Drift King of Riga - viens no gada lielākajiem drifta pasākumiem Eiropā

Drifts | Latvija

Sixt, Drift King of Riga 2019 oficiālā auto noma


Sixt ir gandarīts būt par Drift King of Riga 2019 oficiālo auto nomu. Mēs būsim priecīgi nodrošināt Jums atbilstošāko nomas automašīnu par izdevīgu cenu. Saņemiet nomas auto sev tuvākajā Sixt birojā  - Rīgas centrā blakus viesnīcai Radisson BLU Latvija vai Rīgas Starptautiskajā lidostā (RIX).

Un tas nav viss! Mēs nodrošināsim nomas auto piegādi Jums vēlamā vietā un laikā bez maksas. Dariet mums zināmu, kad un kur vēlaties auto saņemt, zvanot +371 67207121 vai rakstot [email protected]

King of Riga| Sixt autonoma |DriftLatvia  Oficiāla auto noma

Drifts ir aizraujošs un asu izjūtu bagāts sportaveids.Dalībniekiem drifts ir  izaicinošs un uzlādējošs cīņas veids, kurā ikviens tiecas uzlabot meistarību līdz pilnībai – milimetram, kas nošķir sānslīdi no trasi norobežojošajiem piloniem.Apemklētājiem un līdzjutējiem drifts ir spraigs, aizraujošs un iespaidīgs šovs.
Kopš 2011. gada drifts iedalās trīs klasēs – Street, ProAm un Pro. Street un ProAm klasēm piešķirts Latvijas Drifta kausa izcīņas statuss, bet Pro klasē risinās Latvijas čempionāts.

Drifts pieskaitāms pie vienīgā  autosporta veida, kurā rezultātu nosaka nevis pēc sekundēm un to simtdaļām, bet pēc tiesnešu vērtējuma par konkrētiem kritērijiem – leņķi, ātrumu, joslu un efektivitāti. Šis ir vienīgais autosporta veids, kurā rezultātu nosaka nevis pēc sekundēm un to simtdaļām, bet gan pēc tiesnešu vērtējuma par konkrētiem kritērijiem – leņķi, ātrumu, joslu un efektivitāti.

Tas ir autosports, kura pirmsākumi meklējami Japānā vairāk nekā pirms 20 gadiem. ASV un Eiropā, tai skaitā Latvijā savu  popularitātes pieaugumu drifts piedzīvojis pēdējo sešu gadu laikā.
Latvijā pirmās drifta sacensības norisinājās 2006. gadā, 2008. gadā to savā paspārnē uzņēma LAF (Latvijas Automobiļu federācija), bet 2009. gadā drifts ieguva Latvijas čempionāta statusu.

Drift Latvia | Sixt auto noma atbalsta

Baltijas Drifta sezonas atklāšana 2019

Sixt atbalsta Drift Latvia un aicina apmeklēt Baltijas Drifta sezonas atklāšanu no 26.-27.aprīlim, kas norisināsies Biķernieku trasē, Rīgā. 
Sacensību laikā Rīgā ieradīsies visi 3 klašu- street, proam un pro sportisti, lai kopā atklātu drifta sezonu. Par prieku skatītājiem šogad drifts norisināsies gan Biķernieku standarta trases konfigurācijā, gan Spīdveja stadionā.

Drift Latvia | Biķernieku trase

Drift King of Riga 2019

No 2.-3.augustam , Rīgā, Bīķernieku trasē, norisināsies viens no lākajiem drifta pasākumiem Eiropā-Drift King of Riga 2019! Rīgā pulcēsies spēcīgākie Eiropas drifteri.

Skatītājus sagaida daudz dažādas izklaides iespējas,bezmaksas atrakcijas bērniem, šovi, izklaide un, protams, drifts! Kopā uz starta vairāk kā 50 dalībnieki.

Sacensības norisināsies divas dienas.

2.augusts,piektdiena- tiks veltīta dalībnieku treniņiem, mediju konferencēm, kurās piedalīsies dalībnieki, taču skatītājus un kvēlākos fanus priecēs vērienīga drifta parāde Rīgas ielās.

3.augusts, sestdiena- Sestdiena būs oficiālās drifta sacensību diena ar kvalificētiem braucieniem un finālu, dienas noslēgumā afterparty.