Auto noma Palm Beach Lidosta

 

Populārākais Palm Beach Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Palm Beach Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Palm Beach Lidosta punktu

Adrese

1000 James L Turnage Blvd, West Palm Beach, 33406, Amerikas Savienotas Valstis
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 00:00
Brīvdienas
06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Palm Beach Lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas birojā Palmbīčā, ASV

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas birojā Palmbīčā, ASV

Auto nomas piedāvājumā Palmbīčas lidostā (Palm Beach Internation Airport (PBI)) jūs gaida plaša dažādu marku un modeļu transportlīdzekļu izvēle. Pateicoties modernu tehnoloģiju attīstībai un ejot līdzi mūsu klientu vajadzībām, mēs esam izveidojuši tiešsaistes auto īres pieteikumu sistēmu, kas ļauj jums pieteikt noteiktas klases automobiļa auto nomu no Palmbīčas lidostas, neizejot no mājām. Papildus piemērotākā auto izvēlei, jums ir iespēja izvēlēties kādu no papildus opcijām atbilstoši jūsu brauciena mērķim. Esiet droši, ka pie mums jūs vienmēr atradīsiet izdevīgāku piedāvājumu.
Auto noma Palmbīčas lidostā Atrodoties vien 5 kilometru attālumā no Palmbīčas centra, starptautiskā Palmbīčas lidosta (Palm Beach Internation Airport (PBI)) apkalpo Atlantijas okeāna piekrastes dienvidrietumu reģionu. Sixt filiāle atrodas ārpus lidostas termināliem, tāpēc mēs esam parūpējušies par speciālā transporta nodrošināšanu, kas ātri nogādās jūs līdz mūsu birojam. Ieskatieties Sixt mājaslapā, lai saņemtu detalizētāku aprakstu un mikroautobusa kursēšanas sarakstu. Diennakts saņemšanas un nodošanas servisu noteikti novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū.
Sixt rent a car iesaka Palmbīča ir salīdzinoši jaunā pilsēta, kas tika dibināta 1911. gadā, bet spēj piesaistīt ceļotāju uzmanību ar saviem neskaitāmiem parkiem, tīrām pludmalēm, Vidusjūras arhitektūru un interesantiem muzejiem. Mūsdienu Palmbīčas iedzīvotāji ir ASV visturīgākie cilvēki. Saņemot savu nomas auto Palmbīčas lidostā, dodaties gar piekrasti, kur vienlaikus varēsiet izbaudīt vietējo pludmaļu krāšņumu un finanšu magnātu un kinozvaigžņu privātmāju greznumu. Dabas cienītāji noteikti izmantos iespēju apciemot Botānisko dārzu, kur ir apkopoti visretākie faunas pārstāvji. Savukārt apmeklējot Flaglēra vai mākslas un vēstures Kornela muzejus varēsiet tuvāk iepazīties ar pilsētas attīstības vēsturi un tās kultūru. Katru gadu šeit notiek vairāki festivāli, kur vislielāko popularitāti ir ieguvuši mūzikas, ielas zīmējumu un jāšanas festivāli. Ja tomēr meklējat klusākas atpūtas iespējas, tad jums ir jādodas uz Carlin Park vai Gulf Stream Park, kur spilgti baltās smiltis un gājēju maršruti ļaus jums atrast vienotību ar dabu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Palm Beach Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Palm Beach Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Palm Beach Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Palm Beach Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Palm Beach Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 2534 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
BMW 5 Series
BMW 5 Series
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW X3
BMW X3
Volvo S60
Volvo S60
BMW X1
BMW X1
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Palm Beach Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Palm Beach Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Palm Beach Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Palm Beach Lidosta

Rādīt vairāk