Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Sixt piedalās 66. Starptautiskajā auto izstādē (IIA) Frankfurtē

Rīga, 2015. gada 10. septembris. No 15. līdz 27. septembrim Frankfurtē notiek 66. Starptautiskajā auto izstāde (IIA), kas tradicionāli pulcē auto ražotājus, nozares ekspertus un gala patērētājus no visas pasaules. Inovācijas, automatizēta auto vadība, jaunākās paaudzes elektriskie auto, koplietošanas sistēmas, pilsētas mobilitātes risinājumi – tās ir tikai dažas no izstādē pārstāvētajām jomām.

Pasākuma ietvaros Sixt stendā prezentē piedāvātos mobilitātes pakalpojumus starptautiskai auditorijai, īpaši uzsverot koplietošanas sistēmu DriveNow un BMW i3 elektroauto, kas šogad ir pieejams Berlīnē, Minhenē, Hamburgā, Londonā un Kopenhāgenā. Koplietošanas auto Sixt izveidoja 2012. gadā sadarbībā ar BMW, un tas pieejams tādās valstīs kā Vācija, Amerikas Savienotās valstis, Austrijā un Apvienotajā Karalistē, Dānijā. Izstādes laikā apmeklētājiem ir iespēja reģistrēties DriveNow sistēmā bez maksas, tā ietaupot 39 ASV dolārus.

Izstādes laikā Sixt kā IIA un BMW ekskluzīvais auto partneris, nodrošina limuzīnu servisu Vācijas autoražotāju asociācijas vajadzībām. Īpašie viesi tiek vesti ar VW, Mercedes-Benz, BMW, Opel, Audi un citu vadošo auto ražotāju biznesa klases automašinām, kopskaitā 40.

Regīna Siksta (Regine Sixt): "Mēs esam gandarīti par veiksmīgo Sixt un BMW partnerību Starptautiskās auto izstādes laikā. Abiem uzņēmumiem ir spēcīgi zīmoli, un veiksmīga sadarbība daudzu gadu garumā, piedāvājot inovatīvus pakalpojumus mūsu klientiem. Tomēr jāauzsver, izstādes laikā sevi lieliski prezentē arī citi auto ražotāji, kuru automašīnas pavisam drīz būs pieejamas arī Sixt nomas parkā klientiem vairāk kā 105 pasaules valstīs.

Frankfurtes auto izstāde (International Motor Show (IAA)) ir lielākā šāda veida izstāde pasaulē, kas tradicionāli pulcē interesentus no visas pasaules. 2015. gada izstāde norisinās laikā no 15. līdz 27. septembrim. Sixt stends izvietots BMW hallē (11. halle; F02 stends), kur izstādes apmeklētāji  nekavējoties var arī iznomāt automašīnu. Sixt ir vienīgā auto nomas kompānija, kas darbojas IIA partnera statusā.