Pirmo reizi Latvijā – tematiskās tūres pa Rīgu un Jūrmalu ar Vespa motorolleriem #RigabyVespa

#RigabyVespa. tematiskās tūres ar Vespa motorolleriem Rīgā un Jūrmalā

2016. gada 9. maijs.  Uzsākot aktīvo tūrisma sezonu, Sixt moto noma sadarbībā ar aģentūru !ASAP piedāvā iepazīt Rīgu un Jūrmalu, braucienā ar Vespa motorolleriem. Šogad būs iespēja doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, braucot pa tūristiem neierastiem maršrutiem un piestājot dažādās vietās, ļaujot atklāt pilsētas daudzšķautnību. 

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Pērn paplašinājām Sixt piedāvāto pakalpojumu klāstu, piedāvājot nomāt Vespa motorollerus. Vespa – tas nav tikai transporta līdzeklis – tā ir stila ikona jau vairāk kā 70 gadus, kas savu slavas gājienu uzsāka saulainajā Itālijā. Ne velti “Vespa” tulkojumā no itāļu valodas zināma kā motorizētā lapsene. Ideja par Vespa tūrēm radās, piedaloties līdzīgā braucienā Toskānā. Radās doma pārvērst Rīgu ne vien par mazo Parīzi, bet arī Romu. Šovasar, sadarbojoties ar aģentūru !ASAP, Rīgā piedāvājam doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, piestājot vietās, kas būs izzinošas kā vietējiem iedzīvotājiem, tā ārzemju viesiem. Un, protams, neaizmirstams brauciens ar Vespa.”

Ivo Skribis, aģentūras !ASAP vadītājs: “Īpaši izaucinoša un aizraujoša bija #RigabyVespa maršrutu izstrāde, jo arvien vairāk rīdzinieku un Rīgas viesu meklē nestandarta atpūtas un apskates vietas.”

#RigabyVespa tūres vadīs pieredzējis moto vadītājs ar iespēju sazināties latviešu, krievu vai angļu valodā. Braukt gribētājiem, kuriem līdz šim nav bijusi pieredze, tiks veikta ievadinstruktāža un izmēģinājuma braucieni slēgtā teritorijā.

Rīgas tūrēs, atkarībā no izvēlētās tematikas, būs iespēja doties, piestājot īpašās vietās, kas ikdienas gaitās visbiežāk nav ierastā maršruta ietvaros. Zvejosim mikrorajonu pērles, atklāsim dabu galvaspilsētas sirdī, baudīsim gastronomiskus priekus un uzzināsim aktualitātes Rīgas mākslā. Jūrmalas tūrēs būs iespēja doties karstākajos vasaras mēnešos jūlijā un augusta pirmajā pusē, kad tradicionāli dodamies baudīt kūrortpilsētas šarmu un pludmali. Tūrēm pieteikties iespējams vietnē www.rigabyvespa.lv.

Par Sixt moto nomu: No 2015. gada vasaras sezonas Vespa motorolleru noma pieejama Rīgā un Jūrmalā. Kā vietējiem iedzīvotājiem, tā ārzemju tūristiem ir pieejami nomai dažādi Vespa motorolleri - Vespa Primavera 50cc braucieniem pilsētā un Vespa Primavera 125cc ar vējstiklu un mantu kasti dinamiskam braucieniem Rīgā un ceļojumiem pa Latviju. Braucienā var doties personas, kurām ir A vai B kategorijas vadītāja apliecība un prasme braukt ar velosipēdu, mopēdu vai motociklu. Plašāka informācija par tūrēm pieejama vietnē www.rigabyvespa.lv. 

Par Sixt

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Par Sixt Latvija

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk kā desmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot vairāk nekā 3500 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 400 Audi, BMW, Mercedes, VW, Ford, Toyota, Nissan un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Kopš 2015. gada vasaras Rīgā iespējams nomāt Vespa motorollerus. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Rīgā un Jūrmalā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 250 velosipēdiem.

Par !ASAP!

!ASAP ir pilna servisa zīmolu aktivizācijas aģentūra, kas jau 10 gadus apkalpo Latvijas un starptautiskos klientus. Aģentūras galvenās specializācijas jomas ir retail mārketings, pasākumu un pieredzes mārketings. Pēdējo divu gadu laikā aģentūra ir izveidojusi spēcīgu pasākumu projektu nodaļu, kas koncentrējas gan uz dažada mēroga B2B pasākumiem, gan sociāli atbildīgiem un aktīviem projektiem.