Auto noma Linz-Hoersching lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Linz-Hoersching lidosta punktu

Adrese

Car Rental Center, Linz-Hoersching, 4063, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Linz-Hoersching lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja jums nepieciešams nomas auto Lincas-Horšingas lidostā, meklējiet Sixt rent a Car auto nomas punktu. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto tiklīdz ieradīsieties Austrijā. Sixt auto nomas punkts Lincas-Horšingas lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu un apvidus automašīnu izvēli. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu modeli. Ja Jums jāceļo neērtos laikos, izmantojiet mūsu ērto 24 stundu saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu. Ceļojot pa Austriju, Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, izvēloties Sixt nomas auto Lincas-Horšingas lidostā.
Par Lincas-Horšingas lidostu (LNZ) Lincas-Horšingas lidosta (LNZ), agrāk zināma vienkārši kā Horšingas lidosta, ir neliela lidosta, kurā atrodas duty-free veikals, kafejnīca un auto noma. Lidosta atrodas 12 kilometrus no Lincas pilsētas. Kaut arī no lidostas uz vilciena staciju kursē autobuss, auto nomas ir ērtākais veids kā pārvietoties pa apkārtni. Ar Sixt rent a Car nomas auto Jūs ne tikai ceļosiet ar maksimālu komfortu, bet arī efektīvāk sasniegsiet izvēlētos galamērķus.
Ko vērts apskatīt Lincā, Austrijā Linca, trešā lielākā pilsēta Austrijā, atrodas Austrijas ziemeļos pie Donavas upes, 30 kilometrus no Čehijas robežas. Lincā ir daudz apskates objektu – muzeji, vēsturiskas vietas, baznīcas un katedrāle. Dodoties ceļā ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet aplūkot vairāk. Iegriezieties Sv. Marijas katedrālē, kas ir lielākā baznīca Austrijā, apskatiet Lincas pils muzeju vai dodieties uz Galveno laukumu, kas ir viena no lielākajām iepirkšanās ielām Austrijā. Ar nomas auto Jūs varat apmeklēt arī Mauthauzenas memoriālu, kas glabā liecības par 2. Pasaules karu, un tajā apskatāmas ne tikai labi saglabājušās ēkas, bet arī pieminekļi un dažādas izstādes. Varat doties arī uz vairāk nekā 4 hektārus plašo Botānisko dārzu vai izmantot Sixt rent a car nomas auto, lai nokļūtu Lincas pilsētas zoo. Izmantojiet mūsu izdevīgo nomas auto piedāvājumu Lincas-Horšingas lidostā un dodieties ceļā!
Show more
Labi zināt, nomājot Linz-Hoersching lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Linz-Hoersching lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Linz-Hoersching lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Linz-Hoersching lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Linz-Hoersching lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Linz-Hoersching lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Linz-Hoersching lidosta?
Vai man, noformējot nomu Linz-Hoersching lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Linz-Hoersching lidosta

Rādīt vairāk