Kāzu auto noma - premium un biznesa klases automašīnas jūsu svinībām

Kāzu auto noma | Auto noma kāzām | Sixt autonoma

Kāzu tērpi, fotogrāfs, svinību vieta un vēl neskaitāmas detaļas veidos jūsu kāzu dienu. Mēs neesam profesionāli kāzu rīkotāji, bet tas, ko mēs zinām un varam - nodrošināt labāko kāzu automašīnu jūsu svinībām.

Jūsu viesiem nodrošināsim komfortablos mikroautobusus, ko vadīt atļauts ar B kategorijas vadītāja apliecību. Mēs būsim pagodināti nodrošināt labāko servisu un jaunākās automašīnas jūsu kāzu dienā! 

VIP un biznesa klases automašīnas

Izvēlieties VIP klases automašīnas nomu un sajūtiet jūsu īpašās dienas burvību arī ceļā, ne tikai ceremonijas laikā vai svinību telpās. Skaists un ērts automašīnas salons, līgana, limuzīnam atbilstoša auto gaita, perfekta audio sistēma kāzu dienai izvēlētās mūzikas baudīšanai. Sīkumi ir svarīgi! 

Mēs piedāvājam tikai jaunas automašīnas, kas ir ne vecākas par 6 mēnešiem, lai mūsu klienti varētu bezrūpīgi baudīt braucienu. Serviss, kvalitātes un drošība – tās ir vērtības, ko novērtē Sixt klienti. 

Izvēlieties pēdējās paaudzes VIP un biznesa klases automašīnu kā BMW 5. sērijas, Mercedes Benz E-klases, Jaguar XE vai F-Pace, VW Passat automašīnu kā savu kāzu auto. Pēc jūsu izvēles nodrošināsim šofera pakalpojumus nevainojamam braucienam.