Auto noma Rigas Centrala dzelzcela stac.

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Rigas Centrala dzelzcela stac. punktu

Adrese

Stacijas laukums 1, Riga, 1050, Latvija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 17:00
Brīvdienas
09:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Rigas Centrala dzelzcela stac.

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Rīgas Centrālā stacija ir lielisks sākumpunkts jūsu ceļojumam. Izvēlieties piemērotāko automašīnu no Sixt rent a car autonomas parka Rīgas Centrālās stacijas nomas puntā. Vieglās pasažieru un apvidus mašīnas, biznesa klases un VIP automašīnas - mēs zinām, ko vēlas mūsu klienti. Veicot rezervāciju, lūdzu norādiet automašīnas saņemšanas laiku. Ja ceļojat ar vilcienu, mēs sagaidīsim jūs pie Origo tirdzniecības centra A ieejas, lai pavadītu līdz izvēlētajai automašīnai. Jums atliks tikai pārbaudīt pieteikuma datus, parakstīt līgumu un saņemt auto atslēgas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Rīgas Centrālajā stacijā nav Sixt auto nomas birojs – šeit mēs nodrošinām sagaidīšanas servisu (Meet&Greet).
Sixt Latvija nodrošina izdevīgu auto nomu Katram mūsu auto nomas klientam Rīgas Centrālajā stacijā ir pieejami ne tikai izdevīgi nomas līguma nosacījumi, bet arī nepieciešamības gadījumā saņemt papildu aprīkojumu – bērnu sēdeklīšus, ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, GPS navigāciju vai pilno apdrošināšanu. Ja plānojat apceļot Latviju vai pat visu Baltiju, veicot rezervāciju, iesakām izvēlēties neierobežotu nobraukumu. Lūdzu ņemt vērā, ka Sixt nomas punktā Rīgas Centrālajā stacijā mēs nomai garantējam noteiktās klases automobiļa pieejamību, nevis konkrētu marku un modeli.
Izbaudiet Rīgas dinamiku ar Sixt rent a car Rīga izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis, ko īpaši veicinājis kā Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas statuss, tā Latvijas kā Eiropas prezidentējošās valsts statuss. Rīgā dzīvo gandrīz trešdaļa no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Ļaujieties Rīgas valdzinājumam ar nomas auto no Sixt un no Rīgas Centrālās stacijas un dodaties uz Vecpilsētu, kur šarmantās bruģētās ieliņas ved līdz Doma baznīcai vai Pētera baznīcai, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu. Ieņemiet komfortablu vietu pie stūres un dodieties uz Mangaļsalu vai Vecāķiem, lai izbaudītu jūras viļņus un nesteidzīgas pastaigas. Vieglais pasažieru auto vai pat elektro auto, plašlietojuma vai pilnpiedziņas auto, mikroautobuss ceļojumiem ar draugiem vai ģimeni – to visu piedāvā Sixt auto noma. Ceļoiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Rigas Centrala dzelzcela stac.
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rigas Centrala dzelzcela stac.?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rigas Centrala dzelzcela stac., jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rigas Centrala dzelzcela stac..
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rigas Centrala dzelzcela stac.?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 20 atsauksmēm
Sixt filiālē
(5,0)
Pēc atgriešanas
(5,0)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rigas Centrala dzelzcela stac.

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rigas Centrala dzelzcela stac.?
Vai man, noformējot nomu Rigas Centrala dzelzcela stac., ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?