Sixt jaunākās ziņas par notikumiem Latvijā un visā pasaulē

SIXT turpina izaugsmi Baltijā. Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 25 miljonus eiro | Preses relīze

SIXT turpina izaugsmi Baltijā. Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 25 miljonus eiro

2019. gada 3. oktobrī. Pieprasījums pēc īstermiņa auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumiem, jaunu biznesa virzienu attīstība un klientu portfeļa paplašināšana uzņēmumam SIXT ļāvusi palielināt uzņēmuma apgrozījumu Baltijā. 2018. gadā SIXT konsolidētais neto apgrozījums Baltijā bija 25,5 miljoni eiro, kas ir par 21% vairāk nekā 2017. gadā. 2019. gadā uzņēmuma izaugsmes temps ir saglabājies 20% apjomā. SIXT zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

SIXT Baltijā ieņem vadošās tirgus pozīcijas pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu, kā arī īstermiņa auto nomas tirgū. Latvijā uzņēmums ir stabils tirgus līderis. Kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā uzņēmums turpina strauju izaugsmi īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas biznesa segmentos, nodrošinot pakalpojumus korporatīvajiem klientiem un veiksmīgi piedaloties publiskajos iepirkumos. Šobrīd SIXT Baltijā apkalpo vairāk nekā 6000 automašīnas.

Ņemot vērā straujo izaugsmi, lai turpinātu nodrošināt augstas kvalitātes konkurētspējīgus pakalpojumus, SIXT Baltijas uzņēmumi veic būtiskas investīcijas IT sistēmās un klientu apkalpošanas biroju modernizācijā. Klientu mobilitātes vajadzību nodrošināšanai SIXT ir pilnībā atjaunojis savu mobilo lietotni SIXT rent.share.ride, apvienojot auto nomas, auto koplietošanas un kopbraukšanas pakalpojumus. Lasīt vairāk

Juta Valdmane | Kampaņa "Apceļo Latviju 4 nedēļās" | Sixt auto noma

Sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj Latvijas skaistākās vietas 

2017. gada 3. augustā. Arvien biežāk Latvijas iedzīvotāji brīvdienās izvēlas doties ārpus pilsētas burzmas, lai pavadītu brīvdienas pie dabas, nesteidzīgi izbaudītu lauku tūrismu un apskatītu mūsu pašu valsti. Izņēmums nav arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri šogad jo cītīgi apceļo dzimto zemi, aicinot arī citus atklāt Latvijas skaistākās vietas.

Baltijas reģions tiek uzskatīts, par zaļāko un dabas tūrismam piemērotāko visā Eiropā. Savukārt Latvija, kā reģiona centrs, vienmēr izcēlusies ar savu dabu, nepieradināto skaistumu un kultūrvēstures bagātībām. Lai veicinātu tūrismu mūsu valstī, Sixt auto noma sadarbībā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Tūrisma departamentu izstrādāja 4 maršrutus, kas ļauj iepazīt katru no novadiem – Latgali, Kurzemi, Vidzemi un Zemgali.

Apceļot Latviju, izmantojot sagatavotos maršrutus, šovasar devās populārā dziedātāja Samanta Tīna, skaistais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi, LTV1 Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa, kā arī atraktīvie TV24 raidījumu vadītāji – Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Visi kampaņas dalībnieki ceļā devās ar tam sagatavotu un īpaši aprīkotu SEAT Leon automašīnu no Sixt un savos iespaidos dalījās sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #ApceļojuLatvijuLasīt vairāk

Sixt auto noma atjauno autoparku | Sixt rent a car

Sixt auto nomas apgrozījums 2016. gadā pieaudzis par 20%.
Turpmākai izaugsmei būtiski atjaunots nomas autoparks. 

2017. gada 5. aprīlī. Sixt auto noma turpina izaugsmi Latvijā un visā Baltijā - 2016. gadā īstermiņa auto nomas apgrozījums Latvijā pieaudzis par 20%, sasniedzot 2.1 miljonu eiro. Izaugsme vērojama gan ienākošā tūrismā, gan pateicoties vietējo darījumu skaita pieaugumam. Pieprasījuma nodrošināšanai aktīvajā sezonā, Sixt nomas autoparks tiek papildināts ar jaunām vadošo auto ražotāju automašīnām - BMW, Volkswagen, SEAT, Toyota, Ford un citām.

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskajiem datiem, 2016. gadā apkalpoto viesu skaits Latvijas naktsmītnēs pieaudzis par 6% jeb 140 tūkstošiem, sasniedzot 2,3 miljonus viesu, no kuriem 70% jeb 1,6 milj. bija ārvalstu tūristi. Sixt auto nomas pieaugums ir 20%, kas ļauj secināt, ka uzņēmuma izaugsme apsteidz nozares pieauguma tempu.

Sixt auto nomas pakalpojumus klasiski iecienījuši klienti no Vācijas, Krievijas, Skandināvijas, kamēr būtisks nomas darījumu skaita pieaugums vērojams Amerikas Savienoto Valstu un Lielbritānijas tūristu skaita ziņā. Cenas un kvalitātes attiecība, kā arī nomas biroju pieejamība ļāvusi piesaistīt arī vietējos klientus – šobrīd 40% no Sixt īstermiņa auto nomas klientiem ir Latvijā dzīvojošas privātpersonas un strādājoši uzņēmumi. Klientu apkalpošanā arvien vairāk tiek novērtēts nodrošinātais serviss un automašīnas kvalitāte, tās tehniskais stāvoklis – īpaši, ja plānots šķērsot valsts robežas. Lasīt vairāk

Sixt auto noma 2015. gada finanšu rezultāti Baltijā

Auto nomas zīmols Sixt stiprina līdera pozīcijas un palielina apgrozījumu Baltijā

2016. gada 25. augusts. Aktīva jaunu pakalpojumu attīstīšana, klientu piesaiste, kā arī pakalpojumu pielāgošana atbilstoši klientu vajadzībām 2015. Aktīva jaunu pakalpojumu attīstīšana, klientu piesaiste, kā arī pakalpojumu pielāgošana atbilstoši klientu vajadzībām 2015. gadā veicinājusi auto nomas un pilna servisa līzinga zīmola Sixt biznesa izaugsmi Latvijā un Baltijā kopumā. Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā aizvadītajā gadā sasniedza 13,6 miljonus eiro, uzrādot 9% pieaugumu. Grupas uzņēmumu konsolidētā peļņa ir 0,5 miljoni eiro, kas ir par 27% vairāk nekā 2014. gadā.

Sixt biznesa jomas, kas nodrošina pilna servisa auto līzingu, ilgtermiņa auto nomu un uzņēmumu autoparka vadību Latvijā, apgrozījums, salīdzinot ar 2014. gadu, palicis nemainīgs – 8,72 miljoni eiro, taču peļņa pieaugusi par 11%, sasniedzot 250 tūkstošus eiro, kas liecina par uzņēmuma efektīgu pārvaldību un sniegto pakalpojumu atbilstību klientu vajadzībām.

Savukārt biznesa virziena, kas nodrošina īstermiņa auto nomas pakalpojumus, apgrozījums Latvijā ir pieaudzis par 25%, sasniedzot 1,77 miljonus eiro. Arī uzņēmuma peļņa, salīdzinot ar 2014. gadu, pieaugusi par 15%, sasniedzot 150 tūkstošus eiro. Sixt Latvijā mēnesī vidēji iznomā vairāk nekā 400 automašīnas. Visbiežāk automašīnas nomā klienti no Vācijas, Skandināvijas valstīm, Lielbritānijas, ASV, kā arī lielu īpatsvaru sastāda vietējie klienti. Savukārt, par biežākajiem ārzemju galamērķiem klienti izvēlas Vāciju, Itāliju, Spāniju, Skandināvijas valstis un arī Amerikas Savienotās valstis.  Lasīt vairāk

Vespa tūres Rīgā un Jūrmalā #RigabyVespa

Pirmo reizi Latvijā – tematiskās tūres pa  Rīgu un Jūrmalu ar Vespa motorolleriem #RigabyVespa

2016. gada 9. maijs.  Uzsākot aktīvo tūrisma sezonu, Sixt moto noma sadarbībā ar aģentūru !ASAP piedāvā iepazīt Rīgu un Jūrmalu, braucienā ar Vespa motorolleriem. Šogad būs iespēja doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, braucot pa tūristiem neierastiem maršrutiem un piestājot dažādās vietās, ļaujot atklāt pilsētas daudzšķautnību. 

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Pērn paplašinājām Sixt piedāvāto pakalpojumu klāstu, piedāvājot nomāt Vespa motorollerus. Vespa – tas nav tikai transporta līdzeklis – tā ir stila ikona jau vairāk kā 70 gadus, kas savu slavas gājienu uzsāka saulainajā Itālijā. Ne velti “Vespa” tulkojumā no itāļu valodas zināma kā motorizētā lapsene. Ideja par Vespa tūrēm radās, piedaloties līdzīgā braucienā Toskānā. Radās doma pārvērst Rīgu ne vien par mazo Parīzi, bet arī Romu. Šovasar, sadarbojoties ar aģentūru !ASAP, Rīgā piedāvājam doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, piestājot vietās, kas būs izzinošas kā vietējiem iedzīvotājiem, tā ārzemju viesiem. Un, protams, neaizmirstams brauciens ar Vespa.” Lasīt vairāk

Auto rokas vadība | Auto ar rokas vadību | Rokas vadība | Rokas vadības uzstādīšana | Auto noma ar rokas vadību

Auto noma Baltijas valstīs ir pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Rīga, 2015. gada 24. novembris. Sixt auto noma sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju Apeirons piedāvā nomāt auto, kas aprīkots ar rokas vadību. Šāda pakalpojuma izveide cilvēkiem ar kustību traucējumiem padarīs pārvietošanos un ceļošanu pa Latviju un Baltijas valstīm daudz pieejamāku. Sixt automašīnas aprīkošanu ar rokas vadību nodrošina bez maksas.

Sixt ir pirmā starptautiskā auto nomas kompānija Baltijā, kas piedāvās pakalpojumus cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pakalpojums ir pieejams personām ar kustību traucējumiem, kuras var vadīt automašīnu ar rokas vadību un kurām ir derīga autovadītāja apliecība. Automašīna pirms nomas tiek aprīkota ar speciālu rokas vadības sistēmu, kas ir viegli uzstādāma un viegli lietojama ierīce jebkurai automašīnai ar automātisko pārnesumkārbu. Auto rokas vadības sistēma sniedz iespēju braucējam automašīnu pilnībā vadīt tikai ar roku palīdzību, regulējot gāzes un bremžu pedāļus. Pateicoties modernajai un viegli lietojamai ierīcei, automašīnas vadību jebkurā brīdī ērti un viegli ir iespējams nodot personai, kurai nav nepieciešama rokas vadības sistēma. Lasīt vairāk

Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Rīga, 2015. gada 10. septembris. No 15. līdz 27. septembrim Frankfurtē notiek 66. Starptautiskajā auto izstāde (IIA), kas tradicionāli pulcē auto ražotājus, nozares ekspertus un gala patērētājus no visas pasaules. Inovācijas, automatizēta auto vadība, jaunākās paaudzes elektriskie auto, koplietošanas sistēmas, pilsētas mobilitātes risinājumi – tās ir tikai dažas no izstādē pārstāvētajām jomām.

Pasākuma ietvaros Sixt stendā prezentē piedāvātos mobilitātes pakalpojumus starptautiskai auditorijai, īpaši uzsverot koplietošanas sistēmu DriveNow un BMW i3 elektroauto, kas šogad ir pieejams Berlīnē, Minhenē, Hamburgā, Londonā un Kopenhāgenā. Koplietošanas auto Sixt izveidoja 2012. gadā sadarbībā ar BMW, un tas pieejams tādās valstīs kā Vācija, Amerikas Savienotās valstis, Austrijā un Apvienotajā Karalistē, Dānijā. Izstādes laikā apmeklētājiem ir iespēja reģistrēties DriveNow sistēmā bez maksas, tā ietaupot 39 ASV dolārus. Lasīt vairāk 

Sixt auto noma un līzings

Sixt Latvija apgrozījums pērn palielinājies par 25%, sasniedzot 10,2 miljonus eiro

Rīga, 2015. gada 15. jūlijs. Klientu piesaiste un darbs pie jaunu pakalpojumu ieviešanas uzņēmumam Sixt 2014. gadā nodrošinājis biznesa izaugsmi Latvijā un Baltijā kopumā, kļūstot par vadošo auto nomas pakalpojumu sniedzēju. Sixt Latvija apgrozījums 2014. gadā sasniedza 10,2 miljonus eiro, kas ir par 25% vairāk, salīdzinot ar 2013. gadu. Savukārt, Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā ir 12,5 miljoni eiro, uzrādot 29% pieaugumu. Grupas uzņēmumu konsolidētā peļņa ir 402 tūkstoši eiro.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs
: “Sixt kā uzņēmumu raksturo kvalitatīvs un uz klientiem vērsts serviss, jaunas automašīnas un inovācijas. Pagājušajā gadā esam aktīvi strādājuši pie tā, lai nodrošinātu augstu klientu apkalpošanas līmeni, kā arī piedāvātu jaunus pakalpojumus. Esam būtiski paplašinājuši Sixt sniegto pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, kā arī atvēruši jaunus  auto nomas birojus Baltijā. Aizvadītā gada nogalē kļuvām par pirmo starptautisko auto nomu Latvijā, kas piedāvāja nomāt elektroauto, piedāvājot VW e-UP un BMW i3 elektroauto. Vērojot klientu paradumus un vēlmes, meklējam iespējas visus mūsu piedāvātos pakalpojumus padarīt klientiem ērtākus un pieejamākus. Esam strādājuši arī pie uzņēmuma sadarbības ar vadošajiem tūrisma nozares spēlētājiem Latvijā – airBaltic, Radisson BLU viesnīcu tīklu, LiveRiga un citiem, lai darbotos kā atbalsts tūrisma attīstībā. Pavisam nesen esam uzsākuši sadarbību arī ar mazumtirdzniecības tīklu Narvesen, piedāvājot velo cienītājiem papildu iespējas Sixt velosipēdu nomāšanai”. Lasīt vairāk