Auto noma
Linz-Hoersching lidosta
Kļūda
Austrija // Linz // Linz-Hoersching lidosta
Mainīt datus

Auto noma Linz-Hoersching lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Car Rental Center
  4063 Linz-Hoersching AT +43-1505264004
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: LNZ
Darba laiks
Pi. - Pi.07:30 - 16:00
 
 24 h atgriešana

Ja jums nepieciešams nomas auto Lincas-Horšingas lidostā, meklējiet Sixt rent a Car auto nomas punktu. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto tiklīdz ieradīsieties Austrijā. Sixt auto nomas punkts Lincas-Horšingas lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu un apvidus automašīnu izvēli. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu modeli. Ja Jums jāceļo neērtos laikos, izmantojiet mūsu ērto 24 stundu saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu. Ceļojot pa Austriju, Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, izvēloties Sixt nomas auto Lincas-Horšingas lidostā.

Par Lincas-Horšingas lidostu (LNZ)

Lincas-Horšingas lidosta (LNZ), agrāk zināma vienkārši kā Horšingas lidosta, ir neliela lidosta, kurā atrodas duty-free veikals, kafejnīca un auto noma. Lidosta atrodas 12 kilometrus no Lincas pilsētas. Kaut arī no lidostas uz vilciena staciju kursē autobuss, auto nomas ir ērtākais veids kā pārvietoties pa apkārtni. Ar Sixt rent a Car nomas auto Jūs ne tikai ceļosiet ar maksimālu komfortu, bet arī efektīvāk sasniegsiet izvēlētos galamērķus.

Ko vērts apskatīt Lincā, Austrijā

Linca, trešā lielākā pilsēta Austrijā, atrodas Austrijas ziemeļos pie Donavas upes, 30 kilometrus no Čehijas robežas. Lincā ir daudz apskates objektu – muzeji, vēsturiskas vietas, baznīcas un katedrāle. Dodoties ceļā ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet aplūkot vairāk. Iegriezieties Sv. Marijas katedrālē, kas ir lielākā baznīca Austrijā, apskatiet Lincas pils muzeju vai dodieties uz Galveno laukumu, kas ir viena no lielākajām iepirkšanās ielām Austrijā. Ar nomas auto Jūs varat apmeklēt arī Mauthauzenas memoriālu, kas glabā liecības par 2. Pasaules karu, un tajā apskatāmas ne tikai labi saglabājušās ēkas, bet arī pieminekļi un dažādas izstādes. Varat doties arī uz vairāk nekā 4 hektārus plašo Botānisko dārzu vai izmantot Sixt rent a car nomas auto, lai nokļūtu Lincas pilsētas zoo. Izmantojiet mūsu izdevīgo nomas auto piedāvājumu Lincas-Horšingas lidostā un dodieties ceļā!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:30 - 16:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Linz-Hoersching lidosta LNZ Car Rental Center 4063 Linz-Hoersching 48.233260, 14.187552 +43-1505264004

Sixt nomas punkts Linz-Hoersching lidosta LNZ

Car Rental Center
4063 Linz-Hoersching
 
Telefona nr. +43-1505264004

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss