Auto noma
Rigas Centrala dzelzcela stac.
Kļūda
Latvija // Riga // Rīgas centrālā dzelzceļa stac.
Mainīt datus

Auto noma Rigas Centrala dzelzcela stac.:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Stacijas laukums 1
  1050 Riga LV +371-67-207121
 
Nomas punkta veids: dzelzceļa stacija
GDS - kods: RIXX01
Darba laiks
Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00
 
 

Rīgas Centrālā stacija ir lielisks sākumpunkts jūsu ceļojumam. Izvēlieties piemērotāko automašīnu no Sixt rent a car autonomas parka Rīgas Centrālās stacijas nomas puntā. Vieglās pasažieru un apvidus mašīnas, biznesa klases un VIP automašīnas - mēs zinām, ko vēlas mūsu klienti. Veicot rezervāciju, lūdzu norādiet automašīnas saņemšanas laiku. Ja ceļojat ar vilcienu, mēs sagaidīsim jūs pie Origo tirdzniecības centra A ieejas, lai pavadītu līdz izvēlētajai automašīnai. Jums atliks tikai pārbaudīt pieteikuma datus, parakstīt līgumu un saņemt auto atslēgas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Rīgas Centrālajā stacijā nav Sixt auto nomas birojs – šeit mēs nodrošinām sagaidīšanas servisu (Meet&Greet).

Sixt Latvija nodrošina izdevīgu auto nomu

Katram mūsu auto nomas klientam Rīgas Centrālajā stacijā ir pieejami ne tikai izdevīgi nomas līguma nosacījumi, bet arī nepieciešamības gadījumā saņemt papildu aprīkojumu – bērnu sēdeklīšus, ja ceļojat ar ģimeni un bērniem, GPS navigāciju vai pilno apdrošināšanu. Ja plānojat apceļot Latviju vai pat visu Baltiju, veicot rezervāciju, iesakām izvēlēties neierobežotu nobraukumu. Lūdzu ņemt vērā, ka Sixt nomas punktā Rīgas Centrālajā stacijā mēs nomai garantējam noteiktās klases automobiļa pieejamību, nevis konkrētu marku un modeli.

Izbaudiet Rīgas dinamiku ar Sixt rent a car

Rīga izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis, ko īpaši veicinājis kā Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas statuss, tā Latvijas kā Eiropas prezidentējošās valsts statuss. Rīgā dzīvo gandrīz trešdaļa no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Ļaujieties Rīgas valdzinājumam ar nomas auto no Sixt un no Rīgas Centrālās stacijas un dodaties uz Vecpilsētu, kur šarmantās bruģētās ieliņas ved līdz Doma baznīcai vai Pētera baznīcai, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu. Ieņemiet komfortablu vietu pie stūres un dodieties uz Mangaļsalu vai Vecāķiem, lai izbaudītu jūras viļņus un nesteidzīgas pastaigas. Vieglais pasažieru auto vai pat elektro auto, plašlietojuma vai pilnpiedziņas auto, mikroautobuss ceļojumiem ar draugiem vai ģimeni – to visu piedāvā Sixt auto noma. Ceļoiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Rigas Centrala dzelzcela stac. RIXX01 Stacijas laukums 1 1050 Riga 56.947526, 24.121685 +371-67-207121

Sixt nomas punkts Rigas Centrala dzelzcela stac. RIXX01

Stacijas laukums 1
1050 Riga
 
Telefona nr. +371-67-207121

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

SIXT sagaidisanas serviss (Meet & Greet):

Ludzu, nemiet vera, ka Rigas centralaja stacija nav SIXT nomas biroja. Seit mes nodrosinam sagaidisanas servisu (Meet&Greet) - SIXT parstavis Jus sagaidis pie Origo iepirksanas centra A ieejas, lai nodotu nomas automasinu. Rezervacija ludzam noradit Jusu talruna numuru, adresi, bankas norekinu kartes datus un e-pasta adresi.


Nodosanas informacija:

Braucot pa Satekles ielu gar Centralo dzelzcela staciju, SIXT parstavis jus sagaidis cela labaja puse pie iebrauksanas Europark pazemes stavvieta, lai pienemtu nomas automasinu. Ludzu, noradiet savu mobila telefona numuru, lai nepieciesamibas gadijuma varam ar Jums sazinaties. Ja nepieciesama palidziba, ludzu, zvaniet SIXT klientu apkalposanas centram pa talruni +371 67207121.


Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika.

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss