Auto noma
Rigas Pasazieru osta
Kļūda
Latvija // Riga // Rīgas Pasažieru osta
Mainīt datus

Auto noma Rigas Pasazieru osta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Eksporta Str. 3a
  1010 Riga LV +371-67-207121
 
Nomas punkta veids: Pilsēta
GDS - kods: RIXC04
Darba laiks
Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00
 
 

Sixt auto noma Rīgas ostā ir ideālā vieta, lai sāktu savu pilsētas iepazīšanas braucienu. Rīgas un arī Latvijas lielākā pasažieru osta lepojas ar savu izcilo atrašanas vietu gandrīz pašā pilsētas sirdī. Lai padarītu jūsu ceļojumu vēl ērtāku, nomas auto ar saņemšanu Rīgas pasažieru ostā ir iespējams pieteikt gan telefoniski, gan rezervēt mūsu mājas lapā un noteiktajā dienā un laikā, mēs jūs sagaidīsim pie pasažieru termināla ieejas, lai nodotu automašīnu un tās atslēgas, novēlotu laimīgu ceļu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ceļot ar Tallink vai Pasažieru osta ir jums tuvākais nomas punkts, mēs nodrošināsim izvēlēto automašīnu vai pat Vespa motorolleru. Ja priekšroku dodat velosipēdam, Sixt velo nomas koplietošanas divriteņi Pasažieru ostā ir pieejami 24 stundas diennaktī kā vietējiem iedzīvotājiem, tā pilsētas viesiem. Ceļojiet ar Sixt!

Sixt rent a car piedāvā

Jūsu rīcībā ir vieglās automašīnas, tajā skaitā apvidus auto un elektroauto, ar manuālu vai automātisku ātrumkārbu, kā arī pasažieru un kravas mikroautobusi. Atgādinām, ka mēs garantējām tikai noteiktās klases auto pieejamību, nevis konkrētu marku un modeli. Ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, nodrošināsim arī bērnu sēdeklīšus. Ērtākai braukšanai pieejama arī GPS navigācija. Nomājiet auto no Sixt un izbaudiet braukšanu ar jaunākajām BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW, Ford, Nissan un citu marku automašīnām. Vasaras sezonā brauciet ar Vespa motorolleru un gūstiet vēl vairāk prieka! Izdevīga autonoma Rīgas pasažieru ostā no Sixt!

Noderīgi atcerēties

Ja ceļojat ar Tallink pasažieru prāmi vai atrodaties netālu no Rīgas Pasažieru ostas, izmantojot auto nomas pakalpojumus, jums ir iespēja ne vien izbraukāt Rīgas apkaimes, Kluso centru un neskaitāmās Rīgas salas, bet arī doties uz Jūrmalu vai pat izbraukāt visu Latviju. Jūsu ērtībām piedāvājam arī vienvirziena autonomu ar iespēju paņemt auto vienā, bet nodot citā nomas punktā. Braucot ārā no Rīgas pasažieru ostas, ir jāatceras, ka tuvākajā apkaimē ir atļauta tikai maksas stāvvieta, bet degvielas uzpildes stacija atrodas tieši pretī ostai, kas atvieglo nodošanas procesu. Ja dodat priekšroku klasiskajiem tūristu apskates objektiem, tad ar īrēto auto ceļš no pasažieru ostas līdz Rīgas Vecpilsētai jums aizņems nieka 10 minūtes. Šeit jums būs iespēja pilnā mērā izbaudīt pilsētas arhitektūru. Izbraucot uz Brīvības ielas, jums ir plašas iespējas doties uz kādu no tirdzniecības centriem - Galleria Riga vai Alfa, vai arī doties pāri Latvijas garākai upei Daugavai un apskatīt nesen pabeigto Latvijas Nacionālu bibliotēku jeb Gaismas pili. Izvēle ir jūsu – vieglais pasažieru, elektroauto, pasažieru mikroautobuss, limuzīns vai pat Vespa motorollers un velosipēds. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Rigas Pasazieru osta RIXC04 Eksporta Str. 3a 1010 Riga 56.959131, 24.094884 +371-67-207121

Sixt nomas punkts Rigas Pasazieru osta RIXC04

Eksporta Str. 3a
1010 Riga
 
Telefona nr. +371-67-207121

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Sagaidisanas serviss (Meet & Greet):

Ludzu, nemiet vera, ka Rigas Pasazieru osta nav SIXT biroja - seit mes nodrosinam sagaidisanas servisu (Meet&Greet). SIXT parstavis jus sagaidis netalu no bilesu kases terminala 1. stava. Veicot rezervaciju, ludzu, noradiet savu e-pasta adresi un telefonu, lai nepieciesamibas gadijuma varam ar jums sazinaties.


Automasinas nodosana:

Lai nododot automasinu, ludzu, no Eksporta ielas brauciet Rigas Pasazieru ostas teritorija un novietojiet automasinu stavvieta pie terminala. SIXT parstavis jus sagaidis un pienems automasinu.


Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika.

Sis pakalpojums ir pieejams pec pieprasijuma. Veicot auto nomas rezervaciju, ludzu, noradiet adresi, bankas norekinu kartes informaciju, e-pasta adresi un mobilo telefonu.

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas
  • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu apkalpošanas serviss