Vieglie auto

Saņemšanas un atdošanas vieta
Atšķirīga atgriešanas vieta
Saņemšanas datums
Izvēlieties saņemšanas datumu
Atdošanas datums
Izvēlieties atgriešanas datumu
SIXT nomas punkti visā pasaulē
2000+
nomas punkti visā pasaulē
105+
valstis
Auto noma Latvijā

SIXT EIROPĀ
SIXT VISĀ PASAULĒ

SIXT AUTO NOMA – IZDEVĪGA AUTOMAŠĪNU NOMA LATVIJĀ - RĪGĀ, JŪRMALĀ, LIEPĀJĀ, VENTSPILĪ UN DAUGAVPILĪ

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Sixt sniedz auto nomas, pasažieru un kravas mikroautobusu nomas, limuzīnu servisa, pilna servisa auto līzinga un ilgtermiņa auto nomas, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Sixt rent a car sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina tādu apbalvojumu saņemšana kā Labākā auto nomas kompānija Eiropā (Best Car Rental Company in Europe). Sixt ir nominēts Pasaules Tūrisma balvai (World Travel Car Hire Award) kā Eiropas vadošā auto nomas kompānija (Europe’s Leading Car Hire Company).
Sixt auto nomas parkā Latvijā jūsu izvēlei pieejamas vairāk kā 750 BMW, Audi, Mercedes Benz, VW, Toyota, Nissan, Ford un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas teicamā tehniskā stāvoklī. Elektro auto cienītājiem piedāvājam iznomāt BMW i3 elektromobiļus. Rīga, Jūrmala, Ventspils, Daugavpils vai Liepāja – ja nepieciešama nomas automašīna, Sixt auto noma būs pareizā izvēle. Rezervējiet auto Sixt mājas lapā, mobilajā aplikācijā (iOS vai Android) vai kādā no Sixt auto īres birojiem – Rīgas lidostā E terminālī vai pašā Rīgas centrā blakus viesnīcai Radisson BLU Latvija.
Klientu ērtībām tiek piedāvāti transfēra un šofera pakalpojumi no/uz Rīgas lidostu vai izvēlētajā maršrutā. Korporatīvajiem klientiem nodrošinām nemainīgi zemas cenas auto nomas pakalpojumiem Latvijā un visā pasaulē, izdevīgus norēķinus (pēcapmaksa vai samaksa ar uzņēmuma kredītkarti), iespēju mainīt un atcelt autonomas rezervācijas.
Dodoties biznesa vai atpūtas braucienos, Sixt ir labākā autonomas izvēle. Premium autonoma par ekonomisku cenu!

LIDOSTAS AR SIXT AUTO NOMAS PUNKTIEM

SIXT AUTO NOMA LATVIJĀ

Rādīt vairāk

VADOŠĀ AUTO NOMA EIROPĀ IR JŪSU RĪCĪBĀ!

Ceļojiet ar Sixt Itālijā, Spānijā, Francijā, Portugālē, Vācijā, Beļģijā un citās Eiropas valstīs. Sixt auto īres punkti ir pieejami visās lielākajās lidostās. Ja jums plānotas neaizmirstamas brīvdienas kādā no Eiropas pilsētām – Sixt jūsu izvēlei piedāvā jaunas ekonomiskās, vidējās, biznesa un premium klases automašīnas ar automātisko vai manuālo ātrumkārbu. Ceļojot lielākā ģimenes vai draugu lokā, noderīgs būs pasažieru mikroautobuss. Sixt autoparkā jums ir pieejamas BMW, Mercedes, VW, Toyota, Ford, Opel un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas ar manuālo vai automātisko ātrumkārbu. Rezervējiet auto internetā vai mobilajā aplikācijā par izdevīgu cenu un saņemiet auto izvēlētajā valstī. Sixt ir jūsu rīcībā 105 valstīs un vairāk kā 2200 vietās visā pasaulē!
Piesakieties Sixt auto nomas lojalitātes kartei bez maksas un saņemiet vēl izdevīgākus nosacījumus! Ar karti nomājiet auto ātri un ērti, saņemiet atlaides auto īres pakalpojumiem, nomājot auto uzrādiet aviokompāniju un viesnīcu lojalitātes kartes, krājot papildus punktus, izbaudiet īpašo apkalpošanu. Padariet savas brīvdienas īpašas ar Sixt!
Spānijā, Francijā, Vācijā un citās Eiropas valstīs, Sixt jums piedāvā ekskluzīvu auto nomu. Sajūtiet Porsche jaudu un ļaujieties neprātīgam braucienam pa Eiropas maģistrālēm. Plānojat neaizmirstamas brīvdienas Nicā, Kannās vai Monaco? Izbaudiet Bentley kvalitāti, Aston Martin, Maserati Gran Turismo, Ferrari, vai Rolls Royce dinamiku! Ļaujieties eksotikai un apceļojiet Indiju! Jūsu ērtībām Sixt piedāvā augstas kvalitātes gida un šofera pakalpojumus. Pārvērtiet sapņus par realitāti!
Rādīt vairāk

AUTO NOMA ATPŪTAS UN BIZNESA BRAUCIENIEM VISĀ PASAULĒ

Dodoties biznesa vai atpūtas braucienos, neatkarīgi no tā, vai ceļojuma galamērķis ir kāda no Eiropas valstīm, Amerika, Āfrika vai Āzija, Sixt auto noma garantē jūsu mobilitāti jebkurā no šīm četrām pasaules daļām. Sixt ir jūsu rīcībā 105 valstīs un vairāk kā 2200 vietās visā pasaulē. Izvēlieties sev ērtāko nomas automašīnas saņemšanas vietu – Sixt auto īres punkti pieejami kā lielākajās lidostās, tā pilsētās un pie sadarbības partneriem – viesnīcās, autoostās, dzelzceļu stacijās. Jūsu ērtībām pieejami auto piegādes pakalpojumi jums ērtā vietā un laikā. Pirms pakalpojuma saņemšanas lūdzam pārbaudīt Sixt biroja pieejamību izvēlētajā valstī. Izvēlieties braucienam atbilstošāko automašīnu - jaunas ekonomiskās, vidējās, biznesa un premium klases automašīnas ar automātisko vai manuālo ātrumkārbu no pasaules vadošajiem ražotājiem būs jūsu rīcībā - BMW, Volkswagen, Mercedes Benz, Toyota, Fiat, Ford, Opel un citas. Rezervējiet auto internetā vai mobilajā aplikācijā par izdevīgu cenu un saņemiet auto izvēlētajā vietā. Baudiet neatkarību, kādu sniedz ceļošana ar auto, lai kurp jūs arī dotos!
Rādīt vairāk