Tikai šodien - līdz 15% atlaide auto nomai Uzbekistānā

Auto noma Uzbekistānā | Ietaupiet ar Sixt!

Laipni aicināti doties uz Uzbekistānu! Nomājot auto no Sixt Uzbekistānā, mēs garantējam komfortu, izdevīgu cenu un pilnīgu rīcības brīvību, lai jūs izbaudītu savu ceļojumu! Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat doties uz Uzbekistānu kā tūrists vai biznesa nolūkos, mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko automašīnu, atbilstoši jūsu vajadzībām un budžetam.

Īstermiņa auto noma, transfēra pakalpojumi un pat dienas tūres Uzbekistānas lielāko pilsētu apskatei vai dabas varenības baudīšanai ārpilsētā. Sixt Uzbekistānā jums piedāvā iespēju saņemt vai nodot automašīnu Samarkandā. Rezervējiet automašīnu par izdevīgu cenu mūsu mājas lapā un izvēlieties jums vajadzīgos papildu pakalpojumus kā papildu vadītājs, GPS navigācija, bērnu sēdeklīši un pilnā apdrošināšana drošam un patīkamam braucienam. Sixt piedāvātās automašīnas ir pēdējās paaudzes un vienmēr lieliskā tehniskā kārtībā. 

 

 


Sixt Uzbekistāna jums dod iespēju iepazīties gan ar mūsdienu Uzbekistānas galvaspilsētu - Taškentu, gan ar “Tamerlānas” impērijas seno galvaspilsētu Samarkandu. Brīvā laika plānošana; vietas, maršruta un atpūtas veida izvēle ļaus pa īstam izjust pilsētas patieso šarmu un redzēt apskates vietas, kas nav iekļautas standarta tūristu maršrutos.

Mēs iesakām apmeklēt Taškentas un Samarkandas skaistākās vietas:

Austrumu baznīcas Taškentā - Chorsu Siab-, Samarkandā. kas bija populāras viduslaikos

Austrumu tirgus sniedz ko vairāk nekā tikai iepirkšanos. Tā ir neaprakstāma vairāku galeriju atmosfēra, kur iespējams iegādāties unikālus roku darbus- eksotiskas dāvanas, kas ir lieliski seno rokdarbu piemēri, atceļojuši no “Šehirezādes” un “1001 nakts pasakām”. 

Mūsdienu vēsturiskos Taškentas centrus- Neatkarības laukumu un Amir Temur laukumu ka arī Ensemble Khast Imam, kur līdz mūsdienām glabājas Korānas oriģināls

Mūsdienu Taškentas daļa ir saistīta ar vēsturisko centru, ko sauc par Eski Šaharu (Vecpilsēta). Tieši šeit atrodas Hast Imāmu ansamblis atrodas - iespaidīgs Āzijas arhitektūras piemērs un pasaules mēroga īstas relikvijas glabātājs - oriģināls Caliph Osman Korāns no 7. gadsimta.

Samarkandas Reģiona laukumu un slaveno arhitektūras ansambli "Shah-i-Zinda"

Uzbekistānā ir apskatams arī izcilais Registanas arhitektūras ansamblis senajā Samarkandā. Nepalaidiet garām iespēju redzēt to savām acīm- neviena fotogrāfija nespēs jums nodot tās īsteno burvību, 11. gadsimtā celtais Šah-i-Zindas ansamblis ir 11 mauzoleju komplekss ar elpu aizraujošu skatu, kas rotājas debeszilā krāsā.

Gleznainus Kalnus un ezeru Taškentas priekšpilsētā

Tikai 1,5 stundu brauciena attālumā no Taškenta atrodas gleznainā kalnu oāzē “Beldersay” un “Chimgan Tien Shan” rietumu daļā no Čarvakas ezera. Šeit Jūs gaidīs aktīvā atpūta- pārgājieni, slēpošanas trases un vairākas ūdens atrakcijas. Iesakām to apmeklēt pavasarī, kad nogāzes ir īpaši skaistas- pārklātas ar sarkaniem ziediem.


Braukšanas padomi ceļojumam Uzbekistānā:

  • transportlīdzekļu braukšana Latvijā ir noteikta pa ceļa labo pusi;
  • mobilo telefonu izmantošana bez brīvroku sistēmas ir stingri aizliegta;
  • bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, nedrīkst sēdēt priekšējā pasažiera vietā blakus vadītājam;
  • autovadītājam un pasažieriem jālieto drošības jostas;
  • stingri aizliegts vadīt automašīnu alkohola reibumā (jābūt 0 promilēm). 
  • ātruma ierobežojumi variē no 70 km/h pilsētās līdz aptuveni 100 km/h, braucot pa lielajām maģistrālēm.