Auto noma Riga autoosta

 

Norādes uz Riga autoosta punktu

Adrese

Pragas iela 1, Riga, 1050, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Riga autoosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Rīgas starptautiskā autoosta atrodas pašā pilsētas centrā blakus Rīgas Centrālajai dzelzceļa stacijai, tirdzniecības centram Origo un universālam Stockmann. Šis būs lielisks jūsu ceļojuma sākuma punkts braucienam ar Sixt nomas auto gan lai pārvietotos pilsētas robežās, gan dotos braucienā pa visu Latviju. Izvēlieties sev piemērotāko auto no Sixt nomas autoparka – jūsu izvēlei gan vieglie pasažieru, gan elektroauto, gan apvidus un plašlietojuma auto. Ģimenēm un plašākam ceļotāju pulkam piedāvājam pasažieru mikroautobusus. Lūdzu ņemiet vērā, ka Rīgas autoostā Sixt nodrošina sagaidīšanas servisu (Meet&Greet) – sagaidīsim jūs pie iebraukšanas Europark stāvvietā jūsu izvēlētajā dienā un laikā. Rezervējiet automašīnu ērti un vienkārši Sixt mājas lapā vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni un ceļojiet ar Sixt rent a car! Auto, velo, mikroautobuss, limuzīns vai pat Vespa motorollers – izvēle ir jūsu!
Sixt rent a car Latvijā Sixt auto noma ir pieejama ikvienam, ja vien jums ir autovadītāja apliecība un derīga kredītkarte norēķiniem. Jūsu drošībai visi ar automašīnas izmantošanu saistītie riski tiek apdrošināti. Nomātā auto saņemšanu vai nodošanu Rīgas autoostā var veikt arī ārpus standarta darba laikiem par atsevišķu samaksu un pēc iepriekšēja pieteikuma. Lūdzu ņemt vērā, ka nodrošinām noteiktas klases auto, ne konkrētu marku un modeli.
Iepazīstiet Latvijas galvaspilsētu Rīgu ar Sixt rent a car Iepazīstiet Rīgas Vecpilsētu, kluso centru un raksturā tik dažādās Rīgas apkaimes, izmantojot mūsu auto nomas pakalpojumus. Dodieties uz Spīķeru kvartālu, kas ir nesen restaurēts un ir kļuvis par populāru atpūtas vietu. Getto muzejs, kafejnīcas un vairāki mākslas muzeji noteikti atstās pozitīvu iespaidu. Izbrauciet uz 11. Novembra krastmalu un dodieties apskatīt Rīgas pili, oficiālo Latvijas prezidenta rezidenci. Dodieties uz Vecrīgu, lai izbaudītu Hanzas pilsētas valdzinājumu. Auto, velo, Vespa motorollers, limuzīnu serviss vai mikroautobusa noma – izvēle ir jūsu ziņā, ceļojot ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Riga autoosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Riga autoosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Riga autoosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Riga autoosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Riga autoosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
BMW 5 Series 4x4 Aut. *GPS*
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.
BMW X5 4x4 *GPS* Aut.
Nissan Leaf 39kWh
Nissan Leaf 39kWh
VW Multivan Aut.
VW Multivan Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Riga autoosta

Vai man, noformējot nomu Riga autoosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?