Auto noma
Beverly Hills, CA
Kļūda
Amerikas Savienotas Valstis // Beverly Hills, CA
Mainīt datus

Auto noma Beverly Hills, CA:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

Beverlihilsa ir viens no pazīstamākajiem Losandželosas rajoniem, galvenokārt kā vieta, kur dzīvo pasaules bagātākie un slavenākie cilvēki. Izvēloties Sixt rent a car izdevīgos auto īres piedāvājumus, jebkuram ir iespēja pārvietoties pa Beverlihilsu ērti un ar stilu.

 
 • Beverlihilsa
  264 S La Cienega Blvd
  90211-3302 Beverly Hills

  Pi. - Pi.09:00 - 17:00
  Se. - Sv.09:00 - 15:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Beverlihilsa

  Sixt Auto noma
  264 S La Cienega Blvd
  90211-3302 Beverly Hills

  Pi. - Pi.09:00 - 17:00
  Se. - Sv.09:00 - 15:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

Sixt auto noma Beverlihilsā, Amerikas Savienotajās Valstīs

Sixt auto noma Beverlihilsā piedāvā plašu augstas kvalitātes nomas automašīnu klāstu, sākot no luksus automašīnām līdz pat 4X4, lai katrs varētu atrast savam ceļojumam piemērotāko nomas auto par izdevīgu cenu. Neskatoties uz to, vai esat ieradušies Beverlihilsā uz dažām dienām, nedēļu vai uz mēnesi, izmantojiet Sixt auto nomas pakalpojumus un izbaudiet laiku Beverlihilsā komfortabli!

Sixt auto nomas pakalpojumi Beverlihilsā

Izīrējiet Sixt nomas auto Beverlihilsā un iepazīstiet šo Amerikas Savienoto Valstu pilsētu sev vēlamā tempā. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu ceļojumam piemērotāka būs kompakta vieglā automašīna, apvidus auto, sporta automašīna, kabriolets vai 4X4, Sixt auto noma Beverlihilsā Jums to var piedāvāt. Rezervējiet nomas auto jau iepriekš un iekļaujiet auto īres līgumā arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem, kā, piemēram, navigāciju, lai orientēšanās apkārtnē Jums nesagādātu nekādas raizes, bērnu autosēdeklīšus, ja ceļojumā dodaties kopā ar bērniem, vai papildus auto apdrošināšanu Jūsu drošībai. Ja plānojat doties garākā ceļojumā, Sixt auto noma piedāvā arī tādas izvēles iespējas, kā neierobežots nobraukums. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību Beverlihilsas Sixt rent a car auto nomas punktā, taču ne konkrētu auto marku un modeli.

Ko apskatīt Beverlihilsā, ceļojot ar nomas auto

Beverlihilsa atrodas pavisam tuvu daudziem no Losandželosas skaistākajiem rajoniem. Ar nomas auto Jūs varēsiet ne tikai apskatīt Beverlihilsu, bet doties tālāk, lai iepazītu arī tās pievilcīgo apkārtni, piemēram, piestājot Vestvudā (West Hollywood) un Belērā (Bel Air). Auto noma palīdzēs Jums īsā laikā pabūt arī Beverlihilsas nozīmīgākajās vietās, kā piemēram Rodeo Drive, kas ir viena no visgreznākajām ielām Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā ir vieta, kur pastaigājoties, iespējams pamanīt arī slavenības. Lai iepazītu Beverlihilsas apkārtni un lai aplūkotu grandiozās villas un privātmājas, dodieties garākā braucienā ar nomas auto. Ja vēlaties izbaudītu nesteidzīgu dienu pludmalē un iepērkoties, tad dodieties uz Santa Moniku, kas atrodas apmēram 15 minūšu brauciena attālumā no Beverlihilsas. Ja apmeklēsiet Santa Moniku nedēļas nogalē, nepalaidiet garām iespēju pabūt zemnieku tirdziņā (Farmers Market), kur var valda patīkama atmosfēra. Ar nomas auto Jūs varat doties arī no Beverlihilsas uz Losandželosas pilsētas centru un izbaudīt to, ko šī lielpilsēta var piedāvāt. Lai ko Jūs izvēlētos darīt Beverlihilsā un tās apkārtnē, izbaudiet autentisku Kalifornijas sajūtu, ceļojot ar nomas auto!

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss