Auto noma
Fuerteventuras Lidosta
Kļūda
Spanija // Fuerteventura // Fuerteventuras Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Fuerteventuras Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Arrival Hall
  35610 Puerto del Rosario ES +34-928-860760
 
Nomas punkta veids: lidosta
Sixt nomas punkts: 40551
Darba laiks
Pi. - Sv.07:30 - 22:30
Brīvdiena07:30 - 22:30
 
 

Lai pilnībā izbaudītu visu Fuerteventuras salas krāšņumu, ir vērts jau ierodoties Fuerteventuras lidostā (Fuerteventura Airport (FUE)) parūpēties par nomas auto, kas ar komfortu ļaus nokļūt līdz ieplānotajam galamērķim. Jūsu rīcībā ir pasaules slavenu zīmolu automobiļi – Opel, Ford, Renault un citu ražotāju dažādu klašu markas un modeļi. Savukārt, izmantojot Sixt mājaslapās pieejamo rezervācijas sistēmu, auto īres pietiekuma aizpilde aizņems jums dažas minūtes. Esam padomājuši arī par papildus aprīkojumu, kas noteikti atvieglos jūsu braucienu. Mūsdienīgās GPS navigācijas sistēmas, bērnu sēdeklīši, paredzēti dažādu vecumu bērniem vai otrā vadītāja pieejamība un daudzi citi pakalpojumi. Mēs gaidīsim jūs Sixt filiālē, kur jūs varēsiet ātri un ērti nokārtot visas ar nomas auto saistītās formalitātes.

Fuerteventuras lidostas auto noma

Fuertventuras lidosta (Fuerteventura Airport (FUE)) atrodas 5 kilometru attālumā no Puerto del Rosario pilsētas un ir vienīga lidosta uz salas. Mūsdienu termināls piedāvā pasažieriem pilnu starptautiskās lidostas pakalpojumu klāstu, tostarp Sixt auto nomu, kas ļaus jums izbaudīt uzturēšanos uz salas ar pilno komfortu jums ērtākajā ritmā. Vienkārši sekojiet līdzi norādēm un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam, lai uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās, jūs varētu turpināt savu braucienu ar komfortu un stilu.

Ar Sixt rent a car apkārt Fuerteventuras salai

Fuerteventura ir otrā lielākā Kanāriju arhipelāga sala, kas atrodas tikai 100 km attālumā no Marokas, bet teritoriāli pieder tomēr Spānijai. Salas nosaukums tulkojams kā stiprs vējš, kas izskaidro, kāpēc vietējās pludmales ir iemīļojuši sērfotāji un ūdens sporta cienītāji no visas pasaules. Vislabāk salu varēsiet iepazīt pie kāda Sixt nomas auto stūres, ko ātri un vienkārši varat noformēt Fuerteventuras lidostā (Fuerteventura Airport (FUE)). Nav nozīmes, uz kuru pusi doties, jo visapkārt fantastiskās lāvu ainavas. Jums jāapmeklē unikālās smilšu kāpas, kur varēsiet piestāt, lai nopeldētos Atlantijas okeāna viļņos vai nogaršot smalkos ēdienu no vietējām jūras veltēm Betankūrijas ciematā.


( Auto nomas vadītājs )

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.07:30 - 22:30
Brīvdiena07:30 - 22:30

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Fuerteventuras Lidosta FUE Arrival Hall 35610 Puerto del Rosario 28.451529, -13.869944 +34-928-860760 +34-928-860762

Sixt nomas punkts Fuerteventuras Lidosta FUE

Arrival Hall
35610 Puerto del Rosario
 
Telefona nr. +34-928-860760
Fakss +34-928-860762

AtraĻanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemĻana un atgrieĻana

Iespējama auto saņemĻana ārpus darba laika. Iespējama auto nodoĻana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi Ļajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēneĻiem
 • Bezmaksas atcelĻana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automaĻīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu serviss 24/7