Auto noma
Forlì Airport (Win Rent)
Kļūda
Italija // Forli // Forlì Airport (Win Rent)
Mainīt datus

Auto noma Forlì Airport (Win Rent):Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Aeroporto L. Ridolfi, Arrival
  47100 Forli IT +39-0543783058
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: FRL
Darba laiks
Pi. - Pi.08:00 - 19:30
Se.09:00 - 13:00
 
 

Forli lidosta (Forli Airport (FRL)) ir izcils sākumpunkts jūsu iepazīšanās ceļojumam pa Emīlijas-Romaņas reģionu – atraktīvā Rimini, aristokrātiskā Cattolike un mūžīgi zaļā Riccione noteikti zina, ko piedāvāt pat visprasīgākajiem apmeklētājiem. Izmantojot Sixt tiešsaistes rezervācijas sistēmu, jūs laicīgi varat sarūpēt sev vēlamo transportlīdzekļi. Mūsu Forli lidostas nomas autoparkā jūs atradīsiet dažādu marku un modeļu nomas auto, kuru teicamais tehniskais stāvoklis ir papildināts ar ļoti draudzīgām cenām. Ja izvēlētais automobilis nebūs pieejams uz jūsu pieteikto laiku, mēs parūpēsimies par līdzvērtīgās klases transportlīdzekļa piedāvājumu. Ja šajā reģionā esat pirmo reizi, piesakiet GPS navigāciju, kas neļaus jums apmaldīties pilsētas šaurās ielās. Esam padomājuši arī par ģimenēm ar bērniem, piedāvājot nomai bērnu autosēdeklīšus un paliktņus.

Auto nomas iespējas Forli lidostā

Forli lidostu (Forli Airport (FRL)), kura ir pazīstama arī kā Luidži Ridoli Forli lidosta, izmanto ceļotāji, kuru galamērķis ir Toskānas austrumu daļa un Emīlija-Romaņja reģions. Tā ir starptautiskā lidosta, kas apkalpo čartera lidojumus no Eiropas un Krievijas pilsētām, kā arī reģionālos pārlidojumus. Sixt auto nomas punkts ir ērti izvietots Forli lidostas ielidošanas termināla telpās, kur mūsu konsultanti parūpēsies, lai jūs laicīgi turpinātu savu braucienu.

Ar Sixt rent a car apkārt Emīlijas-Romanjas reģionam

Reti kurš zina, ka Forli nav tikai kārtējā mazā lauku pilsēta, bet gan viena no Itālijas vecākajām pilsētām. Leģendas vēsta, ka tā tika dibināta 188. gadā pirms mūsu ēras, bet zinātnieki apgalvo, ka tā tika apdzīvota jau paleolīta laikmetā. Izmantojot Forli lidostā nomātu auto Sixt auto, jūs jau dažu minūšu laikā nokļūsiet pilsētā, kur jūs gaida iespaidīgā Piazza Aurelio Saffi, San Mercuale abatija un brīnumainā Palazzo Hercolani pils. Protams, nevar aizmirst arī par pilsētas simbolu – diženo Santa Croce katedrāli. Savukārt ar īrēto auto viegli sasniegsiet Castrocaro un Grand Hotel Terme della Fratta termālos avotus. Veidojiet jaunās atmiņas ceļojot ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.08:00 - 19:30
Se.09:00 - 13:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Forlì Airport (Win Rent) FRL Aeroporto L. Ridolfi, Arrival 47100 Forli 44.199296, 12.070186 +39-0543783058

Sixt nomas punkts Forlì Airport (Win Rent) FRL

Aeroporto L. Ridolfi, Arrival
47100 Forli
 
Telefona nr. +39-0543783058

Ārpus darba laika saņem¨ana un atgrie¨ana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika.

Auto nomas pakalpojumi ¨ajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēne¨iem
  • Bezmaksas atcel¨ana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automa¨īnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu serviss 24/7