Vespa motorolleru noma Rīgā no Sixt

Vespa motorollera noma Rīgā un Jūrmalā

Dzīvei garšu piešķiram mēs paši! Sarīko neaizmirstamu dzimšanas dienas pikniku, dodies uz kādu no vasaras mūzikas festivāliem, pārsteidz savu mīļoto, plānojot romantisku randiņu vai pat dodies pie altāra ar stilu!

Vespa - tas nav tikai motorollers - tā ir leģenda jau vairāk kā 70 gadus. Pievienojies Vespa braucēju brālībai pat, ja Tev vēl nav sava motorollera!

Ja vēlies iepazīt kolorīto Rīgu un tās apkārtni – Vecrīgas šarmu, koka arhitektūru Pārdaugavā, klasicisma un nacionālā romantisma iezīmes Ķīpsalā, Andrejostas romantiku, Lucavsalu un Zaķusalu ar augstāko televīzijas torni Eiropā, Daugavas grīvu, Rīgas Centrāltirgu un radošo kvartālu Spīķeros vai jūgendstilu Rīgas Klusajā centrā, nomā Vespa motorolleru Sixt nomas punktā Rīgas centrā blakus viesnīcai Radisson BLU Latvija (Elizabetes 55) un dodies neaizmirstamā braucienā cauri gadsimtiem!

Pat vēl vairāk – Sixt moto noma piedāvās maršrutus un idejas, kur doties un ko redzēt ārpus Rīgas robežām – Jūrmala, Sigulda, Rundāles pils, Saulkrasti – vietas, kas ik reizi pārsteigs kā vietējos iedzīvotājus, tā ārzemju viesus.

Jūsu izvēlei pieejams divu veidu Vespa motorolleri:

 

  • Vespa Primavera 50cc - labākā izvēle izbraucieniem pilsētā

Moto vadītāja minimālais vecums un vadītāja stāžs: 21 gadi / 2 gadu vadītāja stāžs (A vai B kategorijas vadītāja apliecība). 

 

  • Vespa Primavera 125cc (ar vējstiklu un mantu kasti) - piemērots dinamiskam braucieniem Rīgā un ceļojumiem pa Latviju

Moto vadītāja minimālais vecums un vadītāja stāžs: 23 gadi / 2 gadu vadītāja stāžs (A vai B kategorijas vadītāja apliecība).

Moto vadītājam un papildus vadītājam/pasažierim katram jābūt individuālai ķiverei. Oriģinālo Vespa ķiveri iznomā Sixt. Nomas maksā iekļauta viena ķivere.