Auto noma Insbrukas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Insbrukas lidosta punktu

Adrese

Fürstenweg 180, Innsbruck, 6026, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 16:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Insbrukas lidosta

Sixt rent a car auto noma Insbrukas lidostā, Austrijā

Sixt rent a car auto noma Insbrukas lidostā, Austrijā

Iznomājiet auto Sixt Insbrukas lidostas (Innsbruck Kranebitten Airport (INN)) nomas birojā un turpiniet savu braucienu ar komfortu un stilu. Mūsu plašajā autoparkā jums pieejami ikdienas auto nesteidzīgiem pilsētas braucieniem, apvidus auto vai ietilpīgie universāli braucienam uz slēpošanas kūrortiem, kravas auto, kas noderēs kravu pārvešanai. Papildiniet savu auto īres līgumu ar GPS navigāciju, bērnu sēdeklīti, sniega ķēdēm ziemas sezonā, ja dodaties uz kādu no slēpošanas kūrortiem Alpos, otrā vadītāja tiesībām vai citu jums nepieciešamo aprīkojumu un papildu pakalpojumiem. Ejot līdzi mūsdienu tehnoloģijām, auto nomas pieteikumu jūs varat ātri un vienkārši noformēt Sixt autonomas mājaslapā vai mobilajā aplikācijā, kur jums būs iespēja izvēlēties noteiktās klases automobiļa saņemšanu uzreiz pēc ielidošanas Insbrukas lidostā. Lai saņemtu nomas automobili, dokumentu noformēšana jums aizņems tikai dažas minūtes, un jūs uzreiz varēsiet turpināt savu ceļojumu.
Auto īre Insbrukas lidostā Insbrukas lidosta (Innsbruck Kranebitten Airport (INN)) ir lielākā lidosta Austrijas rietumu reģionā Tirolē. Tā apkalpo gan regulārus vietējos lidojumus, gan sezonas reisus. No lidostas līdz pilsētas centram ir nepilni 4 km. Mūsu auto nomas punktu Insbrukas lidostā Jūs viegli atradīsiet auto nomas centrā, kas atrodas pretī ielidošanas terminālam. Rūpējoties par mūsu klientu ērtībām, pie mums ir iespējama diennakts auto saņemšana un nodošana, kā arī automobiļa rezervācija, izmantojot Sixt viedtālruņu aplikāciju.
Iepazīstiet Insbruku ar Sixt rent a car Insbruka ir Tiroles galvaspilsēta un viens no populārākiem slēpošanas kūrortiem Alpos ziemas sezonā - Austrija vairāk kā jebkura cita valsts asociējas ar kalnu slēpošanu. Šeit notika divas ziemas olimpiādes, kas liecina par izcilu kūrorta stāvokli. Ar nomas auto no Insbrukas lidostas jūs ērti varēsiet izbraukt cauri pilsētai, izbaudot nesteidzīgu pilsētas atmosfēru un apskatot visus arhitektūras un kultūras pieminekļus. Noteikti būs interesanti apmeklēt “Swarovski” muzeju, kur var iepazīties ne tikai ar kristālu augšanas procesu, bet arī apskatīt, kā tiek radītas mākslas dārglietas. Savukārt Štubajas ledājs dos iespēju izbaudīt slēpošanas un snovošanas priekus visa gada garumā. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!
Show more
Labi zināt, nomājot Insbrukas lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Insbrukas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Insbrukas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Insbrukas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Insbrukas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 721 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,4)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,3)
Ceļš uz Sixt
(4,3)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Insbrukas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Insbrukas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Insbrukas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Insbrukas lidosta

Rādīt vairāk