Sixt auto noma sadarbībā ar Drift Latvia ielūdz Tevi aizraujošā drifta ceļojumā.

Drifts | Latvija

Drifts ir aizraujošs un asu izjūtu bagāts sportaveids.Dalībniekiem drifts ir  izaicinošs un uzlādējošs cīņas veids, kurā ikviens tiecas uzlabot meistarību līdz pilnībai – milimetram, kas nošķir sānslīdi no trasi norobežojošajiem piloniem.Apemklētājiem un līdzjutējiem drifts ir spraigs, aizraujošs un iespaidīgs šovs.
Kopš 2011. gada drifts iedalās trīs klasēs – Street, ProAm un Pro. Street un ProAm klasēm piešķirts Latvijas Drifta kausa izcīņas statuss, bet Pro klasē risinās Latvijas čempionāts.

Drifts pieskaitāms pie vienīgā  autosporta veida, kurā rezultātu nosaka nevis pēc sekundēm un to simtdaļām, bet pēc tiesnešu vērtējuma par konkrētiem kritērijiem – leņķi, ātrumu, joslu un efektivitāti. Šis ir vienīgais autosporta veids, kurā rezultātu nosaka nevis pēc sekundēm un to simtdaļām, bet gan pēc tiesnešu vērtējuma par konkrētiem kritērijiem – leņķi, ātrumu, joslu un efektivitāti.

Tas ir autosports, kura pirmsākumi meklējami Japānā vairāk nekā pirms 20 gadiem. ASV un Eiropā, tai skaitā Latvijā savu  popularitātes pieaugumu drifts piedzīvojis pēdējo sešu gadu laikā.
Latvijā pirmās drifta sacensības norisinājās 2006. gadā, 2008. gadā to savā paspārnē uzņēma LAF (Latvijas Automobiļu federācija), bet 2009. gadā drifts ieguva Latvijas čempionāta statusu.

Drift Latvia | Sixt auto noma atbalsta

Baltijas Drifta sezonas atklāšana 2019

Sixt atbalsta Drift Latvia un aicina apmeklēt Baltijas Drifta sezonas atklāšanu no 26.-27.aprīlim, kas norisināsies Biķernieku trasē, Rīgā. 

Drift Latvia | Biķernieku trase

Drift King of Riga 2019

Biķerniekos norisināsies viens no gada lielākajiem drifta pasākumiem Eiropā-Drift King of Riga! Rīgā pulcēsies spēcīgākie Eiropas drifteri.
Skatītājus sagaida daudz dažādas izklaides iespējas,bezmaksas atrakcijas bērniem, šovi, izklaide un , protams, drifts!  Kopā uz starta vairāk kā 50 dalībnieki.