Auto noma Kokkola-Pietarsaari Lidosta

 

Populārākais Kokkola-Pietarsaari Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kokkola-Pietarsaari Lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kokkola-Pietarsaari Lidosta punktu

Adrese

Lentäjäntie 162, Kokkola, 68500, Somija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 01:30 06:30 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 01:30 06:30 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Kokkola-Pietarsaari Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ierodoties Somijā, Kokola-Pietarsāri lidostā, ceļotāji meklē ātrus un izdevīgus auto nomas pakalpojumus. Vai Jums nepieciešams kompakts auto, apvidus automašīna, sporta automašīna, kabriolets vai 4X4, Sixt auto nomas plašajā piedāvājumā Kokola-Pietarsāri lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko un cenas ziņā izdevīgāko īres auto. Lūdzu atcerieties, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Sixt rent a car auto noma Kokola-Pietarsāri lidostā ērtākai ceļošanai piedāvā arī tādas papildus iespējas, kā bērnu autosēdeklīšus un papildus apdrošināšanu, GPS un papildus autovadītājus, lai Jūsu ceļojums būtu patīkams un bez aizķeršanās!
Kokola-Pietarsāri lidosta (KOK) Somijā Kokola-Pietarsāri lidosta (KOK), līdz pat 2010. gadam pazīstama kā Kronoby lidosta, atrodas 19 kilometrus no Kokola pilsētas centra un 30 kilometru brauciena attālumā no Jakobstad pilsētas centra. Meklējiet Sixt auto nomas punktu Kokola-Pietarsāri lidostas auto nomas centrā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par pieejamām cenām. Kokola-Pietarsāri lidostas auto nomas punktā Jūs sagaidīs mūsu darbinieks un palīdzēs Jums ātrāk tikt pie nomas auto stūres. Auto noma Kokola-Pietarsāri lidostā kopā ar Sixt ir tik vienkārša!
Vietas, ko apskatīt apkārtnē, ceļojot ar nomas auto Dodieties no Kokola-Pietarsāri lidostas uz Kokola pilsētu, vienu no lielākajām un vecākajām koka apbūves pilsētām Somijā. Šodien vecajās koka ēkās iekārtoti restorāni, kafejnīcas, mazi veikaliņi un naktsmītnes pilsētas viesiem. Nomas auto dos Jums iespēju aplūkot pilsētu ērti un Jums piemērotā tempā. Pēc pilsētas apskates Jūs varat doties uz netālo Tankaras salu, kur atrodas joprojām funkcionējoša bāka, putnu novērošanas tornis un dažādas dabas takas pastaigām. Apmeklējiet akmens Kaarlela baznīcu, kas celta 1550. gadā, un ir populāra vieta dažādiem koncertiem. Jūs varat arī iegriezieties blakus esošajā vēstures muzejā. Ziemā Kokkola piedāvā 20 slēpošanas trases, kuru kopējais garums ir 150 kilometri. Ceļojot ar nomas auto, Jums būs viegli pārvietoties pa apkārtni, lai labāk iepazītu šo Somijas reģionu.
Show more

Labi zināt, nomājot Kokkola-Pietarsaari Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kokkola-Pietarsaari Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kokkola-Pietarsaari Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kokkola-Pietarsaari Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kokkola-Pietarsaari Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 14 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzeklis
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kokkola-Pietarsaari Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kokkola-Pietarsaari Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kokkola-Pietarsaari Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kokkola-Pietarsaari Lidosta

Rādīt vairāk