Auto nomas Sixt Zelta karte – vairāk kā 5 auto nomas gadā

 • Nekādu formalitāšu: jūsu personas dati un kredītkartes informācija ir saglabāti sistēmā, kas ļauj ātri un vienkārši norēķināties par auto nomas pakalpojumiem.
 • Saņemiet atlaidi līdz 10% auto nomai Latvijā un visā pasaulē - 105 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās
 • Krājiet punktus nomājot auto no Sixt**:
  ar aviokompāniju kartēm
  ar viesnīcu kartēm
 • Veiciet rezervāciju ar SixtMobile izmantojot Jūsu mobilo tārluni, PDA, iPhone, Blackberry vai Android jebkurā brīdī no jebkuras vietas pasaulē. Vairāk informācijas SixtMobile.
 • Papildus mobilitāte: Aizmirsāt veikt rezervāciju? Nekādu problēmu. Zvaniet vismaz 48 stundas pirms auto saņemšanas un mēs nodrošināsim nepieciešamo auto.
 • Sixt Quick-Check-In: saņemiet auto atslēgas Sixt Quick-Check-In automātā. Vienīgais priekšnoteikums - rezervācijai jābūt veiktai jau iepriekš.
 • 4 stundu mobilitātes garantija avārijas gadījumā.

Sixt Platīna karte jums nodrošina vēl vairāk priekšrocību, kuras varat saņemt, ja nomājat auto vismaz 20 reizes gadā.

Pastāvīgie klienti - nomājiet auto vairāk kā 5 reizes gadā un saņemiet personīgo Sixt Zelta karti.

Saņem priekšrocības, ko piedāvā Sixt auto nomas klientu kartes! Veicot auto nomu vairāk kā 5 reizes gadā, Jūs automātiski saņemsiet Sixt Zelta klientu karti nākamā mēneša sākumā pēc trešās auto nomas.

* Visām spēkā esošajām online un offline publisko klientu cenām attiecīgajā nomas laikā un Sixt auto nomas punktā. Atlaide neattiecas uz īpašajiem piedāvājumiem.

** Pakalpojums nav pieejams ilgtermiņa nomai, īpašajām automašīnām un kravas auto. Iespēja saņemt augstākas klases auto (upgrade) ir derīga līdz 12 mēnešiem no kartes izdošanas datuma. Šis ieguvums ir spēkā, ja Jūs esat nomājis ar Sixt vismaz 20 reizes pēdējo 12 mēnešu laikā.