Kamieļu parks Rakši - piedzīvojums lieliem un maziem!

Rakši Zoo Cēsīs | Sixt auto noma

Sixt auto noma sadarbībā ar kamieļu parku "Rakši" piedāvā neaizmirstamu piedzīvojumu lieliem un maziem braucējiem!

Rakšu ZOO ne vien satiksi alpakas un kazas, bet arī dosies izjādē ar kamieli, pastaigā ar lamu un pat nogaršosi kamieļpiena pankūkas! „Rakšu” brīvdabas ZOO var  redzēt  vairāk kā 100 dzīvniekus – vienkupru un divkupru kamieļus, lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas, Valē melndeguna aitas, Poitou ēzeļus un trusīšu ģimenes. Ņem līdzi piknika grozu un izbaudi gardu maltīti kādā no labiekārtotajām piknika vietām!

Neatstāj bērnus mājās! Sixt elektro auto parks bērniem, spilvenbatuts un, protams, zoo apskate patiks visiem!

Kamieļu parks Rakši | Sixt auto noma

„Rakšu lielajā ceļojumā” ietilpst: ZOO apskate, spilvenbatuts, velokartu trase, ēzeļu safari, pastaiga ar lamu, izjāde ar kamieli, piknika vieta (piknika vietā ir galdi, soli, grils, malka, iesmi, atkritumu tvertnes).

Vēlies doties tālāk un iepazīt kultūrvēsturisko Vidzemi?

Vidzeme - vieta, kuras šarmu veido kultūra, vēsture. Mijiedarbībā ar gleznainiem dabas skatiem. Cēsu Viduslaiku pils, Dikļu pils, Ungurmuiža un kolorītam - Padomju slepenie bunkuri Līgatnē ir tikai dažas no vietām, kas noteikti ir jāredz un jāsajūt. Dabas varenību samērot ar saviem spēkiem varēsi Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, piedzīvojumu parkā Tarzāns un Rāmkalnos.

Iepazīsti 2 dienu ceļojuma maršrutu un izvēlies savu nākamo galamērķi!