un daudz ko citu.
Par Zalcburgas lidostu Zalcburgas jeb pilnā nosaukumā Zalcburgas Volfganga Amadeja Mocarta lidosta (Salzburg W.A.Mozart Airport ((SZG)) ir otrā Austrijas lielākā lidosta, kas atrodas pavisam netālu no Austrijas - Vācijas robežas un var tikt uzskatīti par gaisa vārtiem uz lielākajiem Alpu slēpošanas kūrortiem. Saņemt savu nomas auto jūs varēsiet mūsu Zalcburgas lidostas filiālē, kas atrodas īpaši paredzētajā auto nomas hallē, ko jūs viegli atradīsiet, sekojot speciālām norādēm.
Ciemos pie Mocarta ar Sixt rent a car Zalcburga ir slavena ar to, ka šeit ir dzimis izcilais komponists Volfgangs Amadejs Mocarts, kā arī tika filmēta filma “Mūzikas skaņas”. Pateicoties auto nomai lidostā, jums ir iespēja uzreiz doties pilsētas dārglietu meklējumos. Dodoties uz dienvidiem, jūs gaida Leopoldskronas un Hellbrunas pilis. Izmantojiet iespēju apmeklēt sāls raktuves vai ledus alas, kas veido pasaules lielāko ledus alu labirintu. Meklējat pasakainas ainavas? Tad jums noteikti patiks Gasteinertal vai augstā Tauerna 266 virsotnes - jo īpaši ar nomas auto, kas sniegs jums papildus komfortu un pārvietošanas brīvību - jau pēc izkāpšanas no lidmašīnas Zalcburgas lidostā. Slēpošanas sezonā Sixt autonoma nodrošinās atbistošu automašīnu ar ziemas aprīkojumu – sniega ķēdēm, lai droši un ar komfortu jūs nokļūtu izvēlētajā spēpošanas kūrortā sniegotajos Alpos. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Zalcburgas lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Zalcburgas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Zalcburgas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Zalcburgas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Zalcburgas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 1206 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Zalcburgas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Zalcburgas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Zalcburgas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Zalcburgas lidosta

Rādīt vairāk