Tikai šodien - līdz 15% atlaide auto nomai Latvijā un visā pasaulē no Sixt Maxima Latvija klientiem

Maxima Latvija - Sixt auto nomas partneris

Rīga, Roma, Barselona, Lasvegasa, Dubaija, Cīrihe... Neatkarīgi no tā, vai plānojat doties uz kādu no Eiropas valstīm, Ameriku, Āfriku vai Āziju, Sixt ir labākais auto nomas piedāvājums 105 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās!

Rezervējiet tūlīt un ietaupiet līdz pat 15%!

Jūsu drošibai garantējam Sixt Latvija atbalstu latviešu, krievu vai angļu valodā, nomājot auto Latvijā vai ārzemēs. Sixt - tā ir premium auto noma par ekonomisku cenu! 

Sixt autoparkā Jums ir pieejamas jaunas ekonomiskās, vidējās, biznesa un premium klases automašīnas – Toyota, Volkswagen, BMW, Mercedes un citu pasaules vadošo ražotāju auto. Rezervējiet auto tūlīt par izdevīgām cenām un saņemiet auto izvēlētajā valstī.

  • Viss ceļošanai: izvēlieties piemērotāko automašīnu - piedāvājumā no ekonomiskās klases automašīnām, vidējās un biznesa, premium klases limuzīniem līdz pat pasažieru mikroautobusam. 
  • 30 nomas punkti visā Latvijā un vairāk kā 4000 visā pasaulē: Latvijā: Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī vai Ventspilī un visās lielākajās Eiropas un pasaules lidostās - izvēlieties sev tuvāko Sixt apkalpošanas vietu. 
  • Lielisks serviss: mēs piedāvājam tikai jaunas automašīnas, lai jūsu ceļojums ir izdevies. Un tas viss - vienmēr par izdevīgu cenu!
Atlaide auto nomai Latvijā un visā pasaulē | Sixt auto noma