Auto noma
Karlskoga/Delivery Service
Kļūda
Zviedrija // Karlskoga // Karlskoga/Delivery Service
Mainīt datus

Auto noma Karlskoga/Delivery Service:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Delivery/Collection Service
  . Karlskoga SE +46-58657400
 
Nomas punkta veids: Pilsēta
Darba laiks
Pi. - Pi.07:00 - 17:00
 
 

Mēs aicinām jūs doties šīs pasaules slavenās atpūtās vietas iepazīšanas ceļojumā, braucot pie Sixt rent a car nomas auto stūres, ko ir iespējams saņemt uzreiz pēc atlidošanas Sentropēzas lidostā (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)). Mūsu autoparkā jums būs pieejami gan ekonomiski automobiļi nesteidzīgiem braucieniem pa pilsētu, kā arī luksus auto ātrai braukšanai pa maģistrāli gar Vidusjūras krastu. Lielākai grupai mēs piedāvāsim komfortablu mikroautobusu. Esiet droši, kā Sixt auto nomas punkta Sentropēzas lidostā jūs atradīsiet jaunākās mašīnas par izdevīgām cenām. Ja konkrētā modeļa un markas automašīna nebūs pieejama, mēs piedāvāsim līdzīgas klases modeli un automašīnas marku.

Daži fakti par Sentropēzas lidostu

Sentropēzas lidosta (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)), pilnā nosaukumā Le Molē – Sentropēzas lidosta ir neliela lidosta, kas atrodas Francijas dienvidrietumos, 15 kilometru attālumā no Sentropēzas pilsētas. Sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam. Jūs noteikti novērtēsiet arī mūsu diennakts saņemšanas un nodošanas servisu, ja ielidojāt agri no rīta vai nakts vidū. Gaidīsim jūs Sixt auto nomas punktā Sentropēzas lidostā, kur mūsu darbinieki palīdzēs piemeklēt labāko auto jūsu ceļojumam.

Izbaudi atpūtu Sentropēzā ar Sixt auto

Sentropēza atrodas Franču Rivjērā un ir plaši pazīstama atpūtas vieta, kas slavena ar savām skaistajām pludmalēm. Sentropēzas pludmales atrodas gar Pampilonas līča (Baie de Pampelonne) krastu uz dienvidiem no Sentropēzas pilsētas. Tās stiepjas apmēram piecu kilometru garumā un ir 30 metru platas, tās ir gan publiskas, gan privātās. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt šai paradīzē. Bet varbūt jūs gribēsiet apskatīt ikgadējo Sentropēzas līča jahtu regati, tas ir izaicinājums daudzām jahtām, dažas no kurām sasniedz pat 50 metru garumu. Šis pasākums piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Ar nomas auto no Sixt rent a car filiāles Sentropēzas lidostā jūs iegūstat iespēju ceļot jums ērtākajā ritmā ar patīkamu komfortu. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Karlskoga/Delivery Service KSKC01 Delivery/Collection Service . Karlskoga 59.319100, 14.463350 +46-58657400

Sixt nomas punkts Karlskoga/Delivery Service KSKC01

Delivery/Collection Service
. Karlskoga
 
Telefona nr. +46-58657400

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas
  • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu apkalpošanas serviss