Auto noma
Dallas
Kļūda
Amerikas Savienotas Valstis // Dallas
Mainīt datus

Auto noma Dallas:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

Dalasa, ceturtā lielākā Amerikas Savienoto Valstu metropole un nozīmīgs ekonomikas centrs, ceļotājiem piedāvā tik daudz aizraujoša. Izvēlieties sev piemērotāko nomas auto no Sixt rent a car nomas automašīnu klāsta un iepazīstiet šo daudzveidīgo un multikulturālo pilsētu un tās apkārtni, ceļojot ar ērtībām.

 
 • Dalasa/Fort Worth Lidosta
  2424 East 38th Street
  75261 Dallas

  Pi. - Sv.06:00 - 22:00
  Brīvdienās06:00 - 22:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Dalasa Addison/Marriott Quorum
  14901 Dallas Pkwy
  75254-7551 Dallas

  Pi. - Pi.07:00 - 18:00
  Se. - Sv.07:00 - 14:00
  Brīvdienās07:00 - 18:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Dalasa/Fort Worth Lidosta

  Sixt Auto noma
  2424 East 38th Street
  75261 Dallas

  Pi. - Sv.06:00 - 22:00
  Brīvdienās06:00 - 22:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Dalasa Addison/Marriott Quorum

  Sixt Auto noma
  14901 Dallas Pkwy
  75254-7551 Dallas

  Pi. - Pi.07:00 - 18:00
  Se. - Sv.07:00 - 14:00
  Brīvdienās07:00 - 18:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

Sixt auto noma Dalasā, Amerikas Savienotajās Valstīs

Sixt auto noma Dalasā piedāvā plašu nomas automašīnu izvēli, tai skaitā ekonomiskas vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jūsu ceļojuma galamērķim vispiemērotāko nomas auto. Ceļotāju ērtībām Dalasā atrodas divas Sixt auto nomas filiāles, Dalasas lidostā un Dalasas pilsētas centrā. Izvēlieties sev ērtāko auto nomas atrašanās vietu Dalasā un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir pavisam vienkārša.

Sixt auto nomas pakalpojumi Dalasā

Izīrējiet Sixt nomas auto Dalasā un dodieties iepazīt pilsētu un tās apkārtni. Rezervējiet savu nomas auto Dalasā jau iepriekš un izmantojiet mūsu piedāvātās papildus izvēles iespējas, tādas kā navigācija, lai brīvi un bez raizēm pārvietotos pa apkārtni. Ja ceļojat kopā ar bērniem, Jums būs nepieciešami bērnu autosēdeklīši drošībai. Ja plānojat doties garākā braucienā, tad Jums noderēs tāda papildu izvēle, kā neierobežots nobraukums. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt rent a car auto nomas punkta atrašanās vietu Dalasā un uzziniet vairāk par tajā pieejamajiem piedāvājumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu nomas auto marku un modeli.

Ko apskatīt Dalasā, ceļojot ar nomas auto

Ar nomas auto Jūs varēsiet iepazīt Dalasu ērti un bez steigas. Ja Jūs interesē māksla, tad dodieties uz Dalasas Mākslas muzeju vai Našeru Skulptūru centru. Našeru skulptūru centrā iespējams apskatīt vienu no pasaules labākajām mūsdienu skulptūru kolekcijām. Iegriezieties Dalasas Arborētumā un Botāniskajā dārzā, kas ir viena no pilsētas viesu visvairāk iecienītākajām apskates vietām. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, šī būs īsti piemērota vieta arī viņiem. Ar Sixt rent a car nomas auto Jūs varat ne tikai apskatīt Dalasu, bet arī ērti sasniegt interesantas apskates vietas ārpus pilsētas. Dalasas apkārtnē ir vairākas vietas, kas pazīstamas ar skaisto dabu, un mazpilsētas, kas apbur ceļotājus ar savu šarmu. Ar nomas auto dodieties no Dalasas uz Hailandes Vilidžu (Highland Village), kas ceļotājiem piedāvā gan pastaigu takas, gan ezerus, kuros var baudīt laivu braucienus, atpūšoties no pilsētas kņadas un steigas. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Kamerona parku (Cameron Park), lai baudītu dažādas aktivitātes un apskatītu zoo. Ceļojot ar nomas auto Jūs Dalasā un tās apkārtnē paspēsiet apskatīt un izdarīt vairāk!

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss