Auto noma Karlskoga/Delivery Service

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Karlskoga/Delivery Service punktu

Adrese

Delivery/Collection Service, Karlskoga, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Karlskoga/Delivery Service

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Mēs aicinām jūs doties šīs pasaules slavenās atpūtās vietas iepazīšanas ceļojumā, braucot pie Sixt rent a car nomas auto stūres, ko ir iespējams saņemt uzreiz pēc atlidošanas Sentropēzas lidostā (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)). Mūsu autoparkā jums būs pieejami gan ekonomiski automobiļi nesteidzīgiem braucieniem pa pilsētu, kā arī luksus auto ātrai braukšanai pa maģistrāli gar Vidusjūras krastu. Lielākai grupai mēs piedāvāsim komfortablu mikroautobusu. Esiet droši, kā Sixt auto nomas punkta Sentropēzas lidostā jūs atradīsiet jaunākās mašīnas par izdevīgām cenām. Ja konkrētā modeļa un markas automašīna nebūs pieejama, mēs piedāvāsim līdzīgas klases modeli un automašīnas marku.
Daži fakti par Sentropēzas lidostu Sentropēzas lidosta (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)), pilnā nosaukumā Le Molē – Sentropēzas lidosta ir neliela lidosta, kas atrodas Francijas dienvidrietumos, 15 kilometru attālumā no Sentropēzas pilsētas. Sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam. Jūs noteikti novērtēsiet arī mūsu diennakts saņemšanas un nodošanas servisu, ja ielidojāt agri no rīta vai nakts vidū. Gaidīsim jūs Sixt auto nomas punktā Sentropēzas lidostā, kur mūsu darbinieki palīdzēs piemeklēt labāko auto jūsu ceļojumam.
Izbaudi atpūtu Sentropēzā ar Sixt auto Sentropēza atrodas Franču Rivjērā un ir plaši pazīstama atpūtas vieta, kas slavena ar savām skaistajām pludmalēm. Sentropēzas pludmales atrodas gar Pampilonas līča (Baie de Pampelonne) krastu uz dienvidiem no Sentropēzas pilsētas. Tās stiepjas apmēram piecu kilometru garumā un ir 30 metru platas, tās ir gan publiskas, gan privātās. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt šai paradīzē. Bet varbūt jūs gribēsiet apskatīt ikgadējo Sentropēzas līča jahtu regati, tas ir izaicinājums daudzām jahtām, dažas no kurām sasniedz pat 50 metru garumu. Šis pasākums piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Ar nomas auto no Sixt rent a car filiāles Sentropēzas lidostā jūs iegūstat iespēju ceļot jums ērtākajā ritmā ar patīkamu komfortu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Karlskoga/Delivery Service
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Karlskoga/Delivery Service.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Karlskoga/Delivery Service?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Karlskoga/Delivery Service?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Karlskoga/Delivery Service, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Karlskoga/Delivery Service
Vai man, noformējot nomu Karlskoga/Delivery Service, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Karlskoga/Delivery Service

Rādīt vairāk