Auto noma Seattle-Tacoma Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Seattle-Tacoma Lidosta punktu

Adrese

3150 South 160th Street Rental Car Facility, SeaTac, 98188, Amerikas Savienotas Valstis
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 00:00
Brīvdienas
06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Seattle-Tacoma Lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Sietlas lidostā, ASV

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Sietlas lidostā, ASV

Kādreiz viens slavens cilvēks bija teicis, ja vēlaties iepazīt īsto ASV dzīvi, dodaties piedzīvojumu meklējumos ar auto. Tāpēc mēs, Sixt kompānijā, esam priecīgi piedāvāt jums augstākās klases servisu par pievilcīgām cenām. Sietlas lidostā (Seattle-Tacoma International Airport (SEA)) pieejamie nomas auto patīkami papildinās jūsu ceļojumu un ļaus jums ērti un ātri pārvietoties ne tikai pilsētā, bet arī ārpus tās. Pateicoties diennakts pakalpojumu pieejamībai, jums vairs nevajadzēs uztraukties par neparedzamām situācijām uz ceļa. Neierobežots nobraukums, plašs autoparks, papildus aprīkojums un iespēja izvēlēties sev tīkamāko automobili – tas ir tikai neliels ieskats Sixt piedāvātajā pakalpojumu klāstā. Sazinieties ar mums jau šodien un mēs palīdzēsim jums izvēlēties tieši jums piemērotāko automobili!
Auto īre Sietlas lidostā Sietlas lidosta (Seattle-Tacoma International Airport (SEA)) atrodas Sitek pilsētā un ir galvenā Sietlas un Takomas lidosta. Katru gadu tā apkalpo vairāk nekā 30 miljonus pasažieru un ir interesanti, ka viens no populārākiem virzieniem ir Vankūvera. Līdz ar standarta lidostas pakalpojumiem, Sietlas lidostā atradīsiet arī Sixt auto nomas punktu, kur mūsu laipni konsultanti gaidīs jūs, lai nodotu atslēgas vai palīdzētu izvēlēties tieši jūsu brauciena mērķim piemērotāko automobili.
Ar Sixt rent a car apkārt Siеtlai Runā, ka Sietla ir līdzīga Romai un atrodas uz 7 kalniem – Kapitolijas, Pirmais, Rietumu Sietla, Bikonas, Karalienes Annas, Magnolija un Dennijas kalniem. Ja iznomāsiet auto no Sixt Sietlas lidostas birojā, tad varēsiet paši pārbaudīt vai tā ir taisnība, un pie reizes izbaudīt krāšņus skatus, kas pavērās no kalnu virsotnēm. Tad var turpināt savu iepazīšanos ar pilsētu apmeklējot Space Neadle torni vai Pike Place Market. Varbūt jums pat izdosies sadraudzēties ar Frimontas trolli, kas dzīvo zem Džordža Vašingtona tilta? Meklējot klusās dabas dārgumus, iegriezieties Mount Ranier dabas parkā vai dodaties ar prāmi uz Sanhuāna salām. Lai kāds būtu jūsu mērķis ar Sixt auto nomu no Sietlas lidostas jūs varēsiet paveikt vairāk!
Show more
Labi zināt, nomājot Seattle-Tacoma Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Seattle-Tacoma Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Seattle-Tacoma Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Seattle-Tacoma Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Seattle-Tacoma Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 3609 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Seattle-Tacoma Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Seattle-Tacoma Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Seattle-Tacoma Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Seattle-Tacoma Lidosta

Rādīt vairāk