Auto noma Dubajas lidosta term. 1

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Dubajas lidosta term. 1

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Dubajas lidosta term. 1, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Dubajas lidosta term. 1 punktu

Adrese

Airport Road D89 Al Garhoud, Dubai, Apvienotie Arabu Emirati
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Dubajas lidosta term. 1

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Izvēlieties ekonomisku auto braukšanai pa pilsētu vai apvidus automašīnu piedzīvojumam ārpus pilsētas, sporta auto, 4X4 vai arī kabrioletu, lai baudītu silto sauli! Plašajā Sixt auto nomas piedāvājumā Dubajas lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko nomas automašīnu par izdevīgu cenu. Izvēloties Sixt auto nomas pakalpojumus Dubajas lidostā, Jums ir iespēja izmantot arī mūsu papildus piedāvājumus, kas padarīs Jūsu ceļojumu vēl ērtāku. Rezervējiet savu Sixt nomas auto internetā un iekļaujiet auto īres līgumā tādas papildus iespējas, kā navigācija, bērnu autosēdeklīši un auto apdrošināšana. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Ērta auto noma Dubajas lidostā T1 (DXB) Dubajas Starptautiskā lidosta (DXB) ir viena no pasaules noslogotākajām lidostām. 2016. gadā lidosta apkalpoja vairāk nekā 86 miljonus pasažieru. Lidostai ir 3 pasažieru termināli. Lidosta atrodas 5 kilometrus no Dubajas pilsētas. Jūs atradīsiet Sixt auto nomas filiāli Dubajas lidostas T1 aiz muitas kontroles. Tur Jūs sagaidīs mūsu darbinieki, lai palīdzētu ātri un ērti tikt pie Sixt nomas auto stūres.
Izbaudiet Dubaju, izīrējot Sixt nomas auto Dubajas lidostā Ar nomas auto no Dubajas lidostas Jūs varat doties ceļā, lai atklātu to, ko Dubaja un tās apkārtne piedāvā. Aizbrauciet uz Dubajas slavenajiem iepirkšanās centriem, apmeklējiet labiekārtotās pludmales un tad dodieties tālāk uz kādu no blakus esošajiem Emirātiem. Vai Jūsu ceļojuma galamērķis ir Dubajas pilsēta vai pludmales kūrorts, vai varbūt plānojat doties uz Abū Dabī, kas atrodas vien 100 kilometru brauciena attālumā, auto īre ir ērtākais un ātrākais veids, kā turp nokļūt. Kopā ar Sixt baudiet Apvienoto Arābu Emirātu savdabīgumu, arhitektūras brīnumus un patīkamo klimatu bezrūpīgi, jo nomas auto sniegs Jums ceļojumam nepieciešamo brīvību, elastību un komfortu.
Show more
Labi zināt, īrējot Dubajas lidosta term. 1
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Dubajas lidosta term. 1?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Dubajas lidosta term. 1, jums ir jābūt vismaz 21 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Dubajas lidosta term. 1.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Dubajas lidosta term. 1?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Model 2022 Aut.
Nissan Patrol SE Platinum City 4X4 8-Seats Model 2022 Aut.
Mercedes-Benz V250 8-Seats Aut.
Mercedes-Benz V250 8-Seats Aut.
Bieži uzdotie jautājumi par īri Dubajas lidosta term. 1
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Dubajas lidosta term. 1?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Dubajas lidosta term. 1?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?