Auto noma
Palm Beach Lidosta
Kļūda
Amerikas Savienotas Valstis // Palm Beach // Palm Beach Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Palm Beach Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: 1000 James L Turnage Blvd
  33406 West Palm Beach US +1-8887498227
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: PBI
Darba laiks
Pi. - Sv.06:00 - 22:00
Brīvdienās06:00 - 22:00
 
 

Laipni lūgti Sixt rent a car auto nomas birojā Palmbīčā, ASV

Auto nomas piedāvājumā Palmbīčas lidostā (Palm Beach Internation Airport (PBI)) jūs gaida plaša dažādu marku un modeļu transportlīdzekļu izvēle. Pateicoties modernu tehnoloģiju attīstībai un ejot līdzi mūsu klientu vajadzībām, mēs esam izveidojuši tiešsaistes auto īres pieteikumu sistēmu, kas ļauj jums pieteikt noteiktas klases automobiļa auto nomu no Palmbīčas lidostas, neizejot no mājām. Papildus piemērotākā auto izvēlei, jums ir iespēja izvēlēties kādu no papildus opcijām atbilstoši jūsu brauciena mērķim. Esiet droši, ka pie mums jūs vienmēr atradīsiet izdevīgāku piedāvājumu.

Auto noma Palmbīčas lidostā

Atrodoties vien 5 kilometru attālumā no Palmbīčas centra, starptautiskā Palmbīčas lidosta (Palm Beach Internation Airport (PBI)) apkalpo Atlantijas okeāna piekrastes dienvidrietumu reģionu. Sixt filiāle atrodas ārpus lidostas termināliem, tāpēc mēs esam parūpējušies par speciālā transporta nodrošināšanu, kas ātri nogādās jūs līdz mūsu birojam. Ieskatieties Sixt mājaslapā, lai saņemtu detalizētāku aprakstu un mikroautobusa kursēšanas sarakstu. Diennakts saņemšanas un nodošanas servisu noteikti novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū.

Sixt rent a car iesaka

Palmbīča ir salīdzinoši jaunā pilsēta, kas tika dibināta 1911. gadā, bet spēj piesaistīt ceļotāju uzmanību ar saviem neskaitāmiem parkiem, tīrām pludmalēm, Vidusjūras arhitektūru un interesantiem muzejiem. Mūsdienu Palmbīčas iedzīvotāji ir ASV visturīgākie cilvēki. Saņemot savu nomas auto Palmbīčas lidostā, dodaties gar piekrasti, kur vienlaikus varēsiet izbaudīt vietējo pludmaļu krāšņumu un finanšu magnātu un kinozvaigžņu privātmāju greznumu. Dabas cienītāji noteikti izmantos iespēju apciemot Botānisko dārzu, kur ir apkopoti visretākie faunas pārstāvji. Savukārt apmeklējot Flaglēra vai mākslas un vēstures Kornela muzejus varēsiet tuvāk iepazīties ar pilsētas attīstības vēsturi un tās kultūru. Katru gadu šeit notiek vairāki festivāli, kur vislielāko popularitāti ir ieguvuši mūzikas, ielas zīmējumu un jāšanas festivāli. Ja tomēr meklējat klusākas atpūtas iespējas, tad jums ir jādodas uz Carlin Park vai Gulf Stream Park, kur spilgti baltās smiltis un gājēju maršruti ļaus jums atrast vienotību ar dabu. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.06:00 - 22:00
Brīvdienās06:00 - 22:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Palm Beach Lidosta PBI 1000 James L Turnage Blvd 33406 West Palm Beach 26.688338, -80.090163 +1-8887498227

Sixt nomas punkts Palm Beach Lidosta PBI

1000 James L Turnage Blvd
33406 West Palm Beach
 
Telefona nr. +1-8887498227

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Cita adrese automašīnas nodošanai

2501 Bristol Dr Unit A1
33409-6462 West Palm Beach
 

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss