Auto noma
Hof-Plauen Lidosta
Kļūda
Vacija // Hof // Hof-Plauen Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Hof-Plauen Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Pirk 20
  95032 Hof DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: HOQ
Darba laiks
Pi. - Pi.07:30 - 18:00
Se.08:30 - 12:00
 
 

Sixt rent a car Hofas lidostas auto nomas piedāvājums

Pateicoties pieejamajam auto nomas servisam, ko mēs nodrošinām Hofas lidostā, Jums ir iespēja sākt vai turpināt savu ceļojumu Bavārijas zemē. Jūsu rīcībai mēs piedāvājam ikdienas un apvidus automobiļus, kas ļaus Jums izbaudīt savu braucienu Jums piemērotākajā veidā un laikā. Jau šodien Jūs varat pieteikt sev vēlamo nomas auto ar saņemšanu vai nodošanu Hofas lidostā, izmantojot mūsu online rezervācijas sistēmu. Plaša autoparka pieejamība dod mums iespēju atrast izdevīgāku piedāvājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Paplašiniet savu pieredzi ar Sixt auto īri izvēloties kādu papildus aprīkojumu vai pakalpojumu. Lai kādas būtu Jūsu vajadzības, mēs noteikti atradīsim labāko risinājumu.

Noderīga informācija par Hofas lidostu

Hofas-Plauenas lidosta (HOQ) atrodas 6 km attāluma no Hofas pilsētas centra un apkalpo reģionālus un privātus lidojumus Bavārijas zemē. Lidosta nepārtraukti attīstās, kas var būt saistīts ar dažādiem īslaicīgiem ierobežojumiem, bet nodrošina ar visiem nepieciešamiem pakalpojumiem. Sixt rent a car piedāvā saviem klientiem meet-and-greet sagaidīšanas pakalpojumus ar iespēju saņemt nomas auto Hofas lidostā. Tas ir iespējams, piesākoties caur mūsu online rezervācijas sistēmu, norādot Jūsu kredītkartes detaļas un kontaktinformāciju. Pietiekumā norādītajā laikā mūsu konsultants jau gaidīs Jūs, lai nodotu izvēlēta auto atslēgas.

Iepazīstot Bavāriju

Hofa Bavārijas augšā! – tā skan šīs nelielas Vācijas pilsētas devīze. Pilsēta ir omulīgi iekārtojusies tieši pie trīs federatīvo zemju robežas – Bavārijas, Saksijas un Tīringenes. Ar Sixt piedāvāto auto nomas servisu Jūs pa tiešo no Hofas lidostas varat doties apskatīt šo tipisku lauku pilsētu, kur varēsiet izbaudīt klasisko mazpilsētu māju arhitektūru, apmeklēt galveno apskates vietu – Vecpilsētu (Altstadt) un Marijas baznīcu (Marienkirche), kur ir vērts atstāt auto stāvvietā un doties nesteidzīgajā pastaigā. Kā jau pienākas kārtīgai Bavārijas pilsētai, šeit Jūs vienmēr atradīsiet ko garšīgu kādā no vietējām kafejnīcām un restorāniem. Centrālajās ielās iepirkšanas mīļotāji noteikti atradīs sev ko interesantu, jo veikalu daudzveidība nevienu vēl nav atstājusi vienaldzīgu.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:30 - 18:00
Se.08:30 - 12:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Hof-Plauen Lidosta HOQ Pirk 20 95032 Hof 50.286613, 11.866319 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Hof-Plauen Lidosta HOQ

Pirk 20
95032 Hof
 
Telefona nr. +49-8966060060

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss