Auto noma Rigas Pasazieru osta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Rigas Pasazieru osta punktu

Adrese

Eksporta Str. 3a, Riga, 1010, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Out of hours

Out of hours pick-up
Sis pakalpojums ir pieejams pec pieprasijuma. Veicot auto nomas rezervaciju, ludzu, noradiet adresi, bankas norekinu kartes informaciju, e-pasta adresi un mobilo telefonu.

Mūsu pakalpojumi Rigas Pasazieru osta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto noma Rīgas ostā ir ideālā vieta, lai sāktu savu pilsētas iepazīšanas braucienu. Rīgas un arī Latvijas lielākā pasažieru osta lepojas ar savu izcilo atrašanas vietu gandrīz pašā pilsētas sirdī. Lai padarītu jūsu ceļojumu vēl ērtāku, nomas auto ar saņemšanu Rīgas pasažieru ostā ir iespējams pieteikt gan telefoniski, gan rezervēt mūsu mājas lapā un noteiktajā dienā un laikā, mēs jūs sagaidīsim pie pasažieru termināla ieejas, lai nodotu automašīnu un tās atslēgas, novēlotu laimīgu ceļu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ceļot ar Tallink vai Pasažieru osta ir jums tuvākais nomas punkts, mēs nodrošināsim izvēlēto automašīnu vai pat Vespa motorolleru. Ja priekšroku dodat velosipēdam, Sixt velo nomas koplietošanas divriteņi Pasažieru ostā ir pieejami 24 stundas diennaktī kā vietējiem iedzīvotājiem, tā pilsētas viesiem. Ceļojiet ar Sixt!
Sixt rent a car piedāvā Jūsu rīcībā ir vieglās automašīnas, tajā skaitā apvidus auto un elektroauto, ar manuālu vai automātisku ātrumkārbu, kā arī pasažieru un kravas mikroautobusi. Atgādinām, ka mēs garantējām tikai noteiktās klases auto pieejamību, nevis konkrētu marku un modeli. Ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, nodrošināsim arī bērnu sēdeklīšus. Ērtākai braukšanai pieejama arī GPS navigācija. Nomājiet auto no Sixt un izbaudiet braukšanu ar jaunākajām BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW, Ford, Nissan un citu marku automašīnām. Vasaras sezonā brauciet ar Vespa motorolleru un gūstiet vēl vairāk prieka! Izdevīga autonoma Rīgas pasažieru ostā no Sixt!
Noderīgi atcerēties Ja ceļojat ar Tallink pasažieru prāmi vai atrodaties netālu no Rīgas Pasažieru ostas, izmantojot auto nomas pakalpojumus, jums ir iespēja ne vien izbraukāt Rīgas apkaimes, Kluso centru un neskaitāmās Rīgas salas, bet arī doties uz Jūrmalu vai pat izbraukāt visu Latviju. Jūsu ērtībām piedāvājam arī vienvirziena autonomu ar iespēju paņemt auto vienā, bet nodot citā nomas punktā. Braucot ārā no Rīgas pasažieru ostas, ir jāatceras, ka tuvākajā apkaimē ir atļauta tikai maksas stāvvieta, bet degvielas uzpildes stacija atrodas tieši pretī ostai, kas atvieglo nodošanas procesu. Ja dodat priekšroku klasiskajiem tūristu apskates objektiem, tad ar īrēto auto ceļš no pasažieru ostas līdz Rīgas Vecpilsētai jums aizņems nieka 10 minūtes. Šeit jums būs iespēja pilnā mērā izbaudīt pilsētas arhitektūru. Izbraucot uz Brīvības ielas, jums ir plašas iespējas doties uz kādu no tirdzniecības centriem - Galleria Riga vai Alfa, vai arī doties pāri Latvijas garākai upei Daugavai un apskatīt nesen pabeigto Latvijas Nacionālu bibliotēku jeb Gaismas pili. Izvēle ir jūsu – vieglais pasažieru, elektroauto, pasažieru mikroautobuss, limuzīns vai pat Vespa motorollers un velosipēds. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Rigas Pasazieru osta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rigas Pasazieru osta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rigas Pasazieru osta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rigas Pasazieru osta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rigas Pasazieru osta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 5 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,1)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rigas Pasazieru osta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rigas Pasazieru osta?
Vai man, noformējot nomu Rigas Pasazieru osta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?