Auto noma
Sicily Trapani Airport(Leasys)
Kļūda
Italija // Trapani // Sicily Trapani Airport(Leasys)
Mainīt datus

Auto noma Sicily Trapani Airport(Leasys):Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Aeroporto di Trapani-Birgi
  91100 Trapani IT +39-092328533
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: TPS
Darba laiks
Pi. - Pi.09:00 - 11:00
 17:00 - 19:00
 
 24 h atgriešana

Ja dodaties uz Dienviditāliju, tad ielidojot Sicīlijas Trapani lidostā, jūs ērti un ātri varat iznomāt auto no Sixt nomas biroja. Piedāvājumā ir gan ekonomiskās klases auto ar minimālu degvielas patēriņu, gan apvidus auto ar pilnpiedziņu. Lielākai ceļotāju grupai piedāvāsim komfortablu mikroautobusu. Ja iepriekš rezervētās mašīnas modelis nebūs pieejams, jo Sixt autoparks nepārtraukti tiek atjaunots un papildināts, mēs piedāvāsim līdzīgas klases automašīnu. Iespējami dažādi papildaprīkojuma varianti – GPS navigācija, bērnu sēdeklīši, ja ceļojat ar ģimeni, papildus apdrošināšana un citi. Nomas auto no Sixt rent a car filiāles Sicīlijas Trapani lidostā radīs ērtības, ko varēsiet novērtēt, jo mēs regulāri sekojam mūsu autoparka tehniskajam stāvoklim un savu klientu ērtībām.

Daži fakti par Sicīlijas Trapani lidostu

Sicīlijas Trapani lidosta (Trapani Airport (TPS)), pilnā nosaukumā Vincenzo Florio Airport Trapani–Birgi, ir neliela lidosta, kas atrodas Sicīlijas rietumos, 15 kilometru attālumā uz dienvidiem no Trapani pilsētas. Sixt filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas birojam. Savukārt, pateicoties diennakts saņemšanas un nodošanas servisam, kas ir pieejams mūsu auto nomas punktā lidostā, jums nevajadzēs pielāgoties mūsu darba laikam – to noteikti novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū.

Dodieties uz Trapani ar Sixt auto

Trapani atrodas Itālijas Sicīlijas rietumos un ir pazīstama gan kā ievērojama osta, gan kā vēsturiskas baroka arhitektūras paraugs. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt līdz pilsētai un apskatīt tās ievērojamākos arhitektūras objektus. Apskatiet Svētā Augustīna baznīcu, ar fantastisku rožu logu, Santa Maria di Gesu baznīcu, Tritona strūklaku un Trapani Madonnas statuju, kas sākotnēji radīta 14. gadsimtā un atjaunota 18. gadsimtā. Nomas auto no Sixt filiāles Trapani lidostā padarīs jūsu uzturēšanos pilsētā komfortablu un ļaus izbaudīt visas Trapani baroka arhitektūras pērles. Ceļojiet ar Sixt un redziet vairāk!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.09:00 - 11:00
 17:00 - 19:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Sicily Trapani Airport(Leasys) TPS Aeroporto di Trapani-Birgi 91100 Trapani 37.901300, 12.495800 +39-092328533

Sixt nomas punkts Sicily Trapani Airport(Leasys) TPS

Aeroporto di Trapani-Birgi
91100 Trapani
 
Telefona nr. +39-092328533

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas
  • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu serviss 24/7