Auto noma Graz lidosta

 

Populārākais Graz lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Graz lidosta, sākot ar 12.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Graz lidosta punktu

Adrese

Flughafenstrasse 51, Feldkirchen/Graz, 8073, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 17:30

Mūsu pakalpojumi Graz lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Izīrējot auto Sixt auto nomas punktā Grācas lidostā, Jūs varēsiet ērti turpināt savu ceļojumu. Mēs piedāvājam dažādu modeļu kompaktus auto un apvidus automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Mēs iesakām reverzēt īres auto jau iepriekš internetā. Jūs varat izmantot arī savu viedtālruni, lai izvēlētos auto no Sixt rent a car auto nomas punkta Grācas lidostā, un nomas auto gaidīs Jūs jau ierodoties Grācas lidostā. Rezervējiet Sixt nomas auto Grācas lidostā un izmantojiet ērto 24 h saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, taču ne konkrētu auto modeli.
Auto noma Grācas lidostā (GRZ) Grācas lidosta, vāciski pazīstama arī kā Flughafen Graz-Thalerhof, ir internacionāla lidosta Austrijas otrajā lielākajā pilsētā. Grācas idosta (GRZ) atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Grācas pilsētas centra. Jūs atradīsiet Sixt auto nomas punktu Grācas lidostas autostāvvietā. To būs viegli pamanīt, pateicoties spilgti oranžajai krāsai. Izmantojiet Sixt nomas auto, lai nezaudētu ne mirkli no sava ceļojuma.
Vietas, kuras apskatīt Grācā, Austrijā Ierodoties Grācā, izvēlieties Sixt nomas auto, lai aplūkotu pilsētu un tās apkārtni. Ar īres auto Jūs varēsiet doties gan uz gleznaino Grācas vecpilsētu, lai apbrīnotu renesanses arhitektūru, kas ir UNESCO Pasaules kultūras mantojuma daļa, gan apmeklēt vienu no modernās arhitektūras paraugiem, Kunsthaus, Modernās mākslas muzeju Mūras upes krastā. Aizbrauciet uz Egenbergas pili, baroka arhitektūras paraugu, un noteikti veltiet laiku arī pastaigai pils parkā. Auto īre arī apburošo kalnu ciematiņu apceļošanu padarīs pavisam vienkāršu. Ar Sixt nomas automašīnu, Jums būs iespēja baudīt Grācu un tās apkārtni ērti un Jums vēlamā tempā.
Show more

Labi zināt, nomājot Graz lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Graz lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Graz lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Graz lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Graz lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 349 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

Jaguar XF
Jaguar XF
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW 1 Series
BMW 1 Series
BMW X1
BMW X1

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Graz lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Graz lidosta?
Vai man, noformējot nomu Graz lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Graz lidosta

Rādīt vairāk