Auto noma
Parchim Lidosta
Kļūda
Vacija // Parchim // Parchim Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Parchim Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Dammer Weg/Flughafenstraße
  19370 Parchim DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: SZW
Darba laiks
Pi. - Pi.09:00 - 15:00
 
 

Lai papildinātu jūsu ceļojumu Vācijas ziemeļdaļā, mēs piedāvājam jaunas vadošo auto ražotāju automašīnas sākot no ekonomiskās līdz pat biznesa klasei, kas pieejami uzreiz pēc jūsu lidmašīnas nosēšanās Parhimas lidostā (Parchim Airport (SZW)). Romantiskiem braucieniem un tad, ja jums patīk izbaudīt adrenalīnu sniedzošu braucienu pa Vācijas lielceļiem, novērtēsiet iespēju saņemt kabrioletu vai sporta auto, lai pilnā mērā izbaudītu braucienu pa Vācijas šosejām. Ģimenēm piemērots būs kāds no mūsu apvidus automobiļiem, bet nesteidzīgiem pilsētas braucieniem piemērotāks būs kāds no mūsu vieglajiem auto. Tāpat jūs varat pieteikt jums nepieciešamo papildus aprīkojumu, piemēram, bērnu sēdekli vai navigāciju jau veicot autonomas rezervāciju Sixt auto īres mājas lapā vai mobilajā aplikācijā. Teicams apdrošināšanas piedāvājums un iespējas iekļaut papildus riskus palīdzēs jums neparedzētās situācijās.

Daži fakti par Parhimas lidostu

Parhimas starptautiskā lidosta (Parchim Airport (SZW)) atrodas Šverīnes pilsētas reģionā un apkalpo gan vietējos, gan starptautiskos reisus. Attālums līdz Parhimai ir nedaudz vairāk par 5 km, bet līdz Šverīnei - 54 km. Ja plānojat turpināt ceļojumu ar Sixt nomas auto no Parhimas lidostas, jums iepriekš ir jāveic mašīnas rezervācija Sixt mājas lapā, norādot datumu un laiku, kad vēlaties saņemt auto. Lūdzu ņemiet vērā, ka Parhimas lidostā Sixt nodrošina sagaidīšanas servisu (Meet&Greet), tāpēc aicinām rezervācijā norādīt jūsu lidojuma numuru un kontaktinformāciju, lai vajadzības gadījumā Sixt pārstāvis var ar jums sazināties. Tā kā Sixt šeit nav pastāvīgas filiāles, mēs piegādāsim auto pēc iepriekš saņemta pieteikuma tieši jums, neatkarīgi no norādītā automašīnas saņemšanas laika.

Ar Sixt rent a car apkārt Mēklenburgai-Priekšpomerānijai

Labākais veids, kā apmeklēt visas interesantākās Mēklenburgas-Priekšpomerānijas vietas ir, iznomājot auto Parhimas lidostā un, izbaudot braucienu gar 1900 km garo Baltijas jūras piekrasti, kur atrodas glaunie kūrorti, balto smilšu pludmales, senlaiku pilsētas, kas ir iekļauti UNSECO sarakstā un izcilas dabas ainavas. Nelaidiet garām iespēju apmeklēt Šverīnes pili, ko nereti sauc par ziemeļu Noišvānšteines pili. Pasakaini skaistā celtne ir viena no ainaviskākajām vietām visā pasaulē. Vizmara, Rostoka un Štralzunde var kļūst par izciliem vienas dienas izbraukumu galamērķiem. Bet varbūt pieņemsiet izaicinājumu un atradīsiet visas pils, kuru šeit ir ap 2000? Ar Sixt nomas automašīnu noteikti ātri un ar komfortu nokļūsiet līdz nākamajam apskates punktam. Ceļojiet ar Sixt nomas automašīnu!


( Auto nomas vadītājs )

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.09:00 - 15:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Parchim Lidosta SZW Dammer Weg/Flughafenstraße 19370 Parchim 53.431061, 11.780288 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Parchim Lidosta SZW

Dammer Weg/Flughafenstraße
19370 Parchim
 
Telefona nr. +49-8966060060
Fakss

Auto nomas pakalpojumi ¨ajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēne¨iem
 • Bezmaksas atcel¨ana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automa¨īnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu serviss 24/7