Auto noma
Brunsvikas Lidosta
Kļūda
Vacija // Bransviko // Brunsvikas Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Brunsvikas Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Lilienthalplatz 5
  38108 Braunschweig DE +49-8966060060
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: BWE
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 16:30
Se. - Sv.08:00 - 12:00
 
 

Braunšveigas lidostas Sixt rent a car auto noma

Meklējot izdevīgākus piedāvājums savam ceļojumam, Braunšveigas lidostas auto nomā Jūs gaida izcils autoparks teicamā tehniskajā kārtībā. Esiet droši, ka mūsu piedāvājums vienmēr būs atbilstošs Jūsu vajadzībām, ceļojuma mērķim un ieplānotam budžetam. Pateicoties pieejamai online rezervācijas sistēmai, Jūs jau pirms ielidošanas varat nokārtot visas formalitātes un pieteikt vēlamo auto klases pārstāvi. Auto īre neaprobežojas tikai ar transportlīdzekļa izvēli, bet paredz arī apdrošināšanas vai papildus aprīkojuma pasūtīšanu. Neierobežots nobraukums, bērnu sēdeklis vai atslēgu nodošana ārpus standarta darba laika – tas ir tikai neliels ieskats Jūsu ieguvumos izvēloties Sixt auto nomas pakalpojumus no Braunšveigas lidostas.

Par Braunšveigas lidostu (BWE)

Kādreizēja neliela lidosta mūsdienās pamazām pārvēršas par lidostu, kas spēj apkalpot arī lielākās lidmašīnas un starptautiskos lidojumus. Braunšveigas lidostu no pilsētas centra atdala vien 6 km un, piesakot nomas auto saņemšanu šeit, Jūs ātri varēsiet uzsākt savu ceļojumu. Braunšveigas lidostā mēs piedāvājam tikai meet and greet sagaidīšanas servisu, tāpēc ir svarīgi savā rezervācijā norādīt Jūsu lidojuma numuru un pilnu personīgu informāciju, lai mēs varētu Jūs satikt un nodot mašīnu jūsu rīcībā.

Iepazīstiet Braunšveigu ar Sixt rent a car

Braunšveiga ir viena no lielākajām un vecākajām Lejasaksijas reģiona pilsētām, kas neskatoties uz lieliem postījumiem kara laikā, tomēr ir spējusi saglabāt savu individualitāti. Saņemot atslēgas no sava nomas auto Braunšveigas lidostā, dodaties uz pilsētas centru, kur atrodas Pils laukums (Burgplatz) – arhitektūras paraugu centrs. Līdz ar dažādiem vēsturiski svarīgiem arhitektūras pieminekļiem, šeit Jūs atradīsiet galveno pilsētas apskates punktu luterāņu katedrāli. Kad būsiet iepazinuši pilsētu, Jūs varat doties tālāk uz Volfsburgu, kur Jums būs iespēja iepazīt Vācijas pilsētu, kura ir dzimusi, pateicoties šeit esošai VW rūpnīcai. Izmantojiet visas iespējas, ko Jums sniedz mūsu Braunšveigas lidostas auto noma, un dodaties uz Hannoveri, kur pie Rātsnama esošajā ezerā Jūs varēsiet ne tikai izbaudīt skaistās ainavas, bet arī pabarot karpas.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 16:30
Se. - Sv.08:00 - 12:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Brunsvikas Lidosta BWE Lilienthalplatz 5 38108 Braunschweig 52.316110, 10.560020 +49-8966060060

Sixt nomas punkts Brunsvikas Lidosta BWE

Lilienthalplatz 5
38108 Braunschweig
 
Telefona nr. +49-8966060060

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika.

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss