Sixt jaunākās ziņas par notikumiem Latvijā un visā pasaulē

Ceļošana 2021 - SIXT auto nomas ieteikumi

Plānots brauciens uz ārzemēm? Par auto nomu padomājiet savlaicīgi!

2021. gada 20. jūnijā. Eiropas un pasaules valstis ver savas durvis tūristiem. Grieķija, Portugāle, Horvātija, Spānija, Turcija, Melnkalne, Itālija, Maldivu salas, Meksika, Kostarika šobrīd ir vieni no populārākajiem galamērķiem visiem tiem, kuri pēc ilgāka laika vēlas izvēdināt galvu un pabaudīt vasarīgus laikapstākļus.

No 2021. gada 16. jūnija ceļošana kļuvusi krietni vienkāršāka un ērtāka visiem, kuriem ir Digitālais Covid-19 sertifikāts – nebūs jāveic Covid-19 (PCR) tests pirms ceļojuma un atgriežoties atpakaļ Latvijā, ja vien ceļotājs neierodas Latvijā no valsts ar īpaši augstu risku. Stingrākas prasības joprojām paliek spēkā ceļotājiem, kam Digitālā Covid-19 sertifikāta nav (aktuālā informācija pieejama Satiksmes ministrijas mājas lapā).

Mainījusies ceļojumu plānošanas kārtība

Pandēmija ietekmējusi praktiski visas ar tūrismu saistītās nozares, tajā skaitā auto nomu. Ja kādreiz ceļojuma plānošanu sākām ar aviobiļešu iegādi, šobrīd viss darāms apgrieztā kārtībā – pārbaudām, kādi ir COVID-19 ierobežojumi, vai būs iespēja rezervēt atbilstošas naktsmājas, nomas auto, un tikai tad seko aviobiļešu iegāde.

SIXT auto noma ir apkopojusi padomus, kas jāņem vērā, plānojot ceļojumu un nomājot auto ārzemēs.
Lasīt vairāk

Pilna servisa auto noma un līzings | SIXT Leasing

Pilna servisa auto līzinga pakalpojuma pieprasījums pieaug. Uzņēmumiem svarīga finanšu plānošana.

2021. gada 17. februārī. Pilna servisa auto nomas pakalpojuma sniedzēja SIXT Leasing (SIA Transporent) apgrozījums 2020. gadā pieaudzis par 1.06 miljoniem eiro jeb 6%, sasniedzot 17.77 milj. eiro - liecina uzņēmuma operatīvie finanšu dati. Ierobežojumi Covid-19 pandēmijas apkarošanai likuši uzņēmumiem pārorientēties uz piegādes servisa pakalpojumiem un individuālo mobilitāti, būtiski palielinot pieprasījumu pēc SIXT sniegtajiem pakalpojumiem. 2020. gadā uzņēmums īstermiņa un ilgtermiņa nomas klientu vajadzībām reģistrējis 633 jaunas automašīnas - 4% no visiem šajā gadā Latvijā reģistrētajiem jaunajiem auto (saskaņā ar Auto asociācijas sniegto informāciju, pērn tika reģistrētas 15 642 jaunas automašīnas).

Ekonomiskā situācija Latvijā un visā pasaulē tiešā veidā ietekmē uzņēmēju izvēles un pieņemtos lēmumus – mazais un vidējais bizness piesardzīgi raugās nākotnē un meklē veidus kā strādāt, taupot apgrozāmos līdzekļus. Automobiļu noma ir veids, kā uzņēmumi risina savas mobilitātes vajadzības, arī automašīnu finansēšanas un autoparka uzturēšanas jautājumus. Par labu auto nomas pakalpojumu izvēlei palīdz izšķirties iespēja samazināt riskus, ko rada mainīgās automašīnu ekspluatācijas izmaksas un auto atpirkuma vērtība lietošanas jeb līguma termiņa beigās. Lielie uzņēmumi koncentrējas uz savu pamatbiznesu, atbalsta pakalpojumus izvēloties saņemt ārpakalpojumā.

“SIXT pilna servisa auto nomas klienti ir Latvijas lielie, vidējie un mazie uzņēmumi, valsts un pašvaldību pārvaldes iestādes. Pie jebkurām izmaiņām tirgū vai nodokļu politikā redzam, kā mainās uzņēmēju lēmumi attiecībā uz auto izvēli un mobilitāti kopumā. Kamēr daļai uzņēmumu apgrozījums samazinās, citi rod iespēju savu apgrozījumu palielināt. Šobrīd īpaši svarīga ir mobilitātes pakalpojuma pieejamība. Mūsu uzdevums - palīdzēt nodrošināt ar automašīnām uzņēmumus, kas savu biznesu pielāgojuši bezkontakta piegādes pakalpojumu sniegšanai,” situāciju skaidro Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs. Lasīt vairāk

SIXT Baltijā sasniedz 30 miljonus eiro apgrozījumu

2019. gadā SIXT apgrozījums Baltijā sasniedzis 30 miljonus eiro. 2020. gadā saglabājusies izaugsme 5% apmērā.

2020. gada 29. jūnijā. SIXT kopējais neto apgrozījums Baltijā sasniedzis 30 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk kā 2018. gadā. Koncerna konsolidētā peļņa pieaugusi par 89%, sasniedzot 1,4 miljonus eiro, kas ir par 663 tūkstošiem eiro lielāka kā 2018. gadā. Neskatoties uz COVID-19 ietekmi īstermiņa auto nomas segmentā, 2020. gada pirmajos piecos mēnešos kopējais apgrozījums ir palielinājies par 5%, un koncerns saglabājis stabilus naudas plūsmas rādītājus. SIXT zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

Īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniedzēja SIXT kopējais neto apgrozījums Baltijā sasniedzis 30 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk kā 2018. gadā. Koncerna konsolidētā peļņa pieaugusi par 89%, sasniedzot 1,4 miljonus eiro, kas ir par 663 tūkstošiem eiro lielāka kā 2018. gadā. Neskatoties uz COVID-19 ietekmi īstermiņa auto nomas segmentā, 2020. gada pirmajos piecos mēnešos kopējais apgrozījums ir palielinājies par 5%, un koncerns saglabājis stabilus naudas plūsmas rādītājus. SIXT zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

SIXT Baltijā (SIA "Transporent" grupas uzņēmumi) ieņem vadošās tirgus pozīcijas pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu un īstermiņa nomas tirgū. Latvijā SIXT ir stabils tirgus līderis. Kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā, uzņēmums turpina strauju izaugsmi īstermiņa un ilgtermiņa nomas segmentā, apkalpojot aizvien lielāku auto skaitu esošajiem klientiem un piesaistot jaunus klientus, veiksmīgi īstenojot pakalpojumu pārdošanu uzņēmumiem un  piedaloties publiskajos iepirkumos. SIXT Baltijā 2019. gadā apkalpoja vairāk kā 6300 transporta līdzekļus, kas ir par 14% vairāk kā gadu iepriekš. Lasīt vairāk

SIXT atbalsta Bērnu slimnīcas fondu | Drying Little Tears

SIXT nodrošinājis transportu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu nokļūšanai mājās COVID-19 pandēmijas laikā

COVID-19 vīrusa izplatība skārusi visus pasaules iedzīvotājus, bet jo īpaši bīstams tas ir cilvēkiem ar hroniskām saslimšanām vai pazeminātu imunitāti, kāda ir bērniem, kas ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā. SIXT, kopš ārkārtas stāvokļa pasludināšanas Latvijā, nodrošinājis transportu 40 slimnīcas bērniem un viņu ģimenēm drošai nokļūšanai mājās. 2020. gadā kopumā mājās nogādāti 56 bērni.

Vīruss īpaši bīstams ir ne vien gados vecākiem cilvēkiem, bet arī bērniem, kuriem ir konstatēta onkoloģiska vai cita - dzīvībai bīstama saslimšana. Ja ārstēšanās ir pieļaujama mājas apstākļos, mazajiem pacientiem Covid-19 pandēmijas laikā drošāk ir atrasties savā dzīvesvietā. Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas un citiem visvairāk apdraudētajiem pacientiem īpaši svarīgi ir mājās nokļūt drošā veidā, neizmantojot sabiedrisko transportu. Kopš vīrusa izplatīšanās Latvijā SIXT palīdzējis nokļūt mājup 40 bērniem.

Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja: “Sixt ir mūsu uzticams draugs jau daudzu gadu garumā, un atbalsta projekts “Braucam mājās” ir ļoti svarīgs daudziem bērniem un viņu ģimenēm Latvijā! Kā jau īsts draugs, uzņēmums Sixt ne tikai atbalsta mazo Hematoonkoloģijas nodaļas pacientu nokļūšanu mājās, bet vienmēr atsaucas mūsu aicinājumam palīdzēt arī citās situācijās, kad kādam smagi slimam bērnam ir nepieciešams transports. Arī Covid-19 vīrusa pandēmijas laikā, kad īpaši sargājam mazos pacientus ar pazeminātu imunitāti un braucienu skaits mājup strauji pieauga, Sixt sniegtā palīdzība bija ļoti nozīmūgs atbalsts. Turklāt, pateicoties Sixt piešķirtajam auto, arī slimnīcas personāls, kurš strādā ar smagi slimiem bērniem, varēja izvairīties no pārvietošanās ar sabiedrisko transportu un tādejādi neapdraudēt savu un savu mazo pacientu veselību. Šī brīža krīze ir grūts un sarežģīts laiks daudziem uzņēmumiem, tāpēc esmu bezgala pateicīga un ļoti novērtēju, ka arī šādā situācijā Sixt turpina mūs atbalstīt un palīdzēt bērniem!”. Lasīt vairāk

SIXT apgrozījums Latvijā 2019. gadā sasniedzis 20 miljonus eiro. 2020. gadā uzņēmums saglabā darbības stabilitāti

SIXT apgrozījums Latvijā 2019. gadā sasniedzis 20 miljonus eiro. 2020. gadā uzņēmums saglabā darbības stabilitāti

2020. gada 30. aprīlī. Īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniedzēja SIXT kopējais neto apgrozījums Latvijā 2019. gadā bija 20 miljoni eiro, kas ir par 13% vairāk nekā 2018. gadā. Pakalpojumu pielāgošana tirgus izmaiņām, izmaksu optimizācija un iepriekšējo gadu naudas līdzekļu uzkrājumi ļauj saglabāt stabilu uzņēmuma darbību arī 2020. gadā, kad biznesa vidi būtiski ietekmē COVID-19 ierobežojumi.

2019. gadā SIXT biznesa izaugsmi Latvijā nodrošināja pieprasījuma pieaugums pēc īstermiņa auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumiem, jaunu biznesa virzienu attīstība un klientu portfeļa paplašināšana, kā arī ekonomikas izaugsme kopumā. 2020. gada pirmajā ceturksnī turpinājās pozitīva biznesa izaugsme, neskatoties uz starptautiskās pasažieru kustības slēgšanu marta otrajā pusē. Pateicoties tam, ka vairāk kā 80% no kopējā SIXT biznesa portfeļa sastāda pilna servisa auto līzings jeb ilgtermiņa auto noma, kā arī īstermiņa auto nomai jau iepriekš ir bijis vietējo uzņēmumu klientu loks, šobrīd kopējais uzņēmuma apgrozījums būtiski ietekmēts netiek. Lasīt vairāk

Transports no Igaunijas uz Latviju - nomas automašīna no SIXT

SIXT pēc starptautisko pasažieru kustības ierobežošanas palīdzējis nokļūt mājās 52 ģimenēm

2020. gada 9. aprīlī. Esam piedzīvojuši Latvijas vēsturē lielāko repatriāciju, kas vēl pilnībā nav noslēgusies -  patlaban dažādās pasaules malās atrodas 259 Latvijas valstspiederīgie. Latvijā vadošais īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniedzējs SIXT pēc 17. marta, kad tika slēgta starptautisko pasažieru kustība, mājās palīdzējis nokļūt 52 ģimenēm, nodrošinot nomas automašīnu braucienam no kaimiņvalstīm - Lietuvas un Igaunijas uz Latviju, kā arī no Latvijas braucieniem uz Lietuvu, Igauniju un Poliju.

Kā zināms, lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā, 17. martā Latvija slēdza visu starptautisko pasažieru kustību, kas ne vien būtiski mainīja ceļojuma plānus tūristiem no Latvijas, bet lika pieņemt nekavējošu lēmumu par atgriešanos dzimtenē tiem, kuri ārzemēs mācījās vai strādāja. Līdzīgu situāciju piedzīvoja Latvijā dzīvojošie ārzemnieki.

SIXT kā starptautiska autonoma, kas ir pārstāvēta visās Baltijas valstīs, nodrošināja iespēju drošā veidā nokļūt mājup ar nomas automašīnu tiem, kuri kā ielidošanas vai izlidošanas vietu bija izvēlējušies Igauniju vai Lietuvu. Ar SIXT nomas automašīnu no Lietuvas un Igaunijas Latvijā atgriezušās 35 ģimenes, kamēr uz kaimiņvalstīm devušās 17. Lasīt vairāk

SIXT pārdod velo nomas biznesu - turpmāk pakalpojumu nodrošinās Nextbike Latvia

SIXT pārdod velo nomas biznesu; 
turpmāk velo koplietošanas pakalpojumu nodrošinās Nextbike Latvia

2020. gada 5. martā. Latvijā vadošais īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu sniedzējs SIXT no šī gada pārtrauc nodrošināt koplietošanas velosipēdu nomu Rīgā un Jūrmalā, pārdodot to citam operatoram. Jaunais starptautisko velonomas nodrošināšanas sistēmas Nextbike pārstāvis Latvijā turpinās nodrošināt pakalpojumu, un velosipēdi būs pieejami līdz ar velo sezonas sākumu. 

“Esam nodrošinājuši koplietošanas velo nomu Latvijā sešu gadu garumā un apliecinājuši sabiedrībai un sev, ka mēs esam gatavi dalīšanās ekonomikai, kas gūst arvien lielāku popularitāti kā Latvijā, tā visā pasaulē. Pēc veiksmīgi apkalpotiem desmitiem tūkstošu velobraucienu esam nolēmuši pilnībā pievērsties mūsu pamatbiznesam, apmierinot pieaugošo pieprasījumu īstermiņa auto nomas, ilgtermiņa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu jomā. Uzņēmuma apgrozījums ik gadu ir pieaudzis par 20%, noturot stabila līdera lomu ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. Lai turpinātu nodrošināt labāko auto pakalpojumu servisu, turpmāk vēlamies pilnībā koncentrēties uz šīm jomām,” skaidro Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs.

“Vienlaikus mēs redzam kā mainās patērētāju izpratne un prasības pret mobilitātes risinājumiem pasaulē, īpaši jaunākās paaudzes vidū, kurai daudz svarīgāku lomu tagad nekā iepriekš nosaka ģeogrāfiskā, funkcionālā un arī finansiālā mobilitātes pieejamība. SIXT pasaulē ir viens no mobilitātes pakalpojumu inovatoriem, tādēļ neizslēdzam iespēju, ka nākotnē paplašināsim savu pakalpojumu klāstu ar laikam un patērētāju interesēm atbilstošu piedāvājumu,” papildina Arnis Jaudzems. Lasīt vairāk

SIXT turpina izaugsmi Baltijā. Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 25 miljonus eiro | Preses relīze

SIXT turpina izaugsmi Baltijā. Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 25 miljonus eiro

2019. gada 3. oktobrī. Pieprasījums pēc īstermiņa auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumiem, jaunu biznesa virzienu attīstība un klientu portfeļa paplašināšana uzņēmumam SIXT ļāvusi palielināt uzņēmuma apgrozījumu Baltijā. 2018. gadā SIXT konsolidētais neto apgrozījums Baltijā bija 25,5 miljoni eiro, kas ir par 21% vairāk nekā 2017. gadā. 2019. gadā uzņēmuma izaugsmes temps ir saglabājies 20% apjomā. SIXT zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

SIXT Baltijā ieņem vadošās tirgus pozīcijas pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu, kā arī īstermiņa auto nomas tirgū. Latvijā uzņēmums ir stabils tirgus līderis. Kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā uzņēmums turpina strauju izaugsmi īstermiņa un ilgtermiņa auto nomas biznesa segmentos, nodrošinot pakalpojumus korporatīvajiem klientiem un veiksmīgi piedaloties publiskajos iepirkumos. Šobrīd SIXT Baltijā apkalpo vairāk nekā 6000 automašīnas.

Ņemot vērā straujo izaugsmi, lai turpinātu nodrošināt augstas kvalitātes konkurētspējīgus pakalpojumus, SIXT Baltijas uzņēmumi veic būtiskas investīcijas IT sistēmās un klientu apkalpošanas biroju modernizācijā. Klientu mobilitātes vajadzību nodrošināšanai SIXT ir pilnībā atjaunojis savu mobilo lietotni SIXT rent.share.ride, apvienojot auto nomas, auto koplietošanas un kopbraukšanas pakalpojumus. Lasīt vairāk

Juta Valdmane | Kampaņa "Apceļo Latviju 4 nedēļās" | Sixt auto noma

Sabiedrībā zināmi cilvēki atklāj Latvijas skaistākās vietas 

2017. gada 3. augustā. Arvien biežāk Latvijas iedzīvotāji brīvdienās izvēlas doties ārpus pilsētas burzmas, lai pavadītu brīvdienas pie dabas, nesteidzīgi izbaudītu lauku tūrismu un apskatītu mūsu pašu valsti. Izņēmums nav arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri šogad jo cītīgi apceļo dzimto zemi, aicinot arī citus atklāt Latvijas skaistākās vietas.

Baltijas reģions tiek uzskatīts, par zaļāko un dabas tūrismam piemērotāko visā Eiropā. Savukārt Latvija, kā reģiona centrs, vienmēr izcēlusies ar savu dabu, nepieradināto skaistumu un kultūrvēstures bagātībām. Lai veicinātu tūrismu mūsu valstī, Sixt auto noma sadarbībā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Tūrisma departamentu izstrādāja 4 maršrutus, kas ļauj iepazīt katru no novadiem – Latgali, Kurzemi, Vidzemi un Zemgali.

Apceļot Latviju, izmantojot sagatavotos maršrutus, šovasar devās populārā dziedātāja Samanta Tīna, skaistais fitnesa pāris Juta un Gints Valdmaņi, LTV1 Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa, kā arī atraktīvie TV24 raidījumu vadītāji – Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Visi kampaņas dalībnieki ceļā devās ar tam sagatavotu un īpaši aprīkotu SEAT Leon automašīnu no Sixt un savos iespaidos dalījās sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #ApceļojuLatvijuLasīt vairāk

Sixt auto noma atjauno autoparku | Sixt rent a car

Sixt auto nomas apgrozījums 2016. gadā pieaudzis par 20%.
Turpmākai izaugsmei būtiski atjaunots nomas autoparks. 

2017. gada 5. aprīlī. Sixt auto noma turpina izaugsmi Latvijā un visā Baltijā - 2016. gadā īstermiņa auto nomas apgrozījums Latvijā pieaudzis par 20%, sasniedzot 2.1 miljonu eiro. Izaugsme vērojama gan ienākošā tūrismā, gan pateicoties vietējo darījumu skaita pieaugumam. Pieprasījuma nodrošināšanai aktīvajā sezonā, Sixt nomas autoparks tiek papildināts ar jaunām vadošo auto ražotāju automašīnām - BMW, Volkswagen, SEAT, Toyota, Ford un citām.

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskajiem datiem, 2016. gadā apkalpoto viesu skaits Latvijas naktsmītnēs pieaudzis par 6% jeb 140 tūkstošiem, sasniedzot 2,3 miljonus viesu, no kuriem 70% jeb 1,6 milj. bija ārvalstu tūristi. Sixt auto nomas pieaugums ir 20%, kas ļauj secināt, ka uzņēmuma izaugsme apsteidz nozares pieauguma tempu.

Sixt auto nomas pakalpojumus klasiski iecienījuši klienti no Vācijas, Krievijas, Skandināvijas, kamēr būtisks nomas darījumu skaita pieaugums vērojams Amerikas Savienoto Valstu un Lielbritānijas tūristu skaita ziņā. Cenas un kvalitātes attiecība, kā arī nomas biroju pieejamība ļāvusi piesaistīt arī vietējos klientus – šobrīd 40% no Sixt īstermiņa auto nomas klientiem ir Latvijā dzīvojošas privātpersonas un strādājoši uzņēmumi. Klientu apkalpošanā arvien vairāk tiek novērtēts nodrošinātais serviss un automašīnas kvalitāte, tās tehniskais stāvoklis – īpaši, ja plānots šķērsot valsts robežas. Lasīt vairāk

Sixt auto noma 2015. gada finanšu rezultāti Baltijā

Auto nomas zīmols Sixt stiprina līdera pozīcijas un palielina apgrozījumu Baltijā

2016. gada 25. augusts. Aktīva jaunu pakalpojumu attīstīšana, klientu piesaiste, kā arī pakalpojumu pielāgošana atbilstoši klientu vajadzībām 2015. Aktīva jaunu pakalpojumu attīstīšana, klientu piesaiste, kā arī pakalpojumu pielāgošana atbilstoši klientu vajadzībām 2015. gadā veicinājusi auto nomas un pilna servisa līzinga zīmola Sixt biznesa izaugsmi Latvijā un Baltijā kopumā. Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā aizvadītajā gadā sasniedza 13,6 miljonus eiro, uzrādot 9% pieaugumu. Grupas uzņēmumu konsolidētā peļņa ir 0,5 miljoni eiro, kas ir par 27% vairāk nekā 2014. gadā.

Sixt biznesa jomas, kas nodrošina pilna servisa auto līzingu, ilgtermiņa auto nomu un uzņēmumu autoparka vadību Latvijā, apgrozījums, salīdzinot ar 2014. gadu, palicis nemainīgs – 8,72 miljoni eiro, taču peļņa pieaugusi par 11%, sasniedzot 250 tūkstošus eiro, kas liecina par uzņēmuma efektīgu pārvaldību un sniegto pakalpojumu atbilstību klientu vajadzībām.

Savukārt biznesa virziena, kas nodrošina īstermiņa auto nomas pakalpojumus, apgrozījums Latvijā ir pieaudzis par 25%, sasniedzot 1,77 miljonus eiro. Arī uzņēmuma peļņa, salīdzinot ar 2014. gadu, pieaugusi par 15%, sasniedzot 150 tūkstošus eiro. Sixt Latvijā mēnesī vidēji iznomā vairāk nekā 400 automašīnas. Visbiežāk automašīnas nomā klienti no Vācijas, Skandināvijas valstīm, Lielbritānijas, ASV, kā arī lielu īpatsvaru sastāda vietējie klienti. Savukārt, par biežākajiem ārzemju galamērķiem klienti izvēlas Vāciju, Itāliju, Spāniju, Skandināvijas valstis un arī Amerikas Savienotās valstis.  Lasīt vairāk

Vespa tūres Rīgā un Jūrmalā #RigabyVespa

Pirmo reizi Latvijā – tematiskās tūres pa  Rīgu un Jūrmalu ar Vespa motorolleriem #RigabyVespa

2016. gada 9. maijs.  Uzsākot aktīvo tūrisma sezonu, Sixt moto noma sadarbībā ar aģentūru !ASAP piedāvā iepazīt Rīgu un Jūrmalu, braucienā ar Vespa motorolleriem. Šogad būs iespēja doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, braucot pa tūristiem neierastiem maršrutiem un piestājot dažādās vietās, ļaujot atklāt pilsētas daudzšķautnību. 

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Pērn paplašinājām Sixt piedāvāto pakalpojumu klāstu, piedāvājot nomāt Vespa motorollerus. Vespa – tas nav tikai transporta līdzeklis – tā ir stila ikona jau vairāk kā 70 gadus, kas savu slavas gājienu uzsāka saulainajā Itālijā. Ne velti “Vespa” tulkojumā no itāļu valodas zināma kā motorizētā lapsene. Ideja par Vespa tūrēm radās, piedaloties līdzīgā braucienā Toskānā. Radās doma pārvērst Rīgu ne vien par mazo Parīzi, bet arī Romu. Šovasar, sadarbojoties ar aģentūru !ASAP, Rīgā piedāvājam doties mākslas, gastronomijas, dabas un mikrorajonu tūrēs, piestājot vietās, kas būs izzinošas kā vietējiem iedzīvotājiem, tā ārzemju viesiem. Un, protams, neaizmirstams brauciens ar Vespa.” Lasīt vairāk

Auto rokas vadība | Auto ar rokas vadību | Rokas vadība | Rokas vadības uzstādīšana | Auto noma ar rokas vadību

Auto noma Baltijas valstīs ir pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Rīga, 2015. gada 24. novembris. Sixt auto noma sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju Apeirons piedāvā nomāt auto, kas aprīkots ar rokas vadību. Šāda pakalpojuma izveide cilvēkiem ar kustību traucējumiem padarīs pārvietošanos un ceļošanu pa Latviju un Baltijas valstīm daudz pieejamāku. Sixt automašīnas aprīkošanu ar rokas vadību nodrošina bez maksas.

Sixt ir pirmā starptautiskā auto nomas kompānija Baltijā, kas piedāvās pakalpojumus cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pakalpojums ir pieejams personām ar kustību traucējumiem, kuras var vadīt automašīnu ar rokas vadību un kurām ir derīga autovadītāja apliecība. Automašīna pirms nomas tiek aprīkota ar speciālu rokas vadības sistēmu, kas ir viegli uzstādāma un viegli lietojama ierīce jebkurai automašīnai ar automātisko pārnesumkārbu. Auto rokas vadības sistēma sniedz iespēju braucējam automašīnu pilnībā vadīt tikai ar roku palīdzību, regulējot gāzes un bremžu pedāļus. Pateicoties modernajai un viegli lietojamai ierīcei, automašīnas vadību jebkurā brīdī ērti un viegli ir iespējams nodot personai, kurai nav nepieciešama rokas vadības sistēma. Lasīt vairāk

Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Rīga, 2015. gada 10. septembris. No 15. līdz 27. septembrim Frankfurtē notiek 66. Starptautiskajā auto izstāde (IIA), kas tradicionāli pulcē auto ražotājus, nozares ekspertus un gala patērētājus no visas pasaules. Inovācijas, automatizēta auto vadība, jaunākās paaudzes elektriskie auto, koplietošanas sistēmas, pilsētas mobilitātes risinājumi – tās ir tikai dažas no izstādē pārstāvētajām jomām.

Pasākuma ietvaros Sixt stendā prezentē piedāvātos mobilitātes pakalpojumus starptautiskai auditorijai, īpaši uzsverot koplietošanas sistēmu DriveNow un BMW i3 elektroauto, kas šogad ir pieejams Berlīnē, Minhenē, Hamburgā, Londonā un Kopenhāgenā. Koplietošanas auto Sixt izveidoja 2012. gadā sadarbībā ar BMW, un tas pieejams tādās valstīs kā Vācija, Amerikas Savienotās valstis, Austrijā un Apvienotajā Karalistē, Dānijā. Izstādes laikā apmeklētājiem ir iespēja reģistrēties DriveNow sistēmā bez maksas, tā ietaupot 39 ASV dolārus. Lasīt vairāk 

Sixt auto noma un līzings

Sixt Latvija apgrozījums pērn palielinājies par 25%, sasniedzot 10,2 miljonus eiro

Rīga, 2015. gada 15. jūlijs. Klientu piesaiste un darbs pie jaunu pakalpojumu ieviešanas uzņēmumam Sixt 2014. gadā nodrošinājis biznesa izaugsmi Latvijā un Baltijā kopumā, kļūstot par vadošo auto nomas pakalpojumu sniedzēju. Sixt Latvija apgrozījums 2014. gadā sasniedza 10,2 miljonus eiro, kas ir par 25% vairāk, salīdzinot ar 2013. gadu. Savukārt, Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā ir 12,5 miljoni eiro, uzrādot 29% pieaugumu. Grupas uzņēmumu konsolidētā peļņa ir 402 tūkstoši eiro.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs
: “Sixt kā uzņēmumu raksturo kvalitatīvs un uz klientiem vērsts serviss, jaunas automašīnas un inovācijas. Pagājušajā gadā esam aktīvi strādājuši pie tā, lai nodrošinātu augstu klientu apkalpošanas līmeni, kā arī piedāvātu jaunus pakalpojumus. Esam būtiski paplašinājuši Sixt sniegto pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, kā arī atvēruši jaunus  auto nomas birojus Baltijā. Aizvadītā gada nogalē kļuvām par pirmo starptautisko auto nomu Latvijā, kas piedāvāja nomāt elektroauto, piedāvājot VW e-UP un BMW i3 elektroauto. Vērojot klientu paradumus un vēlmes, meklējam iespējas visus mūsu piedāvātos pakalpojumus padarīt klientiem ērtākus un pieejamākus. Esam strādājuši arī pie uzņēmuma sadarbības ar vadošajiem tūrisma nozares spēlētājiem Latvijā – airBaltic, Radisson BLU viesnīcu tīklu, LiveRiga un citiem, lai darbotos kā atbalsts tūrisma attīstībā. Pavisam nesen esam uzsākuši sadarbību arī ar mazumtirdzniecības tīklu Narvesen, piedāvājot velo cienītājiem papildu iespējas Sixt velosipēdu nomāšanai”. Lasīt vairāk