Auto noma
Kassel-Calden Lidosta
Kļūda
Vacija // Kassel // Kassel-Calden Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Kassel-Calden Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Fieseler-Storch-Str. 40
  34379 Calden DE +49-56157988675
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: KSF
Darba laiks
Pi. - Pi.10:00 - 17:00
 
 

Ceļojiet ar Sixt auto nomu! Ielidojot Kaseles lidostā (Kassel-Calden Airport (KSF)), jums ir iespēja iznomāt auto pie Sixt. Ilggadēja pieredze auto nomas tirgū ļauj mums lepni teikt, ka mēs zinām, kā padarīt jūsu braucienu patīkamu, un tas viss - par izdevīgu cenu. Mūsu auto īres piedāvājums sniedzas pāri vienkāršai auto piegādei – tas ietver sevī iespējas izvēlēties papildus pakalpojumus un aprīkojumu atbilstoši jūsu brauciena mērķim un personīgām vajadzībām. Izvēlēties sev piemērotāko automobili no mūsu auto nomas parka un saņemiet to Kaseles lidostā jums ērtākajā laikā.

Nedaudz par Kaseles lidostu

Kaseles lidosta (Kassel-Calden Airport (KSF)), kādreiz zināma kā Kaseles-Kaldenas lidosta atrodas aptuveni 2 km no Kaldenas un 17 km attālumā no Kaseles. Lidosta apkalpo gan starptautiskos reisus, gan čarterlidojumus. Bet lielāko apgrozījumu veido iekšzemes lidojumi. Līdz ar pamata lidostas pakalpojumiem, šeit jūs atradīsiet lidošanas skolu un sezonas laikā varat iemācīties lēkt ar izplеtni. Sixt rent a car piedāvā sagaidīšanas servisu (Meet&Greet) servisu - mēs piegādājām jums nomas auto Kaseles lidostā pēc iepriekšējās vienošanās. Veicot izvēlētā automobiļa rezervāciju Sixt autonomas mājaslapā, lūdzu norādiet sava lidojuma numuru un kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā varam ar jums sazināties.

Labākais, ko var redzēt Kaselē

Kasele ir pietiekami intriģējošā pilsēta, kas ir ļoti draudzīga autovadītājiem. Tā atrodas pašā Vācijas centrā un dod katram apmeklētājam pilnā mērā izjust vietējo kultūras dzīvi. Izmantojot Kaseles lidostā pieejamo auto nomas servisu, jūs varat doties ārā no pilsētas un apmeklēt vairākus nelielu pilsētu tirdziņus, kur varēsiet iegādāties ne tikai vietējos gardumus, bet arī pašdarinātus suvenīrus. Pašā Kaselē galvenais apskates objekts ir Lēvenbergas cietoksnis (Loewenburg). Tas tika dibināts 18. gadsimtā un saglabājies līdz mūsdienām neskārtā veidā. Iepazīstot Kaseli braucienā ar automašīnu, nav iespējams pabraukt garām pilsētas simbolam – Herkulesa statujai, kas ar savu 8.5 m augstumu vēro pilsētu no kalna virsotnes. Pilsētas viesiem noteikti jāapmeklē vietējā oranžērija, kur būs iespēja apskatīt pasakaini skaistus eksotiskus ziedus. Ja jums patīk nestandarta kultūras iestādes, tad Kaseles tapešu muzejā jums noteikti nebūs garlaicīgi. Sixt autonoma novēl jums patīkamu braucienu!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.10:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Kassel-Calden Lidosta KSF Fieseler-Storch-Str. 40 34379 Calden 51.416766, 9.383991 +49-56157988675

Sixt nomas punkts Kassel-Calden Lidosta KSF

Fieseler-Storch-Str. 40
34379 Calden
 
Telefona nr. +49-56157988675

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss